Şimdi Ara

Age of Empires IV [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
35
Favori
34.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu günün hiç gelmiyeceğini sanıyordum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

"ensemble studios" kapandı bildiğim kadarıyla. Yada MS kendi bünyesine kattı. Olmasa bile eski oyunları yapan bir çok kişi emekliye ayrılmıştır. Yıllardır sadece eski oyunları HD olarak piyasaya sürüyorlar. Duyurulması çok güzel ama eski kaliteyi yakalayabileceklerinden şüpheliyim.

Aynen öyle hocam. Ne çıkacağı belli değil.

• Relic umarım batırmaz bu oyunu.Competitive anlamında güzel bi oyun olursa tadından yenmez.

• Haberin resmindeki IV Rakamını görünce evde yüksek sesli bir " NEEEEEEE!!!!! " Dedim. Efsane geri dönüyor. Ama age of empires 3 ede çok sevindim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Relic yaptığına göre ve ensemble toplanmadığına göre modern zamanda geçecek bir oyun olabilir, umarım olmaz zaten coh serisi var oynamak istesek onu oynarız.Umarım güzel bi ortaçağ zamanlarını konu alan oyun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRebeliousTR

Haberin resmindeki IV Rakamını görünce evde yüksek sesli bir " NEEEEEEE!!!!! " Dedim. Efsane geri dönüyor. Ama age of empires 3 ede çok sevindim

Hocam 3'e ne olacak ben anlamadım. Zaten complete edition vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahh bide caesar 3 kalitesinde caesar 5 gelse.sierra batmasaydi kesin yapardi.sierrayi kim aldi bilen var mi?

Bide simdi aklima geldi command&conquer generals zero hour 2 gelsin tabiki ea yapacak

Yeminle su iki oyun icin varimi yogumu pc ye yatirmazsam ne olayim.

• Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    Yeni grafikler ve bazı küçük değişiklikler ile gelicek. Örneğin nüfus artırımı daha iyi AI ve birimlerin dengelenmesi. Ben şahsen grafik konusunda ümitli değilim. Çünkü Age of Mythology Extended edition bana sorarsan daha kötü gölgelendirme filan derken oyun kararmış. Ben eski sürüm oynamaya devam ettim. Age Of Empires 1 definitive edition a bak youtube dan eski canlılığı gitmiş. Umarım 3 iyi olur. En sevdiğim oyun 3 üncü ben AI vs atmayı Seviyorum fanteziler yapıyorum ama multiplayer çok zor geliyor.

• WARTIME kullanıcısına yanıt
    Ceasar bilmiyorum ama cc generals 2 yi dört gözle bekliyorum. Bana sorarsanız onunda geliştirilmesine devam ediliyor gibime geliyor. F2P Saçmalığı olur mu hiç RTS lerde. Oda kendini yakında gosterir.

• Rez

• TheRebeliousTR kullanıcısına yanıt
    2'yi de yapıyorlarsa multiplayer topluluğu tekrardan bozulur mu acaba? Zaten Steam'den oynayanlar, Voobly'den oynayanlar diye ayrılmıştı. İnşallah bi de definitive'ciler olmaz. :D

• Eski çocukluk yıllarımdaki gibi çok heyecanlanmasam da küçük bir mutluluk yaşadım.Bakalım ne zaman çıkacak..
  • olley be. takip
  • İnşallah tarih temalı olur. Özellikle de ateşli silah olmayan dönemler.

• 1 ve 2 nin efsane olmasına rağmen 3. oyun berbattı. Umarım 1 ve 2 nin kalitesinde olur. 3. gibi saçmalayacaklarsa hiç çıkmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKINALP

1 ve 2 nin efsane olmasına rağmen 3. oyun berbattı. Umarım 1 ve 2 nin kalitesinde olur. 3. gibi saçmalayacaklarsa hiç çıkmasın

Bence AOE nin tüm serileri güzel.

3 de güzel, en sevdiklerim arasındandır 3.
  • İNANAMIYORUM
  • Age of Empires IV [ANA KONU]
  • Microsoft biz oyuncuların yeni strateji oyunu açlığımızı farkedip kendi lehine kullandı. Yeni AOE'ler den definitiveler zaten üç farklı dönemde geçtiği için bu dönemlere ilgi duyanları çekecektir, AOE4 nasıl olacak bilmiyorum ama sırf yeni AOE geldiği için baya alınacaktır. Neyse biz kendi çapımızda bakalım, 4 adet yeni RTS geliyor biri en çok beklediğimizdi ve en önemlisi: Yapımcı RELİC!!! Sizi bilmem ama ben COH oynamış biri olarak baya mutluyum relic konusunda. Neyse bekleyip göreceğiz bakalım nasıl olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.