Şimdi Ara

ağırlık eldiveni öneriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Altis Cody Ağırlık Eldiveni

Arkadaşlar bir süredir spor salonuna gidiyorum.Bir eldivene ihtiyacım olduğunu hissettim ellerim acımaya başladı
    Biraz araştırdım ama pek sağlıklı bilgiler bulamadım. Bilek destekli mi almalayım yoksa normal mi ne gibi artı eksisi olur ya da sizin önerebileceğiniz makul fiyatta bir eldiven var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

• Altis Max Body ağırlık eldivenin kullanıyorum internette bulabilirsin kesik parmakları kırmızı renkli ilk 1 ay eldivensiz gitmiştim ellerim nasır topladı son 1 aydır o eldiveni kullanıyorum şuanda nasırdan eser yok diyebilicek kadar az yani tavsiye ederim.
  • kaliteli bir şey istiyorsan Schiek tavsiye ederim, biraz pahalıdır ama değer.
  • Bilek destekli Altis Cody aldım pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glukhovsky -- 25 Şubat 2014; 20:49:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Bilek destekli Altis Cody aldım pişmanım.

Bende bu sabah altis cody siparişi verdim. Neden beğenmediniz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vnd3

quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Bilek destekli Altis Cody aldım pişmanım.

Bende bu sabah altis cody siparişi verdim. Neden beğenmediniz hocam?

Kavrama desen çıplak elden farkı yok. Nasırları da engellemiyor.
    Bilek desteğinin cırt cırtını kapatınca bileğimi çok fazla sıkıyor, gevşek bırakamıyorsun cırt cırt koluna batıyor.
    Artık cırt cırtları takmadan kullanıyorum ama çok kötü duruyor.
  • 1 çift siyah nike havlu bileklik aldım eldiven olarak ta naylon 1 milyoncudan alınmış 2 tl lik siyah parmaksız eldiven kombinasyonu kullanıyorum tek kötü yanı var ağırlıklarda kayıyor yün olanını alsam öyle olmazmış dediler ne önerirsiniz ağırlık eldiveni diye satılan modelleri hem beğenmedim hemde elime taktığımda cırtcırt kısımları rahatsız etti vede çok pahalıydılar ne önerirsiniz o eldivene devam mı edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

kaliteli bir şey istiyorsan Schiek tavsiye ederim, biraz pahalıdır ama değer.

Kesinlikle..
    Kullanıyorum, pahalı ama çok kaliteli..
  • altis cody kullanıyorum bi sorun görmedim 15tl civarı
  • voıt ın bu modelı gayet kullanıslı bır urun tavsıye ederım

http://www.sporservis.com/urun/voit-2403-agirlik-eldiveni_1737.aspx?CatId=252
  • Ben Gripad kullanıyorum Özellikle Barfiks,Dips,Row ve Curl zamanı kullanıyorum,böylece Forearms içinde etkisi oluyor,kullanışıda Portatif ayrıca Grip Strength içinde etkisi oluyor..
  • 1-1,5 yıl eldivenle çalıştıktan sonra kullanmamaya başladım.Eldiven bir süre sonra çok kokutuyor
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.