Şimdi Ara

Age of Mythology (2002) / Extended Edition (2014) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
10.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerimi alıyorum ben de. Zamanında çok oynadık, en sevdiğimiz oyunlardan birisidir.
  • 10 yıllık oyun için 24 dolar cok para age 2 hd bile 9.99 aldım bu oyun bukadar etmez denize 2 cila bina ve birimlere 2 pastel boya atmışlar 24 dolardan önümüze sürmüşler ederi en fazla 15 dolar fazla etmez.
  • oyun çıktıktan 2 ay sonra filan yaz indirimleri olacak umarım %75 görürde 7.5$ dan alırız şuan için çok fazla bu fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

oyun çıktıktan 2 ay sonra filan yaz indirimleri olacak umarım %75 görürde 7.5$ dan alırız şuan için çok fazla bu fiyat

2 ay sonra % 75 çok zor. % 25 taş çatlasa % 50 görecektir. Birleşip 4'lü paket alınabilir biraz daha ucuza gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 14 dolara gördüm fakat çıkmaya yakın 12 dolara düşer :)
  • Hic oynamadim Mitoloji hayraniyim önerir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SellYourSoul kullanıcısına yanıt
    Gözüm kapalı öneririm mitoloji hayranlarına, Atlantis'ten başlayıp Truva savaşı ardından gelişen olaylarla Mısıra ve sonrasında da kuzeye gidiyoruz. Arada tanıdık simalarda var hep :)
  • Ya abi iyi güzel ben hayranıyımda bu nedir şimdi 30$ fiyat nedir abi allasen? Sadece cilalayıp oyunu tekrar satıyosun bari fiyatın uygun olsun bu kadarda saçma olmaz ama ya Alacağız yapacak birşey yok ama bu fiyat gerçekten fazla
  • bende mutlaka alacağım. belki önsipariş veririm belki fiyatının düşmesini beklerim bilemiyorum açıkcası ama beni heyecanlandırdığı kesin
  • 25TL ye onsiparisi verdik bakalim sadece beklemesi kaldi artik

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Gözüm kapalı öneririm mitoloji hayranlarına, Atlantis'ten başlayıp Truva savaşı ardından gelişen olaylarla Mısıra ve sonrasında da kuzeye gidiyoruz. Arada tanıdık simalarda var hep :)

Şu titanları cok gucsuz yapmışlar titan dedıgım su yerın altından cıkan kalevli kocaman bı yaratık varya canı fln cok ama 2 adamı 2 dk da anca alıyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

25TL ye onsiparisi verdik bakalim sadece beklemesi kaldi artik

nerede 25 tl oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

25TL ye onsiparisi verdik bakalim sadece beklemesi kaldi artik

nerede 25 tl oyun?

Steam de enpara ile

• mayısta çıkcak galba bekle bekle vakit geçmiyor ki
  • İlk çıktığın da alınmaz,yaz indirimlerin de illa ki düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

İlk çıktığın da alınmaz,yaz indirimlerin de illa ki düşer.

yaz indirimleri ne zamanları oluyordu genelde ? çok ara yoksa beklerim
  • Haziran sonun da başlar.
  • bu enpara mevzusunu nedir tam bilmiyorum ama bana da 25 lira civarına alabilecek varsa banka hesabına parayı yollayabilirim.23 dolar verilmez çünkü buna
  • Heyecanla bekliyoruz.
  • hernekadar encard olsada 25 tl veremem bu oyuna. işin garip tarafı oyunu tekrar duruyurup 1 ay sonraya çıkış yapacaklarını söylüyolar. iyide kardeşim zaten bu oyunu hd ye uyarlamak için 3-5 kişi yeterli ve taş çatlasa 1 haftada adapte ederler. bunun karşılığımı 24dolar? 15tl olursa alırım ancak, yani 15 dolar falan olursa steamde.

unutmadan bide dlc si var bunun, onuda mı parayla satacaklar? eğer öyleyse yuh diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 14 Nisan 2014; 11:57:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.