Şimdi Ara

Age of Empires IV [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
35
Favori
33.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide bunun üstüne valve atak yapıp hf3 ve tf3ü duyursa da ortalığı yıksam.
  • Hmmm...
  • Birim limiti umarım 10 k civarı olur. 200-500 gibi ufak limitlere mahkum etmeyin
  • Kral geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım kimse beklemiyordu bu gelişmeyi 😄 istemsizce mutlu oldum görünce 😇

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 22 Ağustos 2017; 19:9:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Age of Empires IV [ANA KONU]

https://store.donanimhaber.com/63/2d/6e/632d6e6a7b36e00b21bf055cb22f5c7b.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 22 Ağustos 2017; 21:6:14 >
  • Duyduğumdan beri kendimde değilim işime bile konsantre olamıyorum

• Eski tarz olur inş ,çok farklı uğrstırıcı eklentiler gelirse iyi olmaz ve sadece win 10 olmamalı
  • Kesin çıkış tarihi belli mi? Oynayış olarak Medieval 2 gibi mi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

Age of Empires IV [ANA KONU]

https://store.donanimhaber.com/63/2d/6e/632d6e6a7b36e00b21bf055cb22f5c7b.jpg

• Hadi inşallah beklentimiz boşa çıkmaz

• Middle earth 3 ve generals 2 den sonra en çok beklediğim strateji oyunuydu umarim 2 ve 3 gibi tam anlamiyla rtsnin tadini verir gercekten cok sevindim duyurulmasına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 23 Ağustos 2017; 4:51:3 >
  • İlk gün satın almak farz .Daha 2009da bakıyordum AGE4 ne zaman gelecek diye
  • ÇÖP. 2 ye devam beyler
  • Çok iyi. Umarım Half Life 3 de duyurulur yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WallCrack -- 23 Ağustos 2017; 22:28:59 >
  • Tipsiz Blizzard senelerdir World of Warcraft'tan darphane gibi para basıyor, bir Warcraft 4 göremedik. Gerçi çıkaracağınız oyuna osurayım ben sizin ayrıca da...

Yardır ulan Microsoft 1.500 lira olsa alacağım bu oyunu, oh be ulan haberi okuyunca koltuktan koltuğa tepindim durdum sevinçten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 24 Ağustos 2017; 2:6:32 >
  • 21. yy a kadar gelişen yapıda olmazsa oynanmaz ilkçağ ve ortaçağ savaşları age 2 ve 3 de yeterince yapıldı Günümüz teknolojilerini içermesi lazım artık kılıç kalkan bir yere kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 24 Ağustos 2017; 12:52:14 >
  • 1-2 sene falan çıkar herhalde.
    Ama iddialı bir trailera benziyor. Umarım güzel olur
  • Umarım üzerinde uzun süredir uğraşıyorlardır. bu oyunların aklımızda efsane olarak kalmasındaki tek sebep mekanikler değildi üzerinde efsane bir emek olması ve o zamanın teknolojisi ile akıl almaz detaylar bulundurmasıydı.

• Bir relic şaheseri CoH oyuncu ve sıkı bir AoE fanatiği olarak AoE4 ün gelmesinin heyecanını yaşarken Relic in geliştirici olacağını öğrenmekle heyecanım katlandı.

CoH tarzını Relic AoE'a uyarlarsa şahane bir ürün ortaya çıkabilir. Aklıma ilk gelen tarzının AoE'a uyarlaması;

- Uzmanlık kazanan askerler, Retreat/Geri Çekilme mekaniği, unit preservation mekağini
    - Önden saldırıları kalkanıyla savuşturabilen, arkadan saldırılara savunmasız askerler (directional attack)
    - Ağır Zırhlı ve büyük kılıçlarıyla ölümcül ama hantal süvariler vs. hafif zırhları ve hafif kılıçlarıyla dayanıksız ancak süratli, kıvrak süvariler
    - Okçuların piyadeler üzerine supression uygulayarak manevra kabiliyetleri kısıtlaması
    - Line of Sight teknolojisi ile surların, sık ağaçların, binaların ardını görememek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 24 Ağustos 2017; 20:48:4 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.