Şimdi Ara

Age of Empires IV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
427
Cevap
35
Favori
33.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geliştirici : Relic Entertainment
    Platform : PC
    Çıkış Tarihi : 28 EKİM 2021

Fiyatı ;

Age of Empires IV [ANA KONU]

---------------------------------------
    Gameplay Reveal - X019 (2019)

----------------------------------------------------------------
    "10 MART 2021" Age of Empires Etkinlik Videoları

E3 2021

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Age of Empires IV [ANA KONU] Age of Empires IV [ANA KONU] Age of Empires IV [ANA KONU] Age of Empires IV [ANA KONU]
    Age of Empires IV [ANA KONU] Age of Empires IV [ANA KONU]
    Age of Empires IV [ANA KONU] Age of Empires IV [ANA KONU]
    OYUN HAKKINDA BİLGİLER

21 Ağustos 2017 ;

Oyun, Company of Heroes ve Dawn of War serisinin yapımcısı Relic Entertainment tarafından PC için
    geliştiriliyor.Oyun 2020 de çıkacağı söyleniyor.

15 Kasım 2019 ;

Oyun yönetmeni Quinn Duffy, sanat yönetmeni Zach Schlappi, kreatif direktör Adam Isgreen, topluluk
    yöneticisi Eliot Hong ve genel müdür Shannon Loftis oyun ile ilgili olan tutkularını paylaşıyor.

Age of Empires IV yapay zekanın oyunculara nasıl yanıt verdiği konusunda daha önce hiç
    bir gerçek zamanlı strateji oyununun yapmadığı şeyleri yapacağını iddia ediyor.

Yapay zekanın kendi sesine, karakterine ve kişiliğine sahip olduğu belirtiliyor. Savaş sisteminde
    de yapay zekanın bazı anlarda daha fazla saldırganlaşacağı ve bazen de daha savunmacı olacağı
    ve bunun oyuncuların bütün dikkatini oyunu vermeye zorlayacağı belirtiliyor.

Ayrıca oyunun 4K çözünürlükte tasarlandığı için çok güzel göründüğü ve oyunun hem seriye
    aşina olanlara hem de yeni gelenlere hitap edeceğine değiniliyor.

18 Kasım 2019 ;

Age of Empires IV Mikro Ödeme İçermeyecek, DLC ve Genişlemeler Planlanıyor.

Age of Empires kreatif direktörü Adam Isgreen, XO19 etkinliğinde yaptığı açıklamada, Age of Empires IV'ün
    mikro ödeme içermeyeceğini, çıkışından sonra indirilebilir içerikler ile genişlemeler planlandığını belirtti.

Adam Isgreen,

"Gerçek zamanlı strateji oyununda mikro ödeme fikri pek uygun değil. İndirilebilir içerikler ve genişlemeler
    ise bunlar Age of Empires IV'te kesinlikle araştıracağımız şeyler."

"Oyun çıktıktan sonra indirilebilir içerikler ve genişlemeler açısından bazı fikirlerimiz var. Ve bu içeriklerin
    çoğu oyunun devam ettiğini görmek isteyen topluluk ve oyuncular tarafından yönlendirilecek."

02 OCAK 2021 ;

Yayıncı Microsoft ve geliştirici Relic Entertainment, Age of Empires IV için durum güncellemesi paylaştı.

Microsoft'tan Shannon Loftis'in belirttiğine göre ekip oyun üzerinde büyük ilerleme kaydediyor.

"Sizi kıskandırmak istemeyiz fakat oyunu her gün oynuyoruz."

"Gerçek zamanlı strateji oyunu geliştirmek ilginç bir durum. Yapay zeka, ekonomi, simülasyon ve render gibi ayrı sistemleri
    oluşturmak biraz zaman alıyor ve daha sonra bu sistemleri bir araya getirmek de biraz zaman alıyor fakat birleştirdiğinizde birdenbire
    elinizde bir oyun oluyor. Hatalarından arındırılması, dengelenmesi ve cilalanması gereken fakat özüne ulaşmış bir oyun.En iyi kısmı da bir Age of Empires oyunu gibi hissettiriyor."

Shannon Loftis ayrıca pandemiden dolayı evden çalışma modeline geçildiğinde oyunun geliştirme sürecinin yolunda gitmesi
    için Relic Entertainment ekibinin çok iyi iş çıkardığını ifade etti.

10 MART 2021 ;

Bu sonbaharda PC (Xbox Game Pass, Windows Store ve Steam) için çıkış yapacak.

Türkçe arayüz ve altyazı desteği sunacak.

Age of Empires IV çıkışında dört hikaye ve sekiz oynanabilir uygarlık içerecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 27 Ekim 2022; 12:15:13 >

• Age of Empires 4'ü türkçe yapmak için yardımcı olayım arkadaşlar:

CODEX sürümü için geçerli

linkten dosyayı indirin.

https://dosya.co/h2yg55f3x2cd/Age_of_Empires_IV.rar.html

local.ini ve steam.emu yu oyunun dosyasına, diğer locale Turkish dosyasını da cardinal/archives klasörünün içine atın.

bunları bulmak için baya araştırma yaptım, belki birinin işini görür.

• İşte bu be sonunda
  • Sonunda bee
  • 2019dan önce çıkarmazlar
  • Efsand geri dönüyor.

Oyunun 20. yüzyılda geçeceğini düşünüyorum. Hadi bakalım.
  • Umarım steam'e çıkarmamak gibi bir hata yapmazlar. Kaç yıllık aoe 2 bile peynir ekmek gibi satıyor steamde.
  • Yeni nesil devam oyunların çoğu balon çıktı. Umarım bu da balon çıkmaz.
  • Tüylerim diken diken oldu resmen duygulandım garip hissediyorum. Umarım Age of Mythology 2 yi de yaparlar
  • Efsane rts oyununun devam oyunu , efsane rts yapımcısı relic entertaiment'ın ellerinde .... Bence şu ana kadar yapılmış en iyi rts oyunu geliyor olabilir . Bir başyapıta hazırlıklı olmalıyız .
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Belki o da yapım aşamasında olabilir değilse bile bu oyun iyi satış yakalarsa onun içinde adım atarlar bence.Keşke relic yerine ensemble studios olsaydı kaç yıl emek verdi yaptı adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyeless -- 22 Ağustos 2017; 1:53:15 >
  • Önlerden yerimizi alalim.
  • Darısı half life in başına...hala inanamıyorum aoe 4
  • Şşş ho
  • Rez.
  • Duyurulmasına sevinsem mi yoksa Windows Store'a özel olmasına üzülsem mi bilemedim.
  • Efsane bir oyun olursa tadından yenmez. Age of empires 2'nin daha akıcısı olsa bile yeter. Ama 3 gibi saçmalamamaları lazım.
  • "ensemble studios" kapandı bildiğim kadarıyla. Yada MS kendi bünyesine kattı. Olmasa bile eski oyunları yapan bir çok kişi emekliye ayrılmıştır. Yıllardır sadece eski oyunları HD olarak piyasaya sürüyorlar. Duyurulması çok güzel ama eski kaliteyi yakalayabileceklerinden şüpheliyim.
  • yerimizi alalım.
  • beyler bu oyun eu4 den daha mı zor ? provinceleri ezberledim neredeyse sıktı artık oyun yeni strateji oyunları arıyorum
  • İnşallah Age of Empires 1 ve 2'nin kalitesinde bir oyun görürüz. Çok heyecanlandım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.