Şimdi Ara

Age of Empires IV [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
35
Favori
34.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış konuya yazmışım, anlamışsın işte ne artistlik yapıyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastic_angel

şaka mı yapıyorsun birader? daha oynadığın oyunun ne olduğunu bilmiyorsun. senin oynadığın oyun Age of Empires: Definitive Edition

aga ne zaman çıkacak bilgin var mı
  • 3. Oyun gayet iyiydi berbat diyenler neden diyor anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExMilitary

3. Oyun gayet iyiydi berbat diyenler neden diyor anlamıyorum.

Bence de 3. Oyun on numaraydı. Bana da her zaman 2. oyunun şöhreti çok abartılı gelmiştir mesela. Millet neyini seviyor bu kadar anlamıyorum.
  • age of empires definitive edition hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar yeni çıktı oyun ama belki oynayaniniz vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WoRLd_WaR 2 kullanıcısına yanıt
    alanlar oynayamadıklarını yazmışlar windows store da.
    oyun açılmıyormuş açan donuyor diyor.bir sürü problemle gelmiş oyun.
    steamda satılana kadar beklemeyi düşünüyorum.store dan alasım gelmiyor.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    aoe2 basit herşey net ve çok dengeli idi.

aoe3 abartılı çizimler, grafik konusunda çok daha iyi ama aşırı saçmalıkları vardı. Şahin topu bir adama çarpıyor haritaya göre ankaradan istanbula fırlatıyor. Güçlü top eyvallah ama çizimlerde abartmalar var. Sadece şahin topunda değil. Bina çizimleri, binaların yanındaki askerler, hepsi orantısız. Belirtmek için çizilmiş ama itiyor...

Sonra "Home City" bana göre son derece saçma bir şeydi. Rpg eklemeye çalışmışlardı ama gereksiz abi. Rahat bırak ben oynayım istediğim gibi. Çağ atlandığında age of mythology gibi birşeyle karıştırmışlar anlamsızdı.

Sonra oyun oynama açısıda kötüydü. 3D havası katsın diye kamera açısını yatık yapmışlar ama tam kontrol sağlayamıyorsun.

Ve tabi sonuca bağlarsak aeo2 dengeli olmasının yanında ya ozamanki şartlara göre yada o şekilde planlandı bilemiyorum, Online ve AI'ye karşı oyun oynanmak üzerine yapılmış. Yani oyunun senaryosuna girip oynamak tatsız geliyor.
    Diğer yandan aoe3 ise single player olarak oyunun senaryosunu takip etmek üzerine programlanmış.... Online ise ehh bunuda oynayabilirsin gibiydi...

İnşallah aoe4ü retro tadında 2 tadında kamera açısıyla yaparlar...

• Bir ara gerçekten devamı gelmeyecek zannettim ama helal olsun yanılttılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaLaK -- 5 Mart 2018; 18:2:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunu yüklemeye çalışırken böyle bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz

this program does not support the version of windows your computer is running

• Age of empires:Definitive de oynarken marketten satış yapamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enclock -- 6 Mart 2018; 8:9:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: enclock

Age of empires:Definitive de oynarken marketten satış yapamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

hocam korsan indirip multiplayer oynayabilir miyiz ? bilgin var mı

Malesef o konuda bilgim bulunmamakta. Yalnız market sorununu hala çözemedim. Ayrıca ototmatik tarla yenileme yenileme de yok sanırım, çok uğraştırıyor.

• Arkadaşlar aoe definetive indirdim fakat oyun açılmıyor. Bilgisayarım üst düzey onunla ilgili değil. Yardımcı olurmusunuz?
  • efekan kullanıcısına yanıt
    Oyun cracklimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan

Arkadaşlar aoe definetive indirdim fakat oyun açılmıyor. Bilgisayarım üst düzey onunla ilgili değil. Yardımcı olurmusunuz?
    Bende açılıyor da ne oluyor. Hiç güzel değil. Easy mode'da ben 2.çağa geçene kadar adamlar 3.çağa geçiyorlar.
  • YALVARIYORUM ÇIKSIN ŞU OYUN ARTIK AGE OF 3 OYNAMAKTAN CİĞERİM SOLDU
  • Konuyu Yavaştan canlandıralım.

E3 2019 da Video ile birlikte çıkış tarihi duyurulacak.

Sunumda Age of Empires IV oyununa da yer verilecek ve Age of Empires IV da 2020 senesi için tanıtılacak.(Söylenti)
  • Hadi inşallah...
  • Relic bunu batırmaz inşallah.

Microsoft şöyle bir anket hazırlamış aoe hakkında. Bayağı detaylı, 15-20 dk sürüyor. İlgilenen olur diye linkini koydum.

https://microsoft.qualtrics.com/jfe/form/SV_23vYZpPZQSieMU5?loc=13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A4C161DF0 -- 21 Mayıs 2019; 15:7:52 >
  • Oyunun zaman dilimi belli oldu mu arkadaşlar. Hangi çağda geçecek? Umarım WW1 ve WW2 kapsar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Oyunun zaman dilimi belli oldu mu arkadaşlar. Hangi çağda geçecek? Umarım WW1 ve WW2 kapsar.
    Yok belli olmadı ama 2. dünya savaşı muhtemelen olmaz çünkü aoe4'ü geliştiren relic'in zaten bir ww2 oyun serisi var company of heroes diye. Ww2 yapacak olurlarsa aoe4=coh3 olur, pek hoş karşılanmayabilir
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.