Şimdi Ara

agile icin ayarlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler cok pardon ya arrattim bulamadim... tel.e format attim bugun gprs ayarlarimi fln yaptim mms mm-data gprs fln ayarlarini hepcini yaptim...

sindi yeni bi baglanti olusturuyoduk agile icin ama neydi ozellikler??

erisim noktasi gprsti... ismini msh yaptim.. bashka neyi ayarlicaktik?? baglanmiyo gprs'e?

• erisim noktası adı: internet
    kullanıcı adı:gprs
    bağlantı adı: istedigin
    oturum modu:geçici

diger tum yerleri bos bırakh ve agileyi açtıgında bağlanılmasını istedigin erisim noktasını bu bağlantıyı olustururken erişim noktaya verdigin ismi seç bağlan bu kadar..
  • +1 negative
  • tmm bende aynisini yaptim ne eksik???

tepede gprs'in g'si geliyo sonra cat diye gidiyo... sorunu bulamadim... :((
  • regiser a basar basmaz uygulama kapandı agile messenger dio:)
  • sanırım gprs ayarlarını yapmalısın önce...
  • bu arada arkadas eger telefonuna bi ayar istiyorsan benimle bi yolla irtibata geç icq yada msn ile ama,, sana hemen buradan göndereyim ayarları hangi tel olursa olsun..! şebekede farketmez saygılar
  • ben de msn'ye bağlanamıyorum bi türlü,erişim noktası tcell-gprs diyorum,connect e basıp şifremi username i girip bekliyorum ama olmuyo?bahsedilen ayarları nerden yapıcam?saygılar...
  • abi bende yine olmadi yaaaa... turkcellden ayarlarimi bi daha yaptirdiim ama olmuyo.. 1 ay once catir catir tum gun giriyodum1!! bu aralar gprstede bi sorun war mi?? telefon gprs sitelerinede girmiyo??? yapilandirma msjinida kaydettim hayirdir issaallla
  • msn'e turkcell gprs üzerinden bağlanamazsınız arkadaşlar
    araçlar->ayarlar->bağlantı->erişim noktaları
    burdan yeni bir erişim noktası oluşturuyoruz,
    bağlantı adı:internet
    veri taşıyıcı:gprs
    erişim noktası adı: internet
    bu işlemleri yaptıktan sonra bir erişim noktası oluşturuyoruz ve bu programlarda erişim noktasını internet seçerek bağlantımızı kuruyoruz.
    Sorusu olanlar pm atabilirler.
  • saol lunatic tamamdır:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.