Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maybe4you

100. Bölüm baya özel olacak galiba. Ghost rider da geldiğine göre :) güzel :) gelsin özledik ya :))

4.sezonun posteri o hocam.

Tüm sezonların posterleri buraya yüklenmiş (imgur maalesef):http://0imgur.com/a/ZOP3F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 23 Şubat 2018; 20:18:48 >
  • 5x11

Yoyo'nun kollarının kesilmesi kötü oldu Fitz bir şeyler yapsa bari
    Fragmanı izlediğimde Ruby'nin o maskeli kadın çıkmasını beklemiştim ama bölümün başında dediklerinden sonra iyi bir karakter sanmıştım
    Ordunun robotlardan oluşması ilginç olmuş nedeni ne acaba
    Deke'in geri dönmesi şaşırtmadı imkanı vardı ama pek de beklemiyordum aslında.
    Başka bir plastik reis daha öldü

• Bugün yeni bölüm varmış yav, hiç farkında değildim harika oldu bu.

• 100.bölümde lash reyiz ghost rider geliyor oleyyy
    harika bölüm olacak merakla bekliyorum
  • Dönüş bölümü yok güzeldi...
  • 30 saniyelik bir fragman var 100. bölüm ile ilgili. eski karakterleri göstermişler. 100. bölümde onlar hepsi olacak mı tam anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

5x11

Fragmanı izlediğimde Ruby'nin o maskeli kadın çıkmasını beklemiştim ama bölümün başında dediklerinden sonra iyi bir karakter sanmıştım

Reytingler dibe vurmuş yine, ne güzel stabil gidiyordu, ara yaramadı. Dove Cameron'ın Instagram'da 17 milyon takipçisi varmış, diziyi izleyen 2 milyon. Reyting artırma yöntemi buydu ama haftaya 100. bölümü olacak bir diziyi takip ettikleri ünlü çıkacak diye hiçbir hikayesini bilmeden kim izlesin?

Yoyo'nun kollara bir şey yapacak para kalmadı SHIELD'da, toparlasınlar, olur.
    Ruby daha çok tutsak gibi geldi bana, o odası aslında hapishane gibiymiş, annesi sürekli azarlıyor falan.
    Ordu robotlardan oluşuyor çünkü bizim gördüğümüz Talbot'un yerine geçen general geçen sezonki Superior'a çalışıyor. SHIELD'ın peşinde o var, ki zaten LMD'lerden de elinin altındaydı.

100.bölümde
    geçmiş 5 sezonda karşılaştığımız bütün düşmanlar geriyor dönüyor (Daisy'nin annesi hariç sanırım, o Altered Carbon'da falan da oynadı, çekim takvimi uymadı herhalde). Bence bu karakterler (hepsi ölmüştü) ya LMD olarak geri gelecek ya da en sonda Kree'leri çağıran işaret patlayınca monolithleri tutan camlar parçalandı, monolithler serbest kaldı ve gerçeklik değişti, her şey birbirine girdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

5x11

Reytingler dibe vurmuş yine, ne güzel stabil gidiyordu, ara yaramadı. Dove Cameron'ın Instagram'da 17 milyon takipçisi varmış, diziyi izleyen 2 milyon. Reyting artırma yöntemi buydu ama haftaya 100. bölümü olacak bir diziyi takip ettikleri ünlü çıkacak diye hiçbir hikayesini bilmeden kim izlesin?

Yoyo'nun kollara bir şey yapacak para kalmadı SHIELD'da, toparlasınlar, olur.
    Ruby daha çok tutsak gibi geldi bana, o odası aslında hapishane gibiymiş, annesi sürekli azarlıyor falan.
    Ordu robotlardan oluşuyor çünkü bizim gördüğümüz Talbot'un yerine geçen general geçen sezonki Superior'a çalışıyor. SHIELD'ın peşinde o var, ki zaten LMD'lerden de elinin altındaydı.

100.bölümde
    geçmiş 5 sezonda karşılaştığımız bütün düşmanlar geriyor dönüyor (Daisy'nin annesi hariç sanırım, o Altered Carbon'da falan da oynadı, çekim takvimi uymadı herhalde). Bence bu karakterler (hepsi ölmüştü) ya LMD olarak geri gelecek ya da en sonda Kree'leri çağıran işaret patlayınca monolithleri tutan camlar parçalandı, monolithler serbest kaldı ve gerçeklik değişti, her şey birbirine girdi.

Reytingler üzdü ama haftaya sağlam yükseliş bekliyorum.

Ruby tutsak ama görevleri yakalamaktı öldürmeyi, kol kesmeyi kendi seçti.
    Kol işi de malzemeye bakıyor aslında şimdiki mekanda yeterli ekipman varsa hallederler.

• coulson kolun birini versin bari şimdi vermezse ayıp olur onda hazır bir tane takma var kızda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 4 Mart 2018; 1:41:15 >
  • 2 bölümde gerçekten bir insanın aklında maksimum sayıda bırakılabilecek kadar soru işareti bıraktılar. Hepsinin cevabını istiyorum
  • Çok fazla soru işareti bıraktı açıkcası dove cameron çok tatlı olmuş ama sonra oynadığı rolü görünce durum farklı oldu.

Bu arada yürüyüşü falan maskeli hali sinarayı andırdı bana nedense. Yoyonun kollar gitti sanırım artık kolsuz olarak devam eder yada ellerinde ekipman falan varsa biyonik kol falan yapabilirler. Plastik adamda sanırım yol aldı gibi o en sonki sahnede 100 bölüm olayını anlamadım açıkcası.?
  • Güzel bir bölümdü 5x11

Bunlar niye geleceğe gitti tekrar geri geldi hâlâ anlamadım ben. Bir sürü soru işareti var kafamda. Yoyo sahiden gelecekteki hali gibi oldu. O kız nasıl yaptı bunu? Annesi bi de takım topluyor bu olay xmen olayına döndü. İki taraf da adam toplasın

Yoyonun kolunun kopmasına şaşırsam da üzülmedim pek. Robot kolu olur ne olacak sanki. Daha iyi bile olur :))

O değil Daisy bu bölüm de güçlerini de kullanmadı ona sinir oldum. Ekiple beraber gitse güzel çatışma olacaktı ne güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maybe4you kullanıcısına yanıt

Geleceğie gitme sebeplerini ben bu Chronocium(artık nasıl yazılıyorsa) onların ırkının dünyayı yıkacak çok büyük bir olayda müdahale etmesine bağlıyorum. O akşam hepsi yemek yerken enoch ve ekibi aldı götürdü ve global bi felaketi geri çevirdiler. Ama şimdi enoch gibi bişey var bu niye burdaydı iyice çorba oldu. Ve evet yuvarlak halka kollarını nası kopardı anlamadım ben. Madem kesti, direk hedefe ilerleseydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt

Kızın konuşmalarından anlaşıldığı üzere kolları bilerek kesti. Önemli bir düşman olduğunu Daisy'nin ortaya çıkmasını istediği için. Dizinin başında kız sanki Daisy'yi kahraman gibi görüyordu ama sonradan gördük ne olduğunu. Geleceğe gidip geldiler de ne değişti? Gelecekteki Yoyo'nun kolları yoktu şimdi yine yok. Ne anladık bu işten? Coulson sahiden ölecek mi o da var?

Bu yeni kızı en başından beri itici bulan benden başka var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Kızın konuşmalarından anlaşıldığı üzere kolları bilerek kesti. Önemli bir düşman olduğunu Daisy'nin ortaya çıkmasını istediği için. Dizinin başında kız sanki Daisy'yi kahraman gibi görüyordu ama sonradan gördük ne olduğunu. Geleceğe gidip geldiler de ne değişti? Gelecekteki Yoyo'nun kolları yoktu şimdi yine yok. Ne anladık bu işten? Coulson sahiden ölecek mi o da var?

Bu yeni kızı en başından beri itici bulan benden başka var mı?

Geleceğe gidip Kasius'u durdurdular, eğer bunlar müdahale etmemiş olsa Kasuis insanların yaşadığı yeri patlatıp babasının yanına gidecekti ve insanlık sona erecekti. Enoch'da bu yüzden müdahale etti. Ama esas sıkıntı bizim ekibin zaman loopu içine düşmüş olması. May'in geleceği gören kıza annelik yaptığı flashbackler, ölüp diriltilen Yo-yo'nun bizim esas Yo-yo'yla konuşması ve onun da kolunun kopmuş olması. Ekip tekrar tekrar bu döngüyü yaşıyor ve çözüm yok. Diğer Yo-yo'nun açıklamalarından anladığım kadarıyla bu döngüyü başlatan da Coulson'ın ölmemesi. Ekip Coulson'ı kurtararak bir nevi zamanı bozuyor ve dünyayı bu hale getiren olaylar zincirini başlatıyor. O yüzden Coulson'ı öldürmeden bu işi nasıl çözecekler hiçbir fikrim yok.

Bu arada, bu zaman işlerini sevenler kesinlikle Dark izlesin. 2017'nin en iyi dizilerinden biri.

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt

Yok ben sevmedim bu işi. Tamam iyi güzel izliyoruz da zaman işi hep tuhaf gelmiştir bana. O yüzden lost'u da pek sevmedim. Flashbackler iyi güzeldir ama sürekli olursa o da sıkar.

Öte yandan açıklaman gayet mantıklı. Evet bir "döngü" var. Geri kalan açıklamalar da mantıklı ama teori sanırım :)) bi de şu var Kasuis'u durdurmak neden önemli? Geçmiş değişince zaten gelecek de değişecek?

• Önceki bölümde
    Yaşlı Elena'dan 4 şey öğrendik.

1. Elena'nın kolları yoktu

Bunu gördük aynen gerçekleşti.

2. Yanan bir Mack'i kurtaramadım dedi.

3. Coulson'ın kararlarını değiştiremiyorum dedi.

4. Coulson ölüyor ama tüm takım onu kurtarmaya çalışacak dedi.

Bakalım geri kalanlar da aynen gerçekleşecek mi? Genç Elena bu öğrendiklerini en azından Mack'e anlatacak mı?

• Yine harika bir Agents of SHIELD bölümüydü

Coulson ile GR arasındaki durumu da öğrenmiş olduk
    Coulson, Daisy arasındaki konuşmalar da duygu yüklüydü

FitzSimmons düğününü sonunda gördük harikaydı. Deke'in torun çıkmasını zaten bekliyordum ama yüzükten bahsedince şaşırdım güzel sundular.

Ve son olarak Mike Peterson

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Daha altyazı çıkmadı nasıl izledin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Daha altyazı çıkmadı nasıl izledin.

İngilizce altyazı yetiyor konu AoS olunca sabırsızım biraz Aslında beklerim de sık kullandığım ortamlarda spoiler yeme riskim var o yüzden mecbur

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.