Şimdi Ara

Age of Mythology (2002) / Extended Edition (2014) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
105
Cevap
4
Favori
10.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne yazık ki mümkün değil. yapmanız gereken iki ayrı bilgisayara da oyunu almak.

ayrıca oyun steam'de 30 dolar olabilir ancak o kadar para vermeyin. forumda ve başka yerlerde oyunu 30 türk lirasına satan kişiler bulabilirsiniz. şahsen ben öyle aldım ve hiçbir sıkıntı çıkmadı. yani tek bilgisayar için $30 vermektense iki bilgisayar için 30 tl verin, aynı fiyata geliyor zaten.
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    Mitoloji içerikli oyunlar her zaman ilgimi çekmiştir. Güzel bir oyuna benziyor.
  • Birçok kullanıcının bahsettiği gibi, oyunda sadece grafik kalitesi artmış ve Steam'e eklenmiş. Yahu kardeşim Campaign üretin, olmadı ekleyin, olmadı ünite, God vs. ekleyin. Yani çoğu oyunda olduğu gibi grafik kalitesini artırarak ve Multi alanlara dökerek kolay yoldan para elde etmeye çalışmışlar. Size şöyle diyeyim hiç gerek yok eski hali çok çok daha iyi, hatta görüntünün mat ve bulanık gibi olması daha kötü bir görüntü vermiş, yapmacık gibi.. Oynayanlar forumda toplanarak bir Hamachi ağıyla da oyununu oynayabilir. İlla Steam'e çekmek istiyorsalar , ücretsiz versinler oyunu, yine kazanırlar kazanacaklarını. Ha bu arada Stronghold Crusader v 1.2 sonsuza dek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmeram -- 24 Ağustos 2014; 17:14:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maeglin Alcarin

Arkadaşlar online oyunlarda taktiğe ihtiyacım var. Genellikle Odin ve Thor ile oynuyorum.

Bak hatırladığım kadarıyla en iyi rush loki ile oluyordu.Loki al ilk çağı 18 villager ile kapat.ilkte verilen ulfsark'ı dolaştır rakibini tespit et ve ne kadar hayvan varsa bölgene topla.Tüm villagerları ete yolla 12 et 3 odun 3 altın git (altına normal villager gidecek dwarf'ı basmıyoruz nedeni ilerde) ve dolaştırdığın ulfsark'ı rakibinin seni göremeyeceği yakın bir yerine 1 ev ve 1 tapınak bas.Adam muhtemelen senden önce klasik çağa geçmiş olur ama en fazla 10 tane işçisi vardır yani fazla toparlanamaz.adam rush yapar ama senin mekanda hiç bir ev ve işçi göremez (norseların ox cart'ı ile işçileri olur olmadık yerlere yolladığından) ve town center'a da saldırmak istemez,saldırırsa zaten eleman oyunu bilmiyordur çok rahat halledersin.Çağ atlarken einherjar'ı seç,2 tane daha ev bas ve o sırada tapınaktan 3 işçi ile topladığın altınları kullanarak hızlı ev yapmaları için hersir çıkar (ulfsark'tan daha hızlı ve çağ atlayınca daha güçlü oluyorlar) .Yaklaşık 6-7 hersir olacak muhtemelen adam ilk saldırı yaptığında hersirleri saldırtırsın ve mitolojik hayvan çıkarırsın onlar işe yarar.Elinde 1 ulfsark 1 einherjar 8-9 tane hersir olduğunda elemanların bölgesine saldır.Garanti veriyorum her zaman üstün çıkacaksın.sonrasını kendi deneyiminle halledebilirsin. Gameranger'da oynadığım vakitler elemanlar Norse rush yasak diyorlardı.Çünkü hersirler hem mitolojik hayvanları hallediyor hem iyi vuruyorlar ve crush attackları var yani evleri de hızlı yıkıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheogorath -- 25 Ağustos 2014; 22:36:27 >
  • oyun 1 eylül tarihine kadar steam'de $14.99

kaçırmayın!
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    Of çok ucuzmuş :D , gören de prim alıyorsun sanır
  • 5 dolar olmadan almayın şu 20 yıllık oyunu
  • mrmeram kullanıcısına yanıt
    e ne yapayım anasını satayım ben mi fiyatlarını koyuyorum? $24.99'a göre en azından güzel fiyat.
  • tamam hacı sıkıntı yok darlanma
  • Orta okulda bayağı oynardım arkadaşlarla falan oynamazdık ama evde kendim bayağı takılırdım kaç yıldır oynamadım lisede arkadaşlarımla üç beş oynamışızdır belki en son o başka yok şu anda İsis favorim onda da anubisler favorim
  • Hala oynayan var mı bu oyunu. Konuşup bilgi alışverişi yapabileceğim birisini arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Hala oynayan var mı bu oyunu. Konuşup bilgi alışverişi yapabileceğim birisini arıyorum.

Ben oynuyorum :)
    Ama şu son zamanlarda sorunlar var oyunda. misal olarak oyunda yaptığım tüm ayarlar tekrar başlayınca sıfırlanıyor çözünürlük pencere modu vs. ayrıca tüm geçtiğim bölümler sanki hiç oynamamışım gibi siliniyor en baştan tekrar başlıyorsun.
  • Merakla beklenen (Tale of the Dragon) ek paketi çıktı arkadaşlar. Çok mutluyum

http://store.steampowered.com/app/355960/
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Merakla beklenen (Tale of the Dragon) ek paketi çıktı arkadaşlar. Çok mutluyum

almanızı önermiyorum zira yapılan işi hakkeden bir fiyat değil bence. çok baştan savma olmuş gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Merakla beklenen (Tale of the Dragon) ek paketi çıktı arkadaşlar. Çok mutluyum

almanızı önermiyorum zira yapılan işi hakkeden bir fiyat değil bence. çok baştan savma olmuş gibi duruyor.

Yeni senaryo ve Çin Mitolojisi için alınır. Age of Mythology olması bile benim için yeterli.
  • oyunun multisi dolu oluyor mu?
  • Prostagma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Evet. Her an lobide en az 20-25 kişi bulunabiliyor ve scenario co-op veya supremacy modlarda 3-4 oyun açık oluyor. Belli dönemler eventlar da olmakta. Sadece online menüsüne tıklanıp girildiği için bağlanması da oldukça rahat. Bu sürümü şiddetle tavsiye ederim
  • Bu oyunu age of empires'e değişmem, bakalım 4k sını çıkaracaklar mı?
  • Arkadaşlar ben bir sorun yaşıyorum. Oyunda zorluk seviyesini örneğin zor seçiyorum. Oyun başladığında zor seviyede başlamıyor. Ekranın üst kısmında zor seviyeye geçmek için bir geri sayım başlıyor. Geri sayım bittiğinde tekrar geri saymaya başlıyor. Bu böyle devam ediyor ve asla zorluk seviyesi zora geçmiyor. Ne yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.