Şimdi Ara

Ağır cahil Motorcunun kafasına kask kamerası takarak Şov yapması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experimentation -- 28 Mart 2017; 17:35:38 >
  • Nike Tyson kullanıcısına yanıt
    Filtreleme 30km/h 20mph uzerinde hareket eden trafikte yapilmaz. Yaya gecidi ve kavsak icerisinde filtreleme yapilmaz.

Filtreleme yaparken tum risk motorcuya aittir.

Ulkemizde filtreleme konusunda birak

Akan trafikte filtreleme yapmanin ne oldugu hakkinda birak otomobil suruculerini motorcularin bile hicbir fikri yok.

Eşeğe biner gibi motora binen cok zaten bazilari egitim yerine sekile para verdigi icin apache cok memlekette.

Vel hasil kelam ben de motorcu ve arabaciyim ama kaliteli surucu arabada bile yok motorda neredeyse hic yok.

Ben bekliyorsam sen de bekleyeceksin diyor bu kafa yol ortasindan musteri alan minubuscu kafasi.

Ne bekliyorduk ?

Hep beraber huloooh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 28 Mart 2017; 18:26:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Don Kişot

• Motorcu olunca korna yasak mı oluyor? Bu çocuk İstanbul'da olsa araç kovalamaktan işini göremez. Ona buna sataşır bana mı çaldın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Bu kafasında kamera olan motorcuların %99'u artist. İşleri güçleri malzeme toplamak. 1 cm sağa kır direksiyonu camı tıklatıp sen napıyosun diye bi taraflarını yırtıyolar. Yolda bunları sıkıştırmaktan çok büyük keyif alıyorum. Tez zamanda sonları gelir umarım. Bu kafaya kamera takma işi yasaklanmalı. Alem popüler olma peşinde.

Günün birinde aynandan falan olursan ağlamicaksın o zaman. Şu zihniyete bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkowboyxx

quote:

Bu kafasında kamera olan motorcuların %99'u artist. İşleri güçleri malzeme toplamak. 1 cm sağa kır direksiyonu camı tıklatıp sen napıyosun diye bi taraflarını yırtıyolar. Yolda bunları sıkıştırmaktan çok büyük keyif alıyorum. Tez zamanda sonları gelir umarım. Bu kafaya kamera takma işi yasaklanmalı. Alem popüler olma peşinde.

Sen merak etme ben günün birinde aynamdan olursam, beni aynasız bırakan da o kolundan olur.

Ben aklı başında adam gibi motorunu kullanana laf etmedim. Videodaki gibi işi gücü popüler olma, şovenist kişilere dedim. Anlayan anladı zaten sen kafanı yormaya çalışma anlayamazsın gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AEF290E0 -- 1 Nisan 2017; 14:57:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Normalde adamlari sikistirma filan derim.

Ama adamlarin seridinden gitmeyip iki uc arac arasinda makas atarak ilerledigini dusundugumde yorum yapmiyorum.

Tafik kurallari bagli oldugu ulkeyi ilgilendirir. Avrupada yapilabilir ancak turkiyede oyle bir durum soz konusu degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Tafik kurallari bagli oldugu ulkeyi ilgilendirir. Avrupada yapilabilir ancak turkiyede oyle bir durum soz konusu degil.

Araba kullanirkende emmiyet kemeri takmak zorunlu.Otobus duraklari yangin musluklari ve okul girisleru gibi yerlerin 5 mt yakinina parketmekte yasak araba suruculeri bunlara uymuyorsa beni elestirmeye haklari yok

Evet.

Onlara da uymayanlara kufrumuzu ediyoruz zaten

• Trene bakan öküz ne demek onun cevabı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxkowboyxx

quote:

Sen merak etme ben günün birinde aynamdan olursam, beni aynasız bırakan da o kolundan olur.

Ben aklı başında adam gibi motorunu kullanana laf etmedim. Videodaki gibi işi gücü popüler olma, şovenist kişilere dedim. Anlayan anladı zaten sen kafanı yormaya çalışma anlayamazsın gibi gözüküyor.

Tavır hoş değil, kolundan etmek abartı olmuş hocam, yanlış düşünce.

• Kül Tablası kullanıcısına yanıt
    Hocam mecazi anlamda söylüyorum adamın kolunu koparacak halimiz yok yani.

• quote:

Hocam mecazi anlamda söylüyorum adamın kolunu koparacak halimiz yok yani.

Ben de motosiklet, araba kullanıcısıyım. Ben dahil uyuz oluyorum deli gibi geçenlere. Sonuçta yeri geliyor araba bile geçse yanımızdan kör noktaları göremiyoruz. Videodaki arkadaşa gereksiz yere coşmuş. Yayınlanacak ya artistlik yapıyor. Maalesef bu gibi kişiler ve paketçilerin çoğu yüzünden ön yargı oluşuyor ister istemez. Emniyet şeritinden giderken kaç defa kaza oldu buna rağmen hala gidiliyor. 😕

• https://youtu.be/ybdHRvgSAzU

Bu video da bazı motorcuların trafikte terör estirdiğinin kanıtı niteliğinde.

• O değilde hadi yaptın bi selaklık belliki zeka olarak sorunların var sen bunu neden sosyal medyaya ya yüklersin ki ?

• Açıkcası motorcular hakkındaki görüşlerinizin bir kısmına katılıyorum. Ancak şovenist kelimesini şov yapan anlamında kullanmışsınız. Şovenist demek, aşırı milliyetçi, kafatasçı, ırkçı anlamı taşır. Şov yapan kişi anlamını taşımaz.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Şovenizm

• ışıktayken 2 motorlu artist artist atar yapmaya başladılar camı açıp '' youtube'a eklemek için bana şov yapma '' dedim. bunlar 2 ışık boyunca takip edip birşeyler söylemeye devam ettiler tek görünce korkacağımı sandılar herhalde, dayanamadım ara sokağa geçtim indim ve dövdüm.arabadan inince tamam abi moduna giriyorlar ama inmessen hepsi aslan parçası.video kaydınıda yok ettim sonradan youtube'a eklemesin diye ( videoyuda editler yazı ması ekler beni suçlu çıkarır sonra uğraş dur )

kaskında kamera go pro zımbırtısı olanlara karşı aşırı derecede önyargılıyım adam gibi kullanan zaten kameraya ihtiyaç duymaz bunlar şovmen olma peşinde.forumda da bu zihniyette insanlar var dikkat edin herkes sizin saçmalığınıza katlanmak zorunda değil.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.