Şimdi Ara

Ağır hasar kayıtlı araç .Bu araç alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar araç hosuma gitti ağır hasar kayıtlı ama daha aramadım adamı. normal değerının baya altında sankı. Galeriden satılık olması biraz kuskulandırdı beni. Siz ne diyorsunuz ?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2011-model-orjinal-253134631/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adil37 -- 26 Şubat 2017; 23:23:37 >

• şu satamazsıncılar kadar da gereksizi yok şu forumda

ucuza satarsan her aracı satarsın, e sen de ucuza alacağın için bir problem olmaz, araca sadece adam akıllı baktır, gerçekten değişen ve boya durumunu netleştir yeter, araba alttan vurduysa bile airbaglerden dolayı ağır hasar kayıtlı olur, bir de airbaglerin nasıl yapıldığını incelet, öyle direnç koyulup orası burası iptal edilmiş olmasın, adam akıllı emniyet kemeri değişmiş, airbagler düzgün olarak düzeltilmiş olsun, ayrıca göğüs de kaplama mı yoksa yeni göğüs mü ona baktır, zaten yeni göğüs takılmışsa adamlar düzgün yapmışlardır airbag tamir işini
  • 16bin hasar kayıtlı

Değişensiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haahah fotograflara bakarken ya burayi taniyorum ben dedim dalginlikla bizin arka tarafmis :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Air bag açmasını saymıyor olabilir. Onu saymıyorsa olabilecek bir durum. Örnek olarak tamponun yan tarafında darbe alsa, tampon, çamurluk, kaput, far değişecek. Air bag yapılacak. Sanayide iki arabayı birleştirenler bu arabaları çekiçle değişmeden halledebiliyor.
  • Arkadasim biniciyim derseniz fiyati iyi

agir hasar kaydi olarak su sekilde olmustur arac 30 - 40 km hizla bile vursa airbagler acilir buda exper tarafindan arac agir hasar kayitli olarak gecer cikan hasar kaydi sisirme oluyor sigorta sirketleri fazla para almak icin yapilan islerdir

• Midem bulanırdı açıkçası

• satması zor. ben olsam almam..
  • hunter4191 H kullanıcısına yanıt
    Sigortadan şişirme hasar işleri eskide kaldı. Artık sigorta şirketleri Eksperleri inanılmaz sıkıştırıyor. Hasarın düşük maliyetle yapılması konusunda tüm tedbirleri alıyorlar. Serviste yapılmak yerine özel serviste yapılması veya orijinal parça yerine muadil parça kullanımı gibi...
  • "yüzeysel boya" bu da yeni moda oldu
  • galericiler göz boyamayı çok iyi bilir, sokakta bile burada kaldırıma çıkarmış arabanın arkasını, havalı gözüksün diye. ağır hasar varsa 16,000 e fazla güvenmeyin 16,000 tl yanlış olabilir , hasarı küçük göstermek istemiş olabilirler . zaten alınmaz . bu fiyata .
  • Ben almam,

16bin hasarlı araçdan hayır gelmez.
    ilerde satmak istesen zararına zor satarsın
  • 33 iyi para ben olsam almazdım. Dikiş tutmamış olabilir

• 6. fotoğrafa baktığınızda sizin için sorun yoksa eğer alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Bende bu mantiktayim ama onlarında piyasası yok değil.Arkadas 30'a 2013 otomatik dizel polo aldı 13 bin hasarlı.Takasta 35'e verdi arabayı.

• şu satamazsıncılar kadar da gereksizi yok şu forumda

ucuza satarsan her aracı satarsın, e sen de ucuza alacağın için bir problem olmaz, araca sadece adam akıllı baktır, gerçekten değişen ve boya durumunu netleştir yeter, araba alttan vurduysa bile airbaglerden dolayı ağır hasar kayıtlı olur, bir de airbaglerin nasıl yapıldığını incelet, öyle direnç koyulup orası burası iptal edilmiş olmasın, adam akıllı emniyet kemeri değişmiş, airbagler düzgün olarak düzeltilmiş olsun, ayrıca göğüs de kaplama mı yoksa yeni göğüs mü ona baktır, zaten yeni göğüs takılmışsa adamlar düzgün yapmışlardır airbag tamir işini
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

şu satamazsıncılar kadar da gereksizi yok şu forumda

megane olduğu için satması kolay olur, evet. ama darbeli araçta ne sıkıntı çıkacağını bilemezsin. ben zamanında bilmeden darbeli tempra almıştım. her yağmurda ön cam su alıyordu. ben şahsen darbeli araca girmem. az buz para da değil. 33.000tl . o paraya darbesiz ne araçlar alınır.

• hergun konu aciliyor dolandirildik kandirildik diye
    hala galerilerden araba alacak cesaretiniz varsa bravo
    2 fazla ver biniciden al
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    kimi hasarlar sadece kaporta hasarı oluyor, kimisi ise şaselee kadar inen hasarlar oluyor.
    Arkadaşınız şanslıymış , hasarı kaporta hasarıysa alıcısı çok olur.
    Lakin diğer türlü işlerde alanın elinde kalıyor
  • Araba hayko cepkin gibi bakiyo.

• hocam eğer yetkili serviste yapılmışsa alın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.