Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7. sezon onayı ne ya iptal edilecek deniyordu hani

7. sezon onayı yazısını görünce bi an 6 sezon oldu mu bu dizi dedim
  • Geçen Agents of SHIELD açık ara en popüler Marvel dizisi diye bir haber çıktı, muhtemelen onun üzerine geldi 7. sezon onayı (haberin üzerine değil tabii adamlar milyon dolarlık işleri habere bağlayacak değiller ama habere konu olan analiz etkili olmuştur ). Evet, Daredevil'ı bile sollamış, ben de şaşırdım.

Ama sonra düşününce böyle olmasının normal olduğunu anladım. Bu popülarite izlenme oranlarına göre belirlenmemiş çünkü Netflix bunları paylaşmıyor ve zaten Netflix dizilerinin bu konuda SHIELD'a fark atması normal olur bütün dünyada yüz milyonlarca abonesi olduğu düşünülürse. Analizde popülarite ölçümü dizilerin sosyal medyada konuşma verilerine göre yapılmış. Bu durumda da SHIELD'ın popüler olması normal. Netflix dizileri aynı gün yayınlandığı için hemen herkes bütün bölümleri en geç 1-2 hafta içinde izliyor üstüne de 1 hafta daha konuşulsa en fazla 3 haftalık ömürleri var, sonra unutuluyor. SHIELD ise 22 hafta devam ettiği için haliyle çok daha fazla konuşulma imkanı var.

Ayrıca SHIELD'ın fan kitlesi ufak olsa bile diziye çok bağlı. Burada biz bile ufak olsak da aktif olarak konuşuyoruz diziyi sürekli, Netflix dizilerinin konusu senede 1 hafta aktif . 6 seasons and a movie vs muhabbetiyle fanların sosyal medyayı baya efektif kullandıklarına (spamladıklarına ) eminim.

Kısaca, dizinin en popüler Marvel dizisi olduğu haberi bence yanıltıcı ama 7.sezon onayı geldi sonuçta.

7.sezon onay haberinde oyuncu kadrosunda Clark Gregg'i saymamışlar. Ya sürpriz yapacaklar ya da Coulson cidden artık yok. Böyle bir durumda şahsen izlemeye devam edeceğimi sanmıyorum.

• 6 sezon çıkmadı daha 7 onay almış chloe bennet.
  • biri bana en son ne olduğunu hatırlatabilir mi size zahmet
  • İyi haber..Yedinci sezon da olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Geçen Agents of SHIELD açık ara en popüler Marvel dizisi diye bir haber çıktı, muhtemelen onun üzerine geldi 7. sezon onayı (haberin üzerine değil tabii adamlar milyon dolarlık işleri habere bağlayacak değiller ama habere konu olan analiz etkili olmuştur ). Evet, Daredevil'ı bile sollamış, ben de şaşırdım.

Ama sonra düşününce böyle olmasının normal olduğunu anladım. Bu popülarite izlenme oranlarına göre belirlenmemiş çünkü Netflix bunları paylaşmıyor ve zaten Netflix dizilerinin bu konuda SHIELD'a fark atması normal olur bütün dünyada yüz milyonlarca abonesi olduğu düşünülürse. Analizde popülarite ölçümü dizilerin sosyal medyada konuşma verilerine göre yapılmış. Bu durumda da SHIELD'ın popüler olması normal. Netflix dizileri aynı gün yayınlandığı için hemen herkes bütün bölümleri en geç 1-2 hafta içinde izliyor üstüne de 1 hafta daha konuşulsa en fazla 3 haftalık ömürleri var, sonra unutuluyor. SHIELD ise 22 hafta devam ettiği için haliyle çok daha fazla konuşulma imkanı var.

Ayrıca SHIELD'ın fan kitlesi ufak olsa bile diziye çok bağlı. Burada biz bile ufak olsak da aktif olarak konuşuyoruz diziyi sürekli, Netflix dizilerinin konusu senede 1 hafta aktif . 6 seasons and a movie vs muhabbetiyle fanların sosyal medyayı baya efektif kullandıklarına (spamladıklarına ) eminim.

Kısaca, dizinin en popüler Marvel dizisi olduğu haberi bence yanıltıcı ama 7.sezon onayı geldi sonuçta.

7.sezon onay haberinde oyuncu kadrosunda Clark Gregg'i saymamışlar. Ya sürpriz yapacaklar ya da Coulson cidden artık yok. Böyle bir durumda şahsen izlemeye devam edeceğimi sanmıyorum.

Coulson yoksa 6.sezon final olsun

6.sezon için son bölüme kadar onay vermediler acaba alacak mı alamayacak mı diye az korkutmadı. Şimdi şakkadanak vermişler 7.sezon onayını insan şaşırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 18 Kasım 2018; 23:49:31 >

• Sıkıntısız bir sezon 6 bizi bekliyor.

Ayrıca;

Welcome to the level 7.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisan'da deselerdi ki Netflix dizilerinin 3/4'ü iptal olacak ama SHIELD sonraki sezonu yayınlanmadan kafadan 2 sezon onay alacak, bir tarafımızla gülerdik . Hayat garip.
  • quote:

Nisan'da deselerdi ki Netflix dizilerinin 3/4'ü iptal olacak ama SHIELD sonraki sezonu yayınlanmadan kafadan 2 sezon onay alacak, bir tarafımızla gülerdik . Hayat garip.
    Aslında kalan 2 Netflix dizisi de iptal oldu ama onayları çoktan verildiği için son kez yayınlanacak. Neyse Coulson da varsa bizi güzel 2 sezon daha bekliyor.
  • Sabrediyorum şunun şurasında temmuza ne kaldiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

Coulson is dead demişler ama sonda farklı bir Coulson çıktı oradan bir şeyler çıkar. Geçen sezon uzay beklentisi vermişlerdi bu sezon daha çok uzay görebiliriz.
  • diziyi unuttum resmen

Coulson'a bir şey olamamıştır bence, olduysa da geçer

en kötü captain marvel'da görücez zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

diziyi unuttum resmen

Coulson'a bir şey olamamıştır bence, olduysa da geçer

en kötü captain marvel'da görücez zaten

Önceki bölümlerde ne olduğunu hatırlamak için bi 5-6 dakikalık "Previously on Agents of S.H.I.E.L.D." videosu izlemem gerekiyor. Diziden o kadar koptum ki ben de en son neredelerdi, ne yapıyorlardı unuttum.

Coulson'ın öldüğünü gözümüze soka soka söylemezler muhtemelen. Coulson bi şekilde benliğini kaybetmiştir ve eski Phil Coulson değildir. O yüzden "Coulson is Dead" diyor olabilirler.

Captain Marvel'ın konusu günümüzde mi geçiyor yoksa geçmişte mi tam emin değilim. Coulson'ın gençlik yıllarını göreceğiz sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Coulson is dead demişler ama sonda farklı bir Coulson çıktı oradan bir şeyler çıkar. Geçen sezon uzay beklentisi vermişlerdi bu sezon daha çok uzay görebiliriz.

Alıntıları Göster

Dizinin yine IW veya Endgame ile hiçbir alakası yok gibi görünüyor.

Yeni Coulson kalıcı olursa izlenir, olmazsa bence izlenmez. Ama bir noktada ayrılığını kabul etmemiz gerekecek sanırım. Yoksa bu gidişle Clark Gregg, RDJ'yi geçecek MCU'da bulunduğu süre olarak .

• quote:

Dizinin yine IW veya Endgame ile hiçbir alakası yok gibi görünüyor.

Yeni Coulson kalıcı olursa izlenir, olmazsa bence izlenmez. Ama bir noktada ayrılığını kabul etmemiz gerekecek sanırım. Yoksa bu gidişle Clark Gregg, RDJ'yi geçecek MCU'da bulunduğu süre olarak .

Alıntıları Göster
    Karakter süresine bakarsak 3'e falan katlıyor Aktör süresi olarak da geçebilir bence sıkıntı yok.

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    90'larda geçiyor diye biliyorum coulson'un fury'nin gençliklerini görücez filmde

ne zaman başlayacak acaba

en azından end game'den sonra olması lazım çünkü dizi film evrenine bağlıydı

en azından filmde ki olaylar diziye de yansıyordu şimdi end game den önce başlarlarsa infinty war spoiler=
    dizi de çoğu karakterin yok olması gerekiyor

sonra olursa bu gittiydi geri geldi muhabbetini yapmazlar daha iyi olur

nasıl olucak merak ediyorum

gerçi daha ilerde de geçebilir zaman olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOD_A_MAN -- 29 Ocak 2019; 15:32:59 >
  • Bu dizinin artık bitirilmesi lazım.
    MCU'ya öyle ahım şahım bi katkısı zaten olmadı. Arada ufak tefek bağlantılar gördük o kadar.
    Loki, Scarlet, Bucky, Falcon dizileri geldikten sonra ilgi de azalacaktır muhtemelen.

Severek izlediğim bir dizi ama artık son bulmalı. 7 sezon kaliteli diziler için fazla. Böyle kaliteli işlerin 4 bilemedin 5 sezonda bitirilmesi taraftarıyım.
  • Mayıs 2019'da geliyor az kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coulson'la ve SHIELD'la olan hasretimizi Kaptan Marvel'la giderdik bu akşam. Coulson'ın SHIELD'daki ilk zamanlarını görmeniz lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Coulson'la ve SHIELD'la olan hasretimizi Kaptan Marvel'la giderdik bu akşam. Coulson'ın SHIELD'daki ilk zamanlarını görmeniz lazım...
    Çaylak Coulson Karakteri de güzel yansıtmışlar
    Captain Marvel Spoiler'ı
    Merdiven
    sahnesinde ve sonra bahsi geçtiğinde duygulandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 9 Mart 2019; 20:58:46 >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.