Şimdi Ara

Ağırlık sahibi olmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl saygın biri olunur? Böyle insanlar beni görünce kendilerine çeki düzen versinler istiyorum.18 yaşındayım herkes benle konuşurken 5 yaşında ki cocukla konuşur gibi rahat, laflarını esirgemiyolar.Benden çekinmiyolar, dışlıyolar.Ne desem makara yapılıyor, SAYGI 0.Ters yapsam bile gülüyor millet.Herkes azarlıyor.Nasıl şöyle saygın, üstün biri olabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senden bir şey olmaz.

• Terso bir adam olman lazim.

• Benden çook çok daha beter insanların 1 yıl gibi kısa bi sürede hayalini kurduğum hayata kavuştuklarına şahit oldum, umudum var ama bitmeye başladı pes etmek istemiyorum ne yapıcağımı bilmiyorum.

• Kimse seni görünce kendine çeki düzen vermez. Kurtlar vadisi izliyosan bırak o dizileri kardeşim. O yaşlarda herkesin başına gelen bi olaydır çünkü diğer insanlar böyle davranmayı gayet doğal sayıyolar. Böyle şeylere takıldığına göre bi uğraşın yok sanırım. Bi okul istiyosan derslerinle ilgilen. Bi hobin varsa onla uğraş. İnsanları düşünmek bana keşke böyle davransalardı demek sana bişey kazandırmaz.
  • XaSe® kullanıcısına yanıt
    Çeki düzen derken öyle hazırola geçsin herkes demiyorum.Ama saygı denen şey 0.Nefes alsam insanlara batıyor.

• Kardeş nikin bile teşhir ne diyon sen

• TechR T kullanıcısına yanıt
    Sana saygı duymayana sende duyma öyleyse. Ne yapıyolarsa aynısını hatta daha fazlasını yap. Altta kalma. Bi dene
  • Daha kafana göre olan kişilerle takıl sen de

• İş güç sahibi olmakla başla.

• Up

• Paran yoksa ağır biri olamazsın. Olsan bile kimse seni görünce kendisine çeki düzen vermez. Bak dostum para = güç.

Maalesef durum bu. Paran yoksa toplumda dinlenmessin bile.

• Beline silah takacan arkana 2 tane saglam adam takacan ibret olsun diye bir kac lavugun bacagina sikacan eee tabi bir kac yil hapis yatacan icerdede cevre yapacan namin yayilmis olur herkes karsinda ceketini ilikler artik onu bunu gectim hayat dizilere filmlere benzemez paran varsa harbiden senden baba adam yoktur yoksada yuzune bakan olmaz

• 18 yaşında olduğun yalanını bi kenara bırak. Sorununa gelecek olursak 18 19 yaşına gelince bi sıkıntın kalmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan Söylemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Nisanda 18im.

• Nasıl olunur bilmiyorum ama dh'de takılarak olunmaz. En azından bunu biliyorum.

• Makaraya alanin agzinin ortasina gom bitane ;) denenmistir

• Yukarı

• ..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.