Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Yo-yo'nun Ruby'i öldürmesi yüzünden Hale uzaylılara gitti ve istila başladı. Bir nevi dünyayı sona erdiren Yo-yo olmuş oldu .

Gelecekteki Yo-yo geleceğin değişmesi için Coulson'ı ölümünü engellememelisiniz diyordu. Coulson'ın durumuyla yaşananlar şimdilik alakasız duruyor ama bağlanacak herhalde.

Belki Daisy uzaylılara karşı koyabilmek için makineye giriyor ve Carl'la Ruby gibi güçlerini kontrol edemeyip dünyanın yok olmasına sebep oluyordur. Ruby zaten öldüğüne göre dünyayı yok eden gerçekten Daisy gibi duruyor.

Alıntıları Göster

Benim anlamadığım madem bir döngü var. Madem dünyanın yok olması gibi büyük tehlike var. Neden Doctor Strange gibi usta birine veya yenilmezlere başvurulmaz ? Neyse olay filme bağlanırsa dileğim gerçek olabilir :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Benim anlamadığım madem bir döngü var. Madem dünyanın yok olması gibi büyük tehlike var. Neden Doctor Strange gibi usta birine veya yenilmezlere başvurulmaz ? Neyse olay filme bağlanırsa dileğim gerçek olabilir :))

Alıntıları Göster
    Onlar o sırada Thanos'la uğraşıyor çünkü .
    Aynı anda iki farklı uzaylı tarafından istila altında dünya

• Neyse onları boşver bu bölümü tartışmaya devam edelim.

Deke gelecekte iken çok bilmiş, küstah, sinirli bir tipti ve orada önemli biriydi. Şimdi ise saftirik, aşık, yan karakter oldu çıktı. Dizide sadece komedi unsuru olarak duruyor sanki. Limonları düşünsün anca o

Gravitonium hâlâ çok gizemli bence. Ian Quinn ve Franklin Hall (isimleri doğru yazdım mı? :)) niye tartışıp duruyorlar? Onların gravitonium ile ilgisi ne?

The shining filmine yapılan göndermeyi gören oldu mu :) redrum, redrum bu çocuk kırmızı boyayı seviyor :)) redrum tersten yazılısı murder yani cinayet :))

Ayrıca bu nedir ya?

Robin çizdiği resimlerden birinde de dev bir kasırga vardı. O kadar dev ki uçak kuş gibi görünüyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Neyse onları boşver bu bölümü tartışmaya devam edelim.

Deke gelecekte iken çok bilmiş, küstah, sinirli bir tipti ve orada önemli biriydi. Şimdi ise saftirik, aşık, yan karakter oldu çıktı. Dizide sadece komedi unsuru olarak duruyor sanki. Limonları düşünsün anca o

Gravitonium hâlâ çok gizemli bence. Ian Quinn ve Franklin Hall (isimleri doğru yazdım mı? :)) niye tartışıp duruyorlar? Onların gravitonium ile ilgisi ne?

The shining filmine yapılan göndermeyi gören oldu mu :) redrum, redrum bu çocuk kırmızı boyayı seviyor :)) redrum tersten yazılısı murder yani cinayet :))

Ayrıca bu nedir ya?

Robin çizdiği resimlerden birinde de dev bir kasırga vardı. O kadar dev ki uçak kuş gibi görünüyordu

Bir bedende birkaç farklı insan var Gravitonium ile bağlı olabilir.

Gravitonium, Franklin Hall'un üzerinde çalıştığı şeydi. Hall ölmeden yani gravitonium içine çekilmeden önce de hem SHIELD hem de Ian Quinn'e karşı nefret doluydu. Ian Quinn de gezegendeki en ahlaktan yoksun insan olabilir Hall'a karşı o da sinirliydi üstüne Hall bunu Gravitonium ile birleşince yanına çekmişti. Biraz Hive gibi onda birkaç farklı hafıza vardı bunda direkt birkaç farklı beyin bir arada. Bu 2 öfkeli insan şimdi bir arada ve sürekli tartışıyorlar dışarı çıkmak istiyorlar. Ruby zaten dengesizin tekiydi bunlar da eklenince kontrol edilmesi imkansız biri oldu ama Carl Creel baya sakin bir insandı onu bile delirtti bunlar.

• konu dışı olacak ama rubynin çizdiği resmi görünce naruto izleyen varmı bilmiyorum naruto da arkasında gudodoma küreleri vardı onu hatırlattı bana
  • INFINITY WAR İZLEMEYEN AÇMASIN!!!

Filmdeki olayların diziyi (hatta Netflix dizilerini de) etkilememesi imkansız. Ama nasıl yapacaklar hiçbir fikrim yok. Muhtemelen dizi birkaç gönderme dışında pas geçecek ve artık film evreninin tamamen ayrı olduğunu kabul etmemiz gerekecek. Öbür türlü SHIELD ekibinin yarısının bir ande yok olması lazım taa Avengers 4'e kadar ki dizinin o zamana kadar devam etme ihtimali düşük.
  • quote:

INFINITY WAR İZLEMEYEN AÇMASIN!!!

Filmdeki olayların diziyi (hatta Netflix dizilerini de) etkilememesi imkansız. Ama nasıl yapacaklar hiçbir fikrim yok. Muhtemelen dizi birkaç gönderme dışında pas geçecek ve artık film evreninin tamamen ayrı olduğunu kabul etmemiz gerekecek. Öbür türlü SHIELD ekibinin yarısının bir ande yok olması lazım taa Avengers 4'e kadar ki dizinin o zamana kadar devam etme ihtimali düşük.
    Dizinin film ile aynı anda geçtiğini gösteren bir durum yok. Sezon finali belki filmden öncesinde olacak. Yeni sezon için net bir şey yok zaten gelecek için şu an yorum yapamam ben ABC'nin yerinde olsam yeni sezonu Avergers 4 sonrasına bekletirdim.

Film spoilerı
    Eğer filmle bağlantı kurarlarsa ekip bir anda kaybolacak sonra A4'te durum değişince ne olacak bir anda geri mi gelecekler veya A4'te zamanda geri giderlerse diğerleri olmamış gibi davransa dizi de bir anda birkaç bölümü dışarı mı atacak? Senaryonun devamı belli olsa bağlantı olabilirdi ama şu haliyle bir bağlantı beklemiyorum.

• keşke bölüm olsaydı ya, filmden çıktım ve aos izlemek istiyorum şu an

infinity war spoiler

bu kadar büyük bir olayı diziye yansıtmadan geçemezler heralde, evrenin %50si yok oldu ama o %50 içinde bizim ekip yoktu diyip geçebilirler tabi
  • infinity war izleyenler!!!

film guzel miydi bari?

• Öner kullanıcısına yanıt
    Güzel hocam.izlenmeli bence

• Harika bölümdü ama Infinity War bağlantısı

Tony: Aliens, y’know. Have you seen all this weird stuff happening in New York?

Daisy: No, I can’t watch the news it makes me crazy.

Bu kadardı sadece. Dizi Infinity War'un malum sonundan önce bitecek muhtemelen.

Talbot = Destroyer of Worlds

Coulson'a Daisy'nin annesindeki madde enjekte edilirse Coulson da delirir büyük ihtimal Daisy'nin annesi gibi.

• infinity war izlemeden bu bölümü izlesek sorun olur mu yoksa filmi izleyip sonra mı bu bölümü izlemek gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

infinity war izlemeden bu bölümü izlesek sorun olur mu yoksa filmi izleyip sonra mı bu bölümü izlemek gerek?
    İnfinity War ile bir bağlantısı yok sadece tek bir replik var o da spoiler değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

infinity war izlemeden bu bölümü izlesek sorun olur mu yoksa filmi izleyip sonra mı bu bölümü izlemek gerek?
    Hiçbir sorun olmaz izleyebilirsiniz filmi izlemeden

• quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

İnfinity War ile bir bağlantısı yok sadece tek bir replik var o da spoiler değil.

Alıntıları Göster

Talbot sapıtıyor gelecek bölüm. Adamdan Graviton yaptılar, herhalde kimse beklemiyordu. Zaten sıyırmış olduğu için Gravitonium'un içindekiler onu etkilemedi sanırım.

• quote:

Harika bölümdü ama Infinity War bağlantısı

Tony: Aliens, y’know. Have you seen all this weird stuff happening in New York?

Daisy: No, I can’t watch the news it makes me crazy.

Bu kadardı sadece. Dizi Infinity War'un malum sonundan önce bitecek muhtemelen.

Talbot = Destroyer of Worlds

Coulson'a Daisy'nin annesindeki madde enjekte edilirse Coulson da delirir büyük ihtimal Daisy'nin annesi gibi.

Daisy'nin annesi delirmedi ki normal hali o.
    IW göndermesi yapmışlar ama yapmasalar daha iyiydi sanki herhalde sonunu düşünmeden yaptılar bu göndermeyi çünkü film normalde haftaya çıkacaktı 1-2 ay önce geri alındı ve dizi planlanmamış bir ara vermedi. Bunlar da fragmana bakıp mı yazdılar orayı anlamadım Zaten bağlantı olacaksa da şu an çok erken 1 günde herkes filmi izleyemez en erken sezon finaline olması lazım.

Talbot'tan iyi Graviton oldu hakkını vermek lazım. Hele fragmanda iyice şov yapıyor. Dizinin 3.bölümünden beri beklenen Graviton'u az da olsa gördük ama karakter dizi için fazla güçlü. Talbot'un kafası zaten gidik üstüne 2 tane adam daha geldi kafasına bakalım ne olacak.

Coulson'ın aceleyle 2'yi seçip sonra da arıza oldu demesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Daisy'nin annesi delirmedi ki normal hali o.
    IW göndermesi yapmışlar ama yapmasalar daha iyiydi sanki herhalde sonunu düşünmeden yaptılar bu göndermeyi çünkü film normalde haftaya çıkacaktı 1-2 ay önce geri alındı ve dizi planlanmamış bir ara vermedi. Bunlar da fragmana bakıp mı yazdılar orayı anlamadım Zaten bağlantı olacaksa da şu an çok erken 1 günde herkes filmi izleyemez en erken sezon finaline olması lazım.

Talbot'tan iyi Graviton oldu hakkını vermek lazım. Hele fragmanda iyice şov yapıyor. Dizinin 3.bölümünden beri beklenen Graviton'u az da olsa gördük ama karakter dizi için fazla güçlü. Talbot'un kafası zaten gidik üstüne 2 tane adam daha geldi kafasına bakalım ne olacak.

Coulson'ın aceleyle 2'yi seçip sonra da arıza oldu demesi

Alıntıları Göster

Benim hatırladığım Daisy'nin babası annesini tekrar birleştirdikten sonra annesi değişiyor ve sonsuz gençlik ve güç için yanıp tutuşuyordu. Hatta babası hayata döndürdüğüne pişmandı eskiden böyle değildi diyordu.

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt

Aynen bende katılıyorum talbot kaçırdığı için ruby ve creel gibi onu etkilemedi ama şimdi kimin tarafında orası muamma şu an çok güçlü oldu bir kere.

• düzgün bir bağlantı olsaydı keşke
  • quote:

Benim hatırladığım Daisy'nin babası annesini tekrar birleştirdikten sonra annesi değişiyor ve sonsuz gençlik ve güç için yanıp tutuşuyordu. Hatta babası hayata döndürdüğüne pişmandı eskiden böyle değildi diyordu.

Alıntıları Göster

Hocam ölmek tramva yaratmış olabilir ama fiziksel olarak bir delirme yok tamamen yaşadıklarının sonucu bu.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.