Şimdi Ara

Ağız Bakım Haftası Kampanyaları ⭕Carrefoursa %50 🔴Migros 1+1(Son gün) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
17
Favori
41.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlara bakıyorumda birde 3er 5er alanlara bakıyorum millet mağaralarda yaşıyor herhalde. %50 indirim 1 alana 1 bedava fasa fiso. İnternet sitelerinde benzer fiyatlar zaten heryerde. Adamın ihtiyacı olan 5 liralık macun 3 liralık diş fırası 100 lira harcamış gelmiş seviniyor ucuza aldım diye. Yurtdışında ekmek fiyatına satılan diş macunlarına 25 lira verip seviniyor millet.
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam. Bugun aksam tekrar bakarim o zaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • porazo P kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kolay gelsin

• %50 indirimde olan şeyler internette aynı fiyatta satılıyor zaten insanlar yazan şeylere kanıyor
  • fiyatlar şişirilmiş bu fiyatlara heryerden alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen bence de abartiyorsunuz bu dis macunu olayini. soyle bir ornek vereyim: gecen sene ingiltere'de 0.5 pounda (adamlar icin 50 kurus ) 100ml arm&hammer dis macunu turkiye'de 75 ml'ligi 26 l'ye satiliyordu.

gecen gun migros'ta %40 indirimli sampuanlarin cogu nette daha ucuzdu. onu gectim gecen gordum kozmetikci'de gordum fiyatlar daha ucuzdu. bunu migros konusuna yazzdigimda migros fanboylari gelip saldiriyordu bir de. kafayi yemis millet.

ucuza aldim diye stoklayarak belki de cok daha pahaliya aliyorsunuz.
  • kampanya çıktığından beri ilk defa diş macunu almadım bu ağız sağlığı haftasında.
    2 adet diş fırçası aldım colgate in 2 li 12tl den tanesi 3tl ye geldi. ürünler hem pahalı hemde 1+1 olayından dolayı çok cazip değildi bence. 2-3 hafta önce 14tl den diş fırçası hediyeli sensodyni Cosmeticadan almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Paradontax migrosta mı daha ucuza geliyor, carrefour da mı?
    +1 bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: colemerg30

+1 bilen var mı

Alıntıları Göster
    aynı fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

fiyatlar şişirilmiş bu fiyatlara heryerden alınır
    Bir şeyden de memnun ol be adam.
  • Migros tam bir kazık merkezi olmuş bu nedir yahu 2 tane ürün ucuz üç kuruş. Diğer tüm herşey fahiş fiyatlar

• Dis fircasi lazimdi carrefoursadan aldim sensodyne tam koruma gibi bir seydi. Kullanmaya basladim uclari sert dis etine degince acitiyor. Neyse kullanirim dedim sonra migrosdan 2tane sensodyne cok yonlu koruma dis fircasi aldim 20 liraya. Gg de zaten 22imis avantaji yok hatta teble 4.4tl iadem vardi zarara sokdu resmen.

Dis fircalarini es gecin macunlara bakin derim macunlar daha cazip carrefoursadan tekli alarak.

• Hocam benzer bir problemi ben de yaşıyorum.
    Size tavsiyem Curaprox veya Rocs marka diş fırçalarının çok yumuşak versiyonlarını kullanmanız.
    Emin olun bir kez kullandıktan sonra bir daha normal fırça kullanmazsınız/kullanamazsınız.
  • Rorschach-db kullanıcısına yanıt
    Denerim hocam tesekkurler. Colgate oral b kullanirdim.hep sensodybe a gecince digerlerini birdaha almam demisdim bakalim o urulere de ileride.

• valla yorumlara bakıp mıgrostan sogudum almıyorum

ılerde tamamen bıtınce ucuz sensodine bulur alırım 1 tane buney böyle 20 tl 1+1 miş
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Benim agzi yara bere yapdi sonra daha olmadi sensodyne da.. hizli rahatlama urunu bi ise yaramiyor net. Ama cok yonlu korumalari iyi geldi bana hassasiyet olarak aza indirdi.

• Bu sene hayalkırıklığı oldu.Zaten migrosta raflar doluydu.pek alan yok.
    krizden midir yoksa fiyatlar uygun değil ondan mı bilinmez.
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Bende ayni urunu kullaniyorum boyle kutulu gelir mi tekrar? Dis fircalarini aldim 1senelim macunda var 2 paket ama seneye kadar gelirse alirim boyle.

• Anladım. Ben Parodontax ile Gayet mutluyum. Başka marka Kullanmam Artık. Tek sıkıntım Diş koltuğuna oturmak. Dolgu yada Kanal tedavisi istiyor Bir dişim.Son noktaya kadar girmeyecem.Bu arada elimden geldiği kadar Dişlere bakacam.. Diş ipi, Öğlen elma 3

kere Fırçalama. Çok şükür hiç bir ağrı sızı yok. İnşallah böyle gider..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Bende hic etmezdim pismanim dolgu yapildikdan sonra eskisi gibi olmuyor ve hassasiyet cogaliyor

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.