Şimdi Ara

Ağız Kokusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ağız kokusuna çare nedir? Delete filan demeyinde..Arkadaşım soruyor..

• Karanfil,maydonoz,soğan,sarımsak,biber,patlıcan,lahana..

Çamaşır suyu, tuz ruhu..!!!
  • arkadaşım kaynağı neyse onu çözmek lazım... mide mi,diş eti mi,çürük dişler mi,yoksa başka bişey mi... bunu bi doktor çözer...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bartified®

Ağız kokusuna çare nedir? Delete filan demeyinde..Arkadaşım soruyor..

O Arkdasın Sen Olmayasın
  • benzinle ağzını çalkala hiç bir şey kalmaz merak etme bir zararıda yok yanlız benzini suyla karıştır bunu kimse bilmiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: alphan12

benzinle ağzını çalkala hiç bir şey kalmaz merak etme bir zararıda yok yanlız benzini suyla karıştır bunu kimse bilmiyo

ehe abi bu arabamı ne benzini yakacan çocuğu
  • quote:

Orjinalden alıntı: alphan12

benzinle ağzını çalkala hiç bir şey kalmaz merak etme bir zararıda yok yanlız benzini suyla karıştır bunu kimse bilmiyo

Olm baban sana dizüstü almıyodu hani aklıma geldi birden aldırdın mı sonra
  • fıs fıs önleyebilir
  • Nedeni önemlidir bunun için de diş doktoruna gidilmelidir. Sizin görmediğiniz çürükler oluşmuş olabilir..
  • Diş frıaçalamak koku yapabilir ben misvağı tavsiye ederim hem salıklı ve güzel kokmasını sağlıyor
  • dişlerde çürük olabilir. yoksa diş ipi kullanmanı öneririm. dişlerini fırçalarken dilini de fırçala. özellikle boğazına doğru. tabii miden bulanmazsa. hala geçmediyse dişte göremediğin ara yüz çürüğü de olabilir. diş hekimine gitmelisin o zaman tabi.
    misvak kullanayın. dişlere zararlı. diş hekimi tavsiyesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fundaesra -- 19 Mart 2006; 21:54:55 >
  • Bir seferinde yediğim sarımsaklık yemeğin üzerine kokusu yayılmasın diye dilime deodorant sıkmıştım. Fena yakıyor...
  • freshies yut gitsin gün boyu etkili
  • quote:

Orjinalden alıntı: fundaesra

dişlerde çürük olabilir. yoksa diş ipi kullanmanı öneririm. dişlerini fırçalarken dilini de fırçala. özellikle boğazına doğru. tabii miden bulanmazsa. hala geçmediyse dişte göremediğin ara yüz çürüğü de olabilir. diş hekimine gitmelisin o zaman tabi.

misvak mı zararlı?

onun dişler için ne kadar faydalı olduğunu bilim adamları en sonunda anladı da diş macunlarında bile kullanmaya başladı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjkmag

quote:

Orjinalden alıntı: fundaesra

dişlerde çürük olabilir. yoksa diş ipi kullanmanı öneririm. dişlerini fırçalarken dilini de fırçala. özellikle boğazına doğru. tabii miden bulanmazsa. hala geçmediyse dişte göremediğin ara yüz çürüğü de olabilir. diş hekimine gitmelisin o zaman tabi.

misvak mı zararlı?

onun dişler için ne kadar faydalı olduğunu bilim adamları en sonunda anladı da diş macunlarında bile kullanmaya başladı.

bende anlamadım misvak nası zararlı oluyor.. Çok uzun zamandır kullanıyorum ağız kokusu yapmıyor ve dişler çok sağlıklı ve tertemiz misvak özlü diş macunları var ama diş fırçasıyla kullanıldığı için ne kadar etkili bilmiorum ama direk misvakl daha etkili diye düşünüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Bir seferinde yediğim sarımsaklık yemeğin üzerine kokusu yayılmasın diye dilime deodorant sıkmıştım. Fena yakıyor...

tabi..bende tuvalette dötüme parfüm sıkmıştım ama karışınca daa beter oldu..

kendime

• muhtemel diş çürüğü vardır

diş hekimine gitsin
  • misvak zararlı ama ben içeriğinden bahsetmiyorum. misvak çok sert bi madde olduğu için mekanik olarak diş minesine zarar veriyor. misvak özlü colgate kullanabilirsiniz tabi.bu arada diş hekimiyim ben...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.