Şimdi Ara

Ağır hasar kayıtlı araç .Bu araç alınır mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • artık yazan hıcbırseye ınanmamak şart. Hasar kaydına da ınanmamak lazım. Fiyat uygunsa gidip kaporta durumuna bakılıp ordan da ustanıza motor vs gosterıp sonra karar verılebılır. Artık ulkede bu araba nedenıyle dolandırılmayan kalmadı. ekspertız yapan dukkanlara bakıyorsunuz adam mçiğ koftecı açmıs yapamamış ordan ekspertiz dukkanı acıyor voleyı vuruyor. Muz cumhuriyetıne donmus bı ulkede hasar kaydı ve soylenenlerı asla dıkkate almamak lazım
  • Üç yıl önce kız kardeşime 2011 1.2 tsi dsg İbiza almıştık , alırken hasarlı olduğunu biliyorduk ama kasko yaptırırken arabanın pert kaydı olduğunu öğrendik. 30,000 km yaptı hiç sıkıntı çıkarmadı. Kalkışlarda titriyor o kadar.
  • Bizim Volvo S40 aracımız kaza yaptı yetkili servis 14.000₺ fatura çıkardı aracın kaportasında gram hata yok ön tampon ve arka tampon dağıldı airbag dahi açmadı yetkili servisin işgüzarlığını kasko şirketi yemedi aracı satışa çıkarıp bize ya tamir ya para teklif ettiler biz de satmayı zaten düşünüyorduk parayı tercih ettik aracı kasko şirketi 33 bine sattı ağır hasarlı kalacak ama o aracı alan adam mesela çok ucuza yapıp güzel bir kar elde edecek aracı görüp de bu araçtan pert aldık desek inanacak çok az kişi var velhasıl kelam ağır hasar kaydı artık yetkili servis maliyetleri sebebiyle kasko şirketlerinin bir kaç bin lira kar etmek için başvurduğu bir yol oldu. Aracı iyice baktırmak varsa kazalı fotoğrafını görmek gerek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

6. fotoğrafa baktığınızda sizin için sorun yoksa eğer alınır

10 dakikadır 6. fotoğrafı inceliyorum bir şey göremedim. Merak ettim sorun nedir?
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    şoför kapısı bildiğiniz emanet gibi duruyor. Tampon çamurluk kaput arasındaki mesafeye bakarsak kazalı olduğu apaçık ortada düzgün toplandığını sanmıyorum bu aracın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

şoför kapısı bildiğiniz emanet gibi duruyor. Tampon çamurluk kaput arasındaki mesafeye bakarsak kazalı olduğu apaçık ortada düzgün toplandığını sanmıyorum bu aracın

Araç nasıl toplanmış bilemem ama bahsettiğiniz konu bence göz yanılması. fotoğrafın açısıyla alakalı.
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi olabilir fakat aracın tam sol tarafından resim koymaması da şüphe uyandırıcı sağ taraftan koymuş çünkü

• hayatta almam. arkadaş 2012 kazasız boyasız expression donanımlısını 38 e sattı. 2017 subatta sattı. bide ağır hasarlı. ancak 22-23 e olmalı ki oda köye reno toros yerine alayım.
  • hala satılmamış araba demekki alınması mantıklı değil. benim abim olsa alırdı
  • airbag açmış büyük ihtimal, yetkili serviste yapıldıysa hasarı belki düşünülebilir
  • 7 ay önceki araba hala ilanda duruyor. Link silinmiştir diyordum. Baktım, araba hala ilanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter4191

Arkadasim biniciyim derseniz fiyati iyi

agir hasar kaydi olarak su sekilde olmustur arac 30 - 40 km hizla bile vursa airbagler acilir buda exper tarafindan arac agir hasar kayitli olarak gecer cikan hasar kaydi sisirme oluyor sigorta sirketleri fazla para almak icin yapilan islerdir

bu arkadaşın söylediği şeye sakın inanmayın arkadaşlar hiçbir şekilde yok sigorta şişiriyor yok servis şişiriyor gibi cümleler yalandır.
    neyse o yazılır bu tarz yanılgılara düşmeyin.
  • canermm C kullanıcısına yanıt
    Hayirdir yoksa sende sigortacik yada experlik mi yapiyorsun birakin bu isleri yillardir milletin sirtina bindiniz ne goruyorsak soyluyoruz. Degisilmeyecek parcayi degistirip bi dunya para aliniyor dahada laff edersiniz bos yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter4191 -- 28 Eylül 2017; 14:40:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.