Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clark Gregg 6.sezonda herhangi bir rolü olup olmayacağını yapımcılarla konuşacakmış.

Bence flashback olarak gözükebilir ara sıra.

5. sezonun ilk sahnesi ve son sahnesi

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Clark Gregg 6.sezonda herhangi bir rolü olup olmayacağını yapımcılarla konuşacakmış.

Bence flashback olarak gözükebilir ara sıra.

5. sezonun ilk sahnesi ve son sahnesi

İlk bölümde 2 dk sonra çizimin daha geriden hali var orada Zehpyr de gözüküyor. Resmen sezon başından bu sahneyi çizmişler

• Quake vs Graviton kısmındaki soundtrack resmi olarak yayınlandı mı?
  • Spoiler butonu çalışmıyor kusura bakmayın.

SPOILER!!!!

SPOILER!!!!

SPOILER!!!!

SPOILER!!!!

Fitz adamım umarım bir şey olamamıştır. Coulson gelecek sene dönecek diye düşünüyorum bu arada saçma ama eğlenceli Deke a ne oldu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xgny58x kullanıcısına yanıt

gelecek değiştiği için o da yok oldu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Spoiler butonu çalışmıyor kusura bakmayın.

SPOILER!!!!

SPOILER!!!!

SPOILER!!!!

SPOILER!!!!

Fitz adamım umarım bir şey olamamıştır. Coulson gelecek sene dönecek diye düşünüyorum bu arada saçma ama eğlenceli Deke a ne oldu acaba?

Deke ölmeden vaktimi iyi değerlendireyim bari diye eşyalarını toplayıp gitti. Şu an ya öldü ya da kayıplarda ne olduğu %100 belli değil.

• Ters köşe oldu resmen ben fitzi hiç düşünmüyordum o öldü ama kapsül falan olayı geçti onu anlamadım açıkcası kapsüle falan koysalar bilirdik o saçma bana göre ölen bir daha geri gelmez herhalde.Coulson serumu almadı ama daisy aldı ne etkisi oldu onu anlamadım açıkcası uzaya fırlatması saçma olmuş tallbotu.

Coulson güzel veda etti bence may daha sonradan geri döneceği için zamanını iyi değerlendiricek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Ters köşe oldu resmen ben fitzi hiç düşünmüyordum o öldü ama kapsül falan olayı geçti onu anlamadım açıkcası kapsüle falan koysalar bilirdik o saçma bana göre ölen bir daha geri gelmez herhalde.Coulson serumu almadı ama daisy aldı ne etkisi oldu onu anlamadım açıkcası uzaya fırlatması saçma olmuş tallbotu.

Coulson güzel veda etti bence may daha sonradan geri döneceği için zamanını iyi değerlendiricek.

Fitz 5x05'te uykuya dalıp 70 sene falan uyumuştu. Şimdi uzayda Enoch ve uyuyan Fitz'i bulacaklar belki sezon başladığında bulmuş olurlar.
    Serum olayı şöyle; kırkayak serumu kullanan kişiyi güçlendiriyordu Deathlok gibi. Daisy kullanınca sadece fiziksel olarak güçlenmedi ayrıca inhuman gücüyle de birleşti ve baya güçlendi. Hatta Destroyer of worlds olacak düzeye bile gelmiştir belki de.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Yalnız burada uykuya daldığı anı göremedik açıkcası hem son sahnede şarapnel parçası saplanmıştı. Yani kapsüle falan koymadılar yani başka bir fitz yoksa nasıl olacak anlamadım hadi ameliyat ederler bir şey olur falan filan kesmişler burada. Coulson kesin gibi bir şey artık çıktı sanırım.
  • quote:

Yalnız burada uykuya daldığı anı göremedik açıkcası hem son sahnede şarapnel parçası saplanmıştı. Yani kapsüle falan koymadılar yani başka bir fitz yoksa nasıl olacak anlamadım hadi ameliyat ederler bir şey olur falan filan kesmişler burada. Coulson kesin gibi bir şey artık çıktı sanırım.

Üstüne beton çöken Fitz'i diyorsanız o öldü. Hunter'lı bölümün sonunda Fitz dondurulmuştu ya onu bulup getirecekler.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Evet ben o fitzi diyorum dondurulan fitz ile ölen fitz aynı değilmi yani anlamadım dondurulan fitz daha sonra uyutuldumu hatırlayamadım açıkcası ölen fitz kimdi tam olarak o zaman?
  • quote:

Evet ben o fitzi diyorum dondurulan fitz ile ölen fitz aynı değilmi yani anlamadım dondurulan fitz daha sonra uyutuldumu hatırlayamadım açıkcası ölen fitz kimdi tam olarak o zaman?

Şimdi bunlar sezonun ortasında geçmişe döndüklerinde ortada 2 Fitz oldu. 1 tanesi 70 sene uyudu geleceğe gitti ve ekiple birlikte geri döndü diğeriyse uykuya yeni dalmıştı. Özünde ikisi de aynı Fitz ama farklı zamanlardan. Hatta diğerleri zaman yolculuğu yaptı ama Fitz uzun yoldan gitti şimdi 2 Fitz olacak muhabbeti dönmüştü o zaman takip ettiğim yerlerde belki burada da dönmüş olabilir.

• Bu sezon neden infinity war'la eş zamanlı gitmedi?
    Finalden önceki bölümde bir şeylerden bahsettiler ama finalde drama bağladılar beğenmedim.

Son sahnede IW'ya bağlayıp yarısı kül olsaydı "işte bu" derdim. Ama bu haliyle yavan kaçtı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Üstüne beton çöken Fitz'i diyorsanız o öldü. Hunter'lı bölümün sonunda Fitz dondurulmuştu ya onu bulup getirecekler.

Alıntıları Göster
    Dondurulan fitz kim ya hiç hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0F7B056BC

Dondurulan fitz kim ya hiç hatırlamıyorum

Alıntıları Göster

Tüm ekip geleceğe gittiğinde Fitz geride kalmıştı sonra içeri almışlardı bunu. Hunter sayesinde hapisten kaçıp bölümün sonunda 70 sene sonra uyanmak için kendini dondurmuştu. İşte şimdi o Fitz'i bulacaklar

• quote:

Ters köşe oldu resmen ben fitzi hiç düşünmüyordum o öldü ama kapsül falan olayı geçti onu anlamadım açıkcası kapsüle falan koysalar bilirdik o saçma bana göre ölen bir daha geri gelmez herhalde.Coulson serumu almadı ama daisy aldı ne etkisi oldu onu anlamadım açıkcası uzaya fırlatması saçma olmuş tallbotu.

infinty war spoiler

ebony maw durduramayacakları kadar güçlüydü. onu sadece uzay boşluğuna atarak öldürebildiler. talbot un uzaya gönderilip aynı şekilde ölmesi filme gönderme

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

infinty war spoiler

ebony maw durduramayacakları kadar güçlüydü. onu sadece uzay boşluğuna atarak öldürebildiler. talbot un uzaya gönderilip aynı şekilde ölmesi filme gönderme

Alıntıları Göster
    Eğer gerçekten bahsettiğiniz gibi bir gönderme yapıldıysa çok başarılı...

• 6.Sezon çekimleri haftaya başlıyor...
  • 6. sezonun ilk bölümünü Clark Gregg yönetecekmiş. Ama kendisi Comic-con'a katılmadı.
    Diziyle hala yakından ilgilenecek olsa da Coulson'ı göreceğimizi düşünmüyorum ben maalesef.
  • Jeff Ward (Deke) tam zamanlı katılmış ekibe. Nasıl olduğunu açıklarlar artık.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.