Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6x6 tek kelimeyle mükemmeldi. Bence 5. sezonun çok üstünde bu sezon.
  • Ne saçma bölümdü yav
  • c.marvel göndermesi güzeldi bu bölüm
  • Ne harika bölümdü yav keşke hiç bitmese dedim izlerken.. Kaptan Marvel göndermesi evet çok güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Dizinin final sezonu diye hepsini bir izleyeyim diyordum bir oturdum başına 2. bölümden 6. bölüme geçtim bir anda. Dizi bitiyor dediklerinde meh bitiyor mu diyordum bu sezonu izleyince diyorum ki bitmesin lan bu dizi. Guardians of the galaxy gibi takılsınlar zihin oyunları yaşasınlar gezegen bassınlar bu sezonun kafasını baya sevdim.
    Dizi çoktan 7. sezon onayını aldı. Kim demiş son sezon diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Dizi çoktan 7. sezon onayını aldı. Kim demiş son sezon diye?

Alıntıları Göster
    7.sezon final büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    gönderme neydi kaçırdım galiba o sahneyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

gönderme neydi kaçırdım galiba o sahneyi

Enoch iletişim cihazını Fitz'e verirken "aramaktan çekinme, ama çok lazım olursa kullan" dediği sahne Kaptan Marvel'a göndermeydi.

6. bölüm zihin oyunları ile geçtiği için çok kafa karıştırıcıydı, izlerken sıktı. 7. bölüm aksiyon, kareografi yönünden yetersizdi. Son 2 bölüm durağan geçiyor. Ama konu olarak güzel ilerliyorlar.

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    heee

biraz zorlama gibi geldi bana

galiba ben bu işlerden anlamıyorum

cevap için teşekkürler
  • 9. Bölüm son sahne

• O değilde davisin içine ızel girmiş olabilir gibi yada shrıke var ama bence ızel olabilir bir diğer husus ise son sahne de may neden sarge vurdu orada başka bir durum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

O değilde davisin içine ızel girmiş olabilir gibi yada shrıke var ama bence ızel olabilir bir diğer husus ise son sahne de may neden sarge vurdu orada başka bir durum var.
    Çok iyi bölümdü

Kavuşmalar çok güzeldi herkes FitzSimmons'ı özlemiş. Fitz'in Deke'i tanımaması

Izel gemiden Davis'in içinde kaçtı oradan da May'e geçti muhtemelen çünkü Sarge, Izel için büyük bir tehdit diğerlerin onun kadar tanımıyor ve işini bitirmek istedi.

Jaco reis

Sarge'ın "this is not my first warhead" dediği yerde Coulson'ın "Mr. Stark this is not my first rodeo" demesi geldi aklıma.

• izel is new hive diyorlar

• Sakin geçen 6 ve 7. bölümün ardından 8. ve 9. bölüm ilaç gibi geldi. Bi Izel'imiz eksikti. Ekipte taşlar yerine oturdu. Herşey güzel gidiyor. May'in Sarge'ı vurduğu sahne için halisünasyon ya da May'in rüyası tahminini yürüteceğim. Çünkü aşırı derecede kafaya taktı May. Ekip mutlu, herkes mutlu böyle devam etsin. (ETMEYECEK)
  • 7.sezon maalesef Final sezonuymuş üzüldüm şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

7.sezon maalesef Final sezonuymuş üzüldüm şimdiden
    Aksi olsaydı şaşırırdım bekliyordum bu haberi. Diziyi seviyorum bitmesine üzüldüm ama devam edip bozmasını da istemezdim. MCU ile bağları kopardılar zaten gerçi MCU da kendi içinde de bağları kopardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

7.sezon maalesef Final sezonuymuş üzüldüm şimdiden
    Böyle olması daha iyi bence geçen sezon sırf olur da iptal edilirse konu ve karakterler havada kalmasın diye apar topar bir final yazılmıştı. Şimdi ellerinde 13 bölüm var, güzel bir final yazarlar.
  • Comic con sırasında çok deli bir fragman yayınladılar thumbnail bile spoiler sayılır diye spoiler içine alıyorum

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Sezon yavaş başladı ama baya bomba bi kapanış olacak herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Engineer

Sezon yavaş başladı ama baya bomba bi kapanış olacak herhalde
    Şu ana kadar hızlı ve güzel başlayan tek sezon 3.sezondu onun dışında hep yavaş başlıyor üzerine koya koya bomba kapanışlar yapıyor. Bu sezon nasıl bitecek merak ediyorum 4 bölüm kaldı ve cevaplanacak çok soru var umarım yine hakkını verirler.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.