Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaban arısı

https://moviepilot.com/posts/4008941

"I think we're best saying that's classified. It's definitely classified, but keep watching."

Demiş yapımcı Bobbi ve Hunter'ın dönüşü hakkında. Sezon sonuna doğru görebiliriz.

Bir de bu var:

.

(
    )

Bobbi ve Hunter'ı özlemişim.

• trufily T kullanıcısına yanıt
    hocam bu nedir utandım yemin ediyorum, sen ki koskoca shield ın direktörlüğünü yapmış adamsın, bu ne haldir ya diziyi izlerken hep bu gelecek aklıma, bütün ciddiyetini kaybetti gözümde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

https://moviepilot.com/posts/4008941

"I think we're best saying that's classified. It's definitely classified, but keep watching."

Demiş yapımcı Bobbi ve Hunter'ın dönüşü hakkında. Sezon sonuna doğru görebiliriz.

Bir de bu var:

.

(
    )

Bobbi ve Hunter'ı özlemişim.

Kesin değil hocam, olsa bile kısa olacak gibi son birkaç bölüm en fazla. Çok ümitlenme o yüzden

bu ne abi ilk kez gördüm
  • 4. sezona başlamamıştım. Geçen hafta başladım dün 15. bölümü izledim.
    Ne bölümdü be!!!

Dizinin tüm bölümleri arasında ilk 5'e kesin girer diye düşünüyorum. ambaşka bir hal aldı dizi muhteşemdi.

Daisy ve Jemma çakma matrix framework'e girdiler ve Hydra'nın egemenliği var. Ward'ı da yine yeni yeniden gördük. Kurtulamadık adamdan.

Muhteşem ilerliyor sezon. Sinematik evrenle ilk bölümlerdeki büyü, sihir işleriyle bağlayıp Dr. Strange falan gelir belki diyordum ama olmadı. Bi yerden bağlasalar şu diziyi sinematik evrenle de ordan bi kaç oyuncu daha görsek çok iyi olacak.

Hayley'yi yenmek için ne hale gelmişti be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu arada öptüğü yolcu da karısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 24 Nisan 2017; 0:18:29 >
  • Adam büyük oyuncu

• Fragmanda Aida öldü gibi bi hava var. Fitz Hydra'nın yeni başı ha?! Bi de Skye niye hiç gücünü kullanmadı fragmanda. Özledik ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt

Kullanır sıkıntı yok silahı kullandı sonuçta. Aida sanırım arada bir frameworkden çıkıp tekrar giriyor nasıl yapıyorsa bunu orasını anlamadım yoksa diğer türlü zor. Fitzde sezon finalinde geri dönecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Kullanır sıkıntı yok silahı kullandı sonuçta. Aida sanırım arada bir frameworkden çıkıp tekrar giriyor nasıl yapıyorsa bunu orasını anlamadım yoksa diğer türlü zor. Fitzde sezon finalinde geri dönecektir.

Bence süreklilik var.

Aida sonuçta bir yazılım. Gerçek dünyada gerçek bedeni varken fw'de de yazılımsal olarak bulunabilir. Yani her iki tarafta da aynı anda mevcut bence bilişsel olarak. Gerçek dünyada Dr. Holden'in bileklerini keserken belki aynı anda fw'nin içinde başka şeyler yapıyor. Bu mümkün yani.

• Yine harika bölümdü

Bölümün başındaki çatışmalar biraz abartı gibi dursa da sahne çekimleri güzeldi hatta Ming-Na(Melinda May) o sahnede dublör kullanmamak istediğinden bacağını kırmış
    Daisy'nin AIDA'yı uçurması güzeldi

AIDA'nın Framework'ü insan gibi hissetmek için değil de insan olmak için yapmış olması güzel. Fitz'i neden kendine çektiği de anlaşıldı. Eli Morrow'un makinesinin kullanılması da güzel oldu. Her ne kadar Ghost Rider ve Eli Morrow bir anda diziden çıkarılsa da etkilerinin kalıcı olması güzel.

Ward'ın hikayesinde ufacık bir değişiklik yapmışlar ve sanki karakterin içinde hiç kötülük yokmuş gibi olması biraz kötü olmuş. Normalde hapishanedeyken John Garrett ona ulaşıp SHIELD adına geldiğini söylüyor sonra da işe almadan HYDRA olduğunu söylüyordu yani Ward baştan beri HYDRA ajanıydı. Framework'te ise Victoria Hand -kafasına 2 kurşun sıktığı kadın- hapisteyken ona ulaşıp işe alıyor. Tamam 1 kişi insanın hayatında çok etkili olabilir ama nasıl May, HYDRA'nın kötü olduğunu anlayıp taraf değiştirdiyse Ward da SHIELD'ın yaptıkları iyilikleri ve yakınındakileri göze alarak taraf değiştirmeliydi. Gereksiz bir Ward aklama çabası hissettim. Framework'teki Ward'ın, gerçek dünyadaki Ward'ın ne kadar kötü biri olduğunu öğrendiğindeki hali de 2 karakterin aslında ne kadar farklı olduğunu gösteriyor.

Framework'ün bir güzel yanı da bir taraftan eski karakterler gözüküyor bir taraftan 1. ve 2. sezon müziklerini tekrar duyuyoruz. Bir HYDRA, bir SHIELD müziği çalıyor derken güzel nostalji oluyor. Karakterlerin anılarının yavaştan yerine gelmesi tuzu biberi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 26 Nisan 2017; 18:3:25 >

• Gittikçe daha iyiye gidiyor bölümde gördüğüm tek eksiklik en baştaki Kurtlar Vadisi özentisi sahneydi Onun dışında
    bölüm sonunda Coulson verdi coşkuyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu framework olayı çok iyi geldi diziye, harika gidiyo

sonlarda coulson ın konuşmasında + haber merkezinin önünde insanların toplandığını duyunca duygulandım, 15 temmuz trt 1 de ki olaylar geldi aklıma :D
  • Umarim ghost ridera baglarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Coulson'ın
    sol elini Ward'un göğsüne koyduğu sahnede o kemik kırılması sesi aklıma geldi tekrar

Bu arada AIDA
    kanlı canlı insana dönüşmek istiyor yanlış anlamadıysam değil mi şimdi bizimkiler bunu engelleyip framework'teki Ward'ın üzerinde kullanıp Ward'u tekrar ekibe almaya çalışmazlar değil mi?

Bende bunu düşünmedim değil hocam, belki de grant ward gerçek dünyaya geri dönecek gibi duruyor.

• Her bölümden sonra vay be diyorum Ama bu bölüm de gerçekten dehşet bölümdü.

Bölüm zaten bomba gibi başladı. Hop bi baktım Aida uçuyor. Her şey o kadar akıcı ve hızlı gelişti ki hani bölüm bittiğinde sanki daha 5 dakika olmuştu. Eskilerden bu sefer de Bakşi'yi gördük. Çok da gerek yoktu sanki. Haber yerini basmaları süper oldu. Coulson da çok güzel konuştu.

Ayna projesi nasıl bir şey tam anlamadım. Sanırım
    Aida'nın insan olmasıyla ilgili. Gerçek dünyada insan vücuduna sahip olunca ne olacak ki sanki? Framework'te de yeni bir bedeni olacak galiba.

Ward
    nerdeyse ağlayacaktı bizi. Sahi onlar oradan çıktıktan sonra framework ne olacak? Tamamen yok mu edecekler?

Eskilerden bi
    bobby ve hunter kaldı sanırım. Onlar da dönsün artık. Fazla bölüm kalmadı zaten.

Bölüm sonu
    quinjet hedef alınmıştı bence vuracaklar ama bizimkiler yine de çıkmayı başaracak . Daha önce de yapmışlardı bunu :)) daha Daisy'nin planı var. O ne yapacak çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Coulson'ın
    sol elini Ward'un göğsüne koyduğu sahnede o kemik kırılması sesi aklıma geldi tekrar

Bu arada AIDA
    kanlı canlı insana dönüşmek istiyor yanlış anlamadıysam değil mi şimdi bizimkiler bunu engelleyip framework'teki Ward'ın üzerinde kullanıp Ward'u tekrar ekibe almaya çalışmazlar değil mi?

Bende bunu düşünmedim değil hocam, belki de grant ward gerçek dünyaya geri dönecek gibi duruyor.

Döneceğini düşünmüyorum.Framework'teki Ward yalnızca kodlardan ibaret.

• Ward ile ilgili

darkhold sayesinde gerçek insanların benlikleri kişilikleri zekaları vs. aynen korunarak framework oluşturulmuş yalnızca onları kötü veya iyi yapan yada bulundukları konumu değiştiren kararlar üzerinde oynama yapılmış yani ward ın bi kuyuya atılma olayı falan vardı sanırım ailesi problemliydi frameworkde ailesi düzgün demek ki iyi olan shield i tercih ediyor

Ward bu beden olayıyla gerçek dünyaya dönebilir bana göre de tabi bu gerçek ward değil darkhold sayesinde yaratılan wardın benliği ve kişiliği vücutta ileri teknoloji ile yapay doku olarak tasarlanacak

Olabilir gibi açıkcası tabi iyi anlatmaları lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Ward ile ilgili

darkhold sayesinde gerçek insanların benlikleri kişilikleri zekaları vs. aynen korunarak framework oluşturulmuş yalnızca onları kötü veya iyi yapan yada bulundukları konumu değiştiren kararlar üzerinde oynama yapılmış yani ward ın bi kuyuya atılma olayı falan vardı sanırım ailesi problemliydi frameworkde ailesi düzgün demek ki iyi olan shield i tercih ediyor

Ward bu beden olayıyla gerçek dünyaya dönebilir bana göre de tabi bu gerçek ward değil darkhold sayesinde yaratılan wardın benliği ve kişiliği vücutta ileri teknoloji ile yapay doku olarak tasarlanacak

Olabilir gibi açıkcası tabi iyi anlatmaları lazım

Yok bunun ailesi de aynı bu da evi yakıyor ama bunu hapisten kurtaran John Garrett değil Victoria Hand oluyor yani HYDRA değil SHIELD. Sadece taraf değiştiriyor aslında.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.