Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fitz Agnes'ın sağda solda yedeği falan yoksa kadın tamamen ölmüş oldu. Gerçi biraz da hak etti ama neyse.
    Jemma'nın Fitz diye bağırışı

AIDA, Framework'te Ophelia ismini kullanıyor soy ismini söylemeseler de Ophelia Sarkissian olduğu kesin denebilir. Güçleri olmasa bile zehirledi gül gibi çocuğu, pis yılan

Ophelia, Skye'a çok güzel oyun oynadı. Skye da zavallım Mack öyle konuşunca atladı direk

Son olarak neden Frameworkteki May, Fringe'deki Folivia(Alternate Olivia Dunham) gibi sallanarak yürüyor

• hydranın yönetim tarzı bildiğin akp yönetimi
  • Fitz'in "We will make our society great again" sözüne tek gülen ben miyim ya çok güzel gönderme yapmışlar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17. Bölüm de süperdi yine hemen bitti.
    Mace'in girişi mükemmel oldu bence. Takım nerdeyse tamamlandı. Sadece Fitz ile May kaldı. Yalnız Fitz tam piskobat oldu. Aida'nın bu hali daha şık ama daha ölümcül. Shield bir şeyler yapıp Skye'ı kurtarır hem Ward da yardım edecek sonuçta. İşler iyice sarpa sararken neler olacak göreceğiz.

Şimdi kim 1 hafta bekleyecek ya.

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Ben de fark ettim onu

• Mack'in bi an gerçekten hatırladığını düşündüm. Noluyor dedim birden :)
    Jemma'yı oynayan kız duyguyu çok iyi veriyor.
    Aida'nın gözler şahane maşaAllah :)

• Radcliffe'in Ward'a Hive demesi güzeldi . Bir de dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Fitz'in olduğu her sahnenin bitiminde kamera Fitz'in suratına yakinlasıyordu, sanki bir şeyleri hatırlıyor, şüpheleniyor gibi, o kadar lafa rağmen hatırlamadı.

• Dizideki konu akışı o kadar hızlı ilerliyor ki 1 hafta önce hangi konu işlendi, neler oldu anımsamakta zorluk çekiyorum. Umarım bunu yaşayan sadece ben değilimdir... Dizi her bölüm üzerine katarak ilerlemeye devam ediyor. Ekip tekrar toparlanacak.

• Fitz Anakine bağlamış da olabilir, belki de aida nın karanlık tarafına geçmiştir hatırladığı halde.

Mini sürümde spoiler tuşu çalışmıyor. (Chrome)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuexSeeL -- 13 Nisan 2017; 14:17:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Fitz Anakine bağlamış da olabilir, belki de aida nın karanlık tarafına geçmiştir hatırladığı halde.

Mini sürümde spoiler tuşu çalışmıyor. (Chrome)

bence fitz herşeyin farkında ama oradan çıkış yolu arıyor o yüzden belli etmemeye çalışıyor aida ya herşeyi bildiğini
  • Yine harika bir bölümdü. Son birkaç bölümün senaryosu filme çekilse izlenir diye düşünüyorum.
  • Abi kim bekleyecek bir hafta ya ne yapiyorlar ediyorlar su diziyi bozamiyorlar arkadas yok yani joss whedon adamin dibi.

• fitz'in bu hali de çok iyi ya
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    +1 hep bu halde kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

fitz'in bu hali de çok iyi ya

/>
  • LeSRiSeL kullanıcısına yanıt
    Sende ne yaptın ya Fitz bildiğin Gardrop fuat olmuş arkadaş ne öyle.
    Yalnız Wardı çok sevdim gerçek dünyaya dönünce onu göremeyecez kötü olacak açıkcası. Bir ara Aida hatırlayacak diye korktu ama orda agnesı harbiden vurdu. Kötü tipleme biraz tuhaf olmuş mackde katıldı şimdi aralarına ne olacak bakalım.
  • 4x18
    Mace

May tekrar iyi oldu, Daisy'ye al yık burayı dediği yer de güzeldi Fragmana da bakarsak güzel dağıtacaklar ortalığı

May vs Mace sahnesi güzeldi aksiyona doyduk

İşin kötüsü Mace gerçek olduğunu düşündüğü bilgisayar programını kurtarırken öldü FWde ölenin gerçekte de ölmesi kötü olmuş işleri zor.

Son olarak efektler harikaydı Quinjet'in Triskelion etrafındaki uçuşu sanki Winter Soldier'danmış kalitesindeydi

• Eskileri anıyoruz mottosu devam ediyor.Trip en çok Skye sevinecektir.Keşke Bobbi ve Hunter da olsaymış dedirtiyorlar

Güzel bir şekilde devam ediyorlar bir sonra ki bölüm de baya iyi olacak gibi umarım Ghost Rider'a mantıklı bir şekilde bağlayabilirler. Son olarak

R.I.P Jeffrey Mace "Patriot"

• Yine soluksuz bir bölüm daha. Üzerine koyarak ilerliyor dizi maşallah Mace namı diğer Vatansever'in ölmesi üzücü oldu.

• Her bölümü izlediğimde adeta bir sinema filmi izliyormuşum havasına sokuyor beni bu dizi. Her bölüm üstüne daha çok katarak ilerliyor. S04E18 yine çok çok iyi bir bölümdü.

Jeffrey "Patriot" Mace'in fişini çektiler. FW'te ölen gerçek dünyada ölüyor mottosu olmamış bence. FW'te ölen gerçek dünyada uyansaydı olabilirdi aslında. Bkz: Inception. R.I.P. Patriot.

Raddclife'in insafa gelip "FW'den çıkmanın bir yolu var aslında" demesi iyi oldu. Skye ekiple biraraya gelebilirse Framework son bulabilir.

Skye'ı tekrar Inhuman olarak izleyebileceğiz sanırım. May'de ya çift tarafa oynayacak ya da aklı başına gelecek artık. Karakter gelişimleri çok çok iyi gidiyor.

Ward'a acıyorum. Adamı FW'te seven bi Mace vardı o da R.I.P oldu.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.