Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda izlediğim bütün diziler arasında belki de en kötü, kalitesiz, aptalca dizi bölümü buydu.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Her sezon başlarken referansımız bi önceki sezon finali olunca normal aslında jdjd o seviyenin üstüne bir-iki bölümde çıkmak imkansız gibi bi şey. Anlattığı hikayenin kapanışını güzel yapması yetiyo bize. Bu sezon da öyle olur umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Engineer

Her sezon başlarken referansımız bi önceki sezon finali olunca normal aslında jdjd o seviyenin üstüne bir-iki bölümde çıkmak imkansız gibi bi şey. Anlattığı hikayenin kapanışını güzel yapması yetiyo bize. Bu sezon da öyle olur umarım.
    Evet sezon sonlarına kıyasla sezon başları çok çekemiyor maalesef. Bu sezon sonu nasıl olacak bakalım bugünkü bölümde
    Coulson/Sarge hikayesi güzel bağlandı ve Coulson için kapı açıldığını düşünüyorum umarım değerlendirirler. Coulson geri gelmeyecekse Sarge hikayesi benim için tam olarak işlevli olmaz.

• sezonun en iyi bölümüydü bence (şimdilik )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Evet sezon sonlarına kıyasla sezon başları çok çekemiyor maalesef. Bu sezon sonu nasıl olacak bakalım bugünkü bölümde
    Coulson/Sarge hikayesi güzel bağlandı ve Coulson için kapı açıldığını düşünüyorum umarım değerlendirirler. Coulson geri gelmeyecekse Sarge hikayesi benim için tam olarak işlevli olmaz.

Alıntıları Göster
    Spoiler

Coulson'ın bence 7. Sezonun son 1-2 bölümü görebileceğiz. Ekip tam kadro veda edecek böylece.

Spoiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6x11
    SKYE DEDİ

Bu kadar şeyden sonra Coulson gelmezse söverim artık.
  • Bekle 1 hafta daha....
    İşler kızışıyor.
  • Dizi, gelecek hafta eski sezonlarda olduğu gibi iki bölüm üst üste yayınlanarak sezon finali yapacak. Bence 90 dk olayları toparlamaları için daha iyi olur ama biz daha uzun beklemek durumunda kalıyoruz 1 hafta bile olsa .

Daha önce yazmıştım ama yeniden yazayım, 6.sezon cliffhanger ile bitecekmiş yani 7. sezon konusu da bunlar olacak. Bu haberi daha dizi yeni başladığında okumuştum ama değişiklik olacağını sanmıyorum.

Geçen sezonki ergen veledin dönmesi çok gereksiz oldu, adını bile hatırlayamadım, şimdi bir sürü drama yapacaklar 0 empati ile zaman kaybı gibi gelecek. Bu yaratıcı monolithle birlikte Jeffrey Mace (Patriot), Tripp ve Ward'u da görürüz elbet

• İzlediğim şeyleri artık anlayamamaya başladım. Dizi o kadar üstüne katarak ilerledi ki şuan nirvana seviyesinde ve beynim almıyor. Sarge/Coulson falan herşey birbirine girdi.

• Chloe Bennet tweet atmış 7.sezonun çekimleri 2 gün sonra bitecekmiş

https://twitter.com/chloebennet/status/1155595691743297536
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Chloe Bennet tweet atmış 7.sezonun çekimleri 2 gün sonra bitecekmiş

https://twitter.com/chloebennet/status/1155595691743297536
    Bütün ekip bugün son gün diyor çekimlere, sosyal medyada hep konuşuluyor. Chloe Bennet ya günleri karıştırdı ya da ekstra sahnesi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Bütün ekip bugün son gün diyor çekimlere, sosyal medyada hep konuşuluyor. Chloe Bennet ya günleri karıştırdı ya da ekstra sahnesi var.

Alıntıları Göster
    ABD saatine göre sabah atmış tweeti o günü de dahil etmiştir 2 gün derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Bear McCreary, MAGA BEEEEEEEE

En özlediğim, keşke devam etseydi dediğim dizidir belki de Çok özlüyorum ulan çoookkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 3 Ağustos 2019; 0:41:28 >

• 6.sezon finali

Sarge kılıcı saplayana kadar kurtarırlar belki diye umudum vardı ama özünde pek düzgün adam değilmiş. Yine de ötede ölmeyeceğini biliyordu belki de diye düşündüm. Acaba orayı yok etmesi için bilerek mi yolladı diye düşünürken ekibe saldırınca ne olduğu belli oldu. Coulson geri gelsin isterken May'i de kaybettik diye korktum bir an. Belki sonraki sezon o portaldan gelir bir şekilde diye beklerken direkt 2.yarıda oraya geçtiler ve oranın ölümsüz bir yer olduğunu gösterdiler. Yani orada kaldığı sürece hayatta kalacaktı ama diğerlerini korumak için geri döndü ve görevini tamamlayıp Izel'i öldürdü. Yere yığılınca Coulson nerede, kurtulabildi mi diye sorması ve sonunda yakında görüşeceğiz zaten diyerek gözlerini kapaması Tam her şey bitti derken Jemma'nın gelişiyle umut geldi resmen. May'i kurtarmaya geldi diye düşündüm bir gariplik vardı sonra zamanımız oldu deyince muhtemelen gelecekte plan yapıp döndüler diye düşündüm. Üzerine LMD de olsa Coulson geri geldi daha ne olsun. Bir de yine zaman yolculuğu ile sezon finali geldi ama bu sefer geleceğe değil 1930/1931 yılına geçiş yapılmış. Genelde madde madde yazardım ama bu sefer başlayınca devamı geldi tam bir duygu karmaşası bir üzüyorlar bir sevindiriyorlar arada geriyorlar şaşırtıyorlar.

• Sezon finali harikaydı, en iyilerinden biriydi kesinlikle.

May'i oynayan Ming-Na Wen Instagram'a geçenlerde setten bir tane story atmış, orada Agent Carter dizisinde oynayan Sousa'nın adı yazıyormuş. Anlayınca hemen silmiş ama iş işten geçmiş tabii.

Yani zaman yolculuğu işi önceden sızmıştı ve büyük ihtimal Agent Carter ile crossover olacak. Ama hepsini görür müyüz bilemedim.

Coulson'ın geri dönüş şekli baya şaşırttı, herkes Sarge'ın içinden çıkmasını bekliyordu. Umarım Chronicom bedeni içinde olması sorun çıkarmaz. Dünya kurtulunca devre dışı bırakmak gibi şeyler düşünmesinler de

• Muhteşem bir 6. sezon finali izledim. Sürekli söylüyordum yine söyleyeceğim. Sürekli üstüne katarak ilerleyen bir dizi oldu ve öyle de devam ediyor.

Coulson'ın Sarge'ın içinden çıkmasını beklerken LMD'siyle karşılaştık. Hisli, duygusal Coulson'ı özletecek belki ama yapay bir Coulson nasıl olacak göreceğiz.

Normalde uzun uzun yazılır ama çok söze gerek yok. Harika bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 6 Ağustos 2019; 12:53:23 >

• Yeni yönetmen gelince aşırı korkmuştum ama gerçekten çizgisini bozmadı. Ne yalan söyliyim dizi çöpe dönüştü falan gibi kendimi hazırlıyordum fakat aşşşşırı iyi bitirdiler.

Ben şu framework theme'e bayılıyorum yeni soundtrack yapmışlar aralara bu theme'i sığdırmışlar bittim ya o soundrack'e... offf...

Evde "vayyyyyyyyyyyyyy beeeeeeeeeeeee" diyerek geziyordum 5-10 dakika önceye kadar.

Neyse bırakıp gideyim;

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Yeni yönetmen gelince aşırı korkmuştum ama gerçekten çizgisini bozmadı. Ne yalan söyliyim dizi çöpe dönüştü falan gibi kendimi hazırlıyordum fakat aşşşşırı iyi bitirdiler.

Ben şu framework theme'e bayılıyorum yeni soundtrack yapmışlar aralara bu theme'i sığdırmışlar bittim ya o soundrack'e... offf...

Evde "vayyyyyyyyyyyyyy beeeeeeeeeeeee" diyerek geziyordum 5-10 dakika önceye kadar.

Neyse bırakıp gideyim;

Yeni yönetmen kim hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Yeni yönetmen kim hocam?

Alıntıları Göster
    Bir yerde okuduğumu hatırlıyorum ama baktım tüm bölüm yöneticileri farklı. Yanlış bilgi sanırım bendeki

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.