Şimdi Ara

Ağız Bakım Haftası Kampanyaları ⭕Carrefoursa %50 🔴Migros 1+1(Son gün) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
17
Favori
41.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendekinda macun colgate ağız suyu oral b ydi. Görevli olur dedi. Kasada olmadı. Bende bıraktım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kdralskn kullanıcısına yanıt
    Trendyol’da yedek başlıklı 75₺ olması lazım hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet indirim yapmadan önce biraz bindirim yapmışlar ama bence fazla abartıyorsunuz. 13 liraya parodontax, 17 liraya rocs diş macunu nerede var söyleyin de alalım. Sizi bilmiyorum ama ben bu tarz hijyen alışverişlerini internetten yapmıyorum ne kadar ucuz olursa olsun. Bu markaların fiyatlarının uzun vadede değişimini az çok biliyorum ve uzun zamandır bu fiyatlardan satılmadı ve satılacağını da düşünmüyorum. Diş fırçalarına bakmadım şarjlı kullandığım için ama zaten normalde de 9-10 liraya satılan dandik ipana, signaller hariç daha kaliteli macunlarda gayet güzel indirimler mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizkent D kullanıcısına yanıt
    1 pound shoplarda 1 pound a satılıyor sürekli zaten.. 1 ay boyunca kampanya vardı 50p idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

20 Gün gidiyor 75 ml

Diş fırçası 25 gün sonra atıyorum..

Az sıkınca tatmin olamıyorum 😀 Fırçanın üstüne bir şert sıkarım. Dişimi yanağımı dilimi tertemiz yaparım. Sanırım alışkanlık oldu.

Alıntıları Göster
    fırçanın üzerine şerit sıktığına göre şarjlı diş fırçası kullanmıyorsun..
    bu şarjlıların çalışma sistemi çok acayip, ufacık bir macunu deli gibi köpürtüyor
    üstelik en arka dişlerin arkasına bile ulaşıp orada fıldır fıldır dönüyor..
    kendimiz manuel fırçalarken o kadar başarılı olmuyoruz..
    fırçalama sonrasında da LISTERINE gibi ağız suyu kullanırsan dişler dişetleri dilin yanakların pırıl pırıl olur..

benim kullandığım ORAL B VITALITY en çok satan modeldir.. bunu araştırmanı incelemeni tavsiye ederim

• antique kullanıcısına yanıt
    Değerli Tavsiyeniz için Teşekkürler.. Aynen dediğiniz gibi yapıyorum. Önerinizi dikkate alacağım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam vitality için yedek fırça ne kadar fiyata alınmalı. Carrefour da 22 TL idi sanırım 2lisi. Uygun mudur acaba.

• Migros resmen çopun copu konumunda benim icin

• Migros'ta bu sene fiyatlar pahalı gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Hocam vitality için yedek fırça ne kadar fiyata alınmalı. Carrefour da 22 TL idi sanırım 2lisi. Uygun mudur acaba.
    ben 4'lü pakete 40lira vermiştim.. 2 tane için 22lira da uygun bana göre

bongo47 B kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler beyler.
  • bitti mi kampanya bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Selamlar dostum,

Yedek başlıklar Migros ve Carrefour'da daha uygun internete göre. Bir de dişlerinize ve diş etinize uygun olanını almanız lazım. Eğer diş etleriniz hassas ise Sensitive modellerini öneririm. Hassas değilse de CrossAction modeli uygundur. Hassas olanı Migros'ta 4lü olarak bulunuyor. 79.90TL 4 adedi ve 4 tane de hediye gelmiş oluyor. 4'lüsü 39.90tl gibi oluyor. Bence gayet makul.

• By Fixed B kullanıcısına yanıt
    Şimdi sanal marketten yedek başlık araştırıyordum ama dediğiniz Sensitive modeli yoktu yedek başlıklarda..
  • migrosta çocuklar için yedek başlık indirime girmemiş carefurda indirime girmiş mi acaba bilgisi olan var mı?
  • izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Sanal markette düşüyor Oral-b çocuk başlığı, mağazada son aşamaya kadar denediniz mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Sanal markette düşüyor Oral-b çocuk başlığı, mağazada son aşamaya kadar denediniz mi acaba?
    mağazaya gittim indirim yok dediler hocam fiyata baktım 2 adet çocuk başlık 44 tü internette n11 de zaten 32 tl
    Açıkçası bu konularda çalışanlara pek güvenmemek gerek, sanal markete özel kampanya olmadıkça sanalda düşen ürün mağazada da düşer zaten.

Eminim mağazadan alıp deneyenler de olmuştur, düşmemesi için bir sebep yok çünkü.

Ağız Bakım Haftası Kampanyaları ⭕Carrefoursa %50  🔴Migros 1+1(Son gün)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    ben aldım hocam indirimdeydi, sanal marketten aldım ama.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.