Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logan Paul ve Chloe Bennet'ın sevgili olduğunu öğrendikten sonra Quake sevgim bitti

Bu arada IW göndermesi doğru düzgün yapılmazsa ağlayacağım artık.
  • Bu hafta nasıl geçti öyle. Hem süper bir agents of shield bölümü hem de infinity war izlemek dehşet oldu. Hâlâ etkisi devam ediyor. Yorum yapmak yeni aklıma geldi :)

Bu bölüm resmen bilimkurgu korku filmi gibiydi. Tabi hiç kimse beklemiyordu. Talbot'un bunu yapacağını. Diziyi bu yüzden seviyorum ya, beklenmedik şeyler yapıyorlar. Ama kafasında tartışma yoktu ona iyi bir açıklama lazım bence.

Şimdilik bu kadar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağlam bir IW bağlantısı gerekiyor. Ama muhtemelen timeline çok ileri kayabilir, avengers ekibi ortalığı topladıktan sonraya.
  • Talbot'u oynayan abimiz ileride Infinity War ile başka bağlantılar da olacak demiş.

Infinity War Spoiler

Graviton toz olsun en iyisi . Thanos'la baş edebilecek güçte, bütün Avengers'ı pert edebilen bir karakter dizi için çok fazla oldu.
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt

Hulk ölmez bence :)) sahi bu açıdan bakınca fena oldu en iyisi gravitoniumu hulk alsın, öyle bir şey olsa ne olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Talbot'u oynayan abimiz ileride Infinity War ile başka bağlantılar da olacak demiş.

Infinity War Spoiler

Graviton toz olsun en iyisi . Thanos'la baş edebilecek güçte, bütün Avengers'ı pert edebilen bir karakter dizi için çok fazla oldu.

Dizinin 3.bölümünden beri Graviton gelirse Avengers gözükmesi gerekir muhabbeti oluyordu cidden o seviyede bir karakter. Şu an daha güçlerine ne kadar hakim kafası ne kadar sakin bilmiyorum ama tam gücünde Thanos ile çok rahat kapışabilecek güçte bir karakter o yüzden uzun süre görür müyüz bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Dizinin 3.bölümünden beri Graviton gelirse Avengers gözükmesi gerekir muhabbeti oluyordu cidden o seviyede bir karakter. Şu an daha güçlerine ne kadar hakim kafası ne kadar sakin bilmiyorum ama tam gücünde Thanos ile çok rahat kapışabilecek güçte bir karakter o yüzden uzun süre görür müyüz bilmiyorum.

Alıntıları Göster

Bir tane Avengers animasyonunda (adını hatırlamıyorum) Graviton daha ilk bölümden dağıtıyordu bütün Avengers'ı

Bu arada çizgi romanlarda Graviton aslında 3.bölümde Gravitonium'un içine düşen Franlin Hall ama dizide Talbot'u seçmişler gibi gözüküyor. Bence isabetli bir seçim olmuş, Talbot yıllardır dizide gözüken ve yatırım yapılan bir karakterdi.

Hulk ne alaka anlayamadım hocam.
    @maybe4you

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Bir tane Avengers animasyonunda (adını hatırlamıyorum) Graviton daha ilk bölümden dağıtıyordu bütün Avengers'ı

Bu arada çizgi romanlarda Graviton aslında 3.bölümde Gravitonium'un içine düşen Franlin Hall ama dizide Talbot'u seçmişler gibi gözüküyor. Bence isabetli bir seçim olmuş, Talbot yıllardır dizide gözüken ve yatırım yapılan bir karakterdi.

Hulk ne alaka anlayamadım hocam.
    @maybe4you

Alıntıları Göster

Fragmandan anladığım kadarıyla yarınki bölümün başında uzun sakallı halde olacak o hali animasyondakine ve çizgi romandakine baya benziyor ama devamında kostümü giydiği yerde sakalını kısaltmıştı keşke hiç ellemeseymiş. Talbot sevdiğimiz de bir karakterdi şimdi bir anda kötü olması da üzücü

• bu diziye tekrar başlayacağım 3. yıl önce izliyordum. en son bölümde yeraltı gibi bir yerde olay olmuştu. o kaçıncı sezon ve bölümdi?

• sonunda thanos duyduk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x20
    Graviton
    Thanos ve Avengers isimlerini de bol bol duyduk. Anladığım kadarıyla IW olayları daha bitmemiş dizinin son bölümleri filme göre daha hızlı ilerliyor. Daisy geldiğinde yarım saattir ulaşamadım demişti önceki bölüm 1 saatten az sürmüş demek ki. Bu hızla devam ederlerse sezon finaline anca denk gelir tabii bağlantı yapmak isterlerse.
    Limon olayı işe yaramadı
  • Kaç senedir çıktığı gün izlediğim diziyi filme bağlamak uğruna bombok ettiler. Bu bütçeyle mümkünse ya böyle işlere girişmesinler yada Disney az kesenin ağzını açsın.

• 5x20 güzel bölümdü.

Talbot Graviton olarak çok iyi olmuş . Doğrudan Thanos ve Avengers referansları oldu, hatta bu sezonki bütün olayların sebebi Thanos'muş bunu da öğrenmiş olduk. Beklediğimden daha fazla bağlandı filme.

Daisy'i destekleyen sadece May kaldı, Fitz-Simmons'ın da Coulson'ı kurtarma konusunda şüpheleri başladı. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

Dizinin devam edip etmeyeceği 15 Mayıs'ta belli olacakmış, son bölüm 18 Mayısta.
    Eğer diziyi devam ettirip Coulson'ı öldürürlerse ağır söverim.

• 5x20

Ulaa ne oldu öyle Talbot uzay büken adam oldu dünyayı kurtaracam derken adam dünyayı yok edecek sanırım herhalde. O arada nasıl ayarlayıp bunu yenecekler merak ediyorum boşluğa fırlatacaklar sanırım. Glenn iyi adamdı kötü oldu hale de gitti kızının arkasından koskoca gravitonlu adamı itaat etmeye zorlaması komedi.

Sondaki daisy ne yapacak bakalım kasiusun abisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

5x20

Ulaa ne oldu öyle Talbot uzay büken adam oldu dünyayı kurtaracam derken adam dünyayı yok edecek sanırım herhalde. O arada nasıl ayarlayıp bunu yenecekler merak ediyorum boşluğa fırlatacaklar sanırım. Glenn iyi adamdı kötü oldu hale de gitti kızının arkasından koskoca gravitonlu adamı itaat etmeye zorlaması komedi.

Sondaki daisy ne yapacak bakalım kasiusun abisi.

Kasius'un babası hocam o adı Taryak gibi bir şeydi.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Spoiler..............

Aynen yanlış söylemişim ben. Kasiusun babası diyecektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

bu diziye tekrar başlayacağım 3. yıl önce izliyordum. en son bölümde yeraltı gibi bir yerde olay olmuştu. o kaçıncı sezon ve bölümdi?
    2. Sezon :)) dizinin tam ivme kazandığı yerde bırakmışsınız hocam :) inhuman olayları o zaman başlamıştı.

• Infinity war bağlantısı böyle olur :))

Thanos ismini duymak iyi geldi :)) avengers ile beraber savaşmam lazım diyor :)) aslında çok haklı ama yapmazlar tabi. Hale öldü şahsen çok mutlu oldum. Kaç bölüm önce ölmesi lazımdı sinir etmişti. Bana kalsa tüm konfederasyonu öldürmek lazım.

Dünyada hâlâ gravitonium var demek. Yeter be Talbot o kadar sana :)) iyi taraf mı kötü taraf mı olacak derken Talbot tek başına bir taraf oldu.

Gelecekte olan olaylar ile birleştirmek gerekirse Yoyo Coulson'un kurtarılmasını istemiyor ama elinden gelen bir şey.

Kasius'un babası shield güçleri tarafından yenilmişti bunu bizzat Kasius demişti. Demekki bunu göreceğiz. Ama Daisy ile ne planı var, yoksa Daisy hâlâ gravitonium alabilir mi?

Bu arada Deke bu sefer güldürdü. Limonlar işe yaramadı tabi

• TV By the Numbers sitesi ABC dizilerinin devam edip etmeme durumuyla ilgili son tahminlerini yayınlamış ve Inhumans'a %4 ihtimal verirken (iptal olsun zaten utanç kaynağı), SHIELD'a %62 yenilenme şansı vermiş.

Coulson ölecekse %0, ölmeyecekse %100 olur umarım.

Bu arada dizinin reytingleri zaten dipteydi ama birkaç hafta önce bir bölüm Trump'ın Suriye'ye füze yollaması açıklaması için yarıda kesildikten sonra iyice dibe vurdu reytingler.

Dizinin en büyük avantajı tekrar izlenmelerinin (bölüm 2. defa yayınlandığı zaman) çok yüksek olması. Normal saattekinden %150 daha fazla izlenerek tekrar izlenmede en yüksek oranı yakalayan dizilerden biriymiş.

• İnşallah bu diziyi final yaptırarak hata yapmazlar bugüne kadar 30-35 tane yabancı dizi izledim ama hiç biri hiçbirinde izlediğim dizilerin keyfini diğer dizilerden alamadım her bölümünü büyük bir zevkle ve ağzım şaşkın vede büyük bir şokla ve ters köşelerle izlediğim en zevk aldığım diziler arasında 1 numara kesinlikle 1.gelir bu dizi üstünede başka bir dizi tanımam kesinlikle 10 sezon devam etmeli bu dizi en fazla inşallah final yapmazlarda 2. zevk aldığım marvel dizisi sezon onayı alamayan agent carter gibi yaptırmazlar inşallah
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.