Şimdi Ara

Age of Empires: Definitive Edition ve Rise of Nations Xbox One için Listelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Microsoft Studios yayıncılığını altında çıkış yapan gerçek zamanlı strateji oyunları Age of Empires: Definitive Edition ve Rise of Nations Microsoft Store üzerinde Xbox One için listelendi.

Microsoft geçtiğimiz aylarda Xbox One için resmi klavye ve fare desteğini seçili Xbox Insider Programı üyelerinin denemesine sunmuştu ve bu yılın sonlarında tüm kullanıcıların erişimine açılacak. Klavye ve fare desteği hamlesinden sonra bu tür oyunların da Xbox One'a gelmesi pek sürpriz olmayacaktır.

Resmi duyuru 10 - 11 Kasım tarihlerinde Mexico City'de düzenlenecek X018 etkinliğinde yapılabilir.  

• Rice of nations binaları efsaneydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aoe 4 e ne oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Rice of nations binaları efsaneydi
    Hele o nukleer baslikli fuzenin yer alti rampasindan çıkışı yok mu dusene kadar zevkle seyrederdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft, pc ve konsolu birleştirme yönünde iyi hamleler yapmaya devam ediyor. Kırılma noktası Age of Empires 4 olacak gibi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu xbox ı almadığıma çok pişmanım nerden gittim aldım. Sony de herşey para hizmet 0.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Microsoft aklını kullanıyor klavye mouse desteği ile birlikte pc deki strateji oyunlarını çekecek

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Rise Of Nations için efsane olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.