Şimdi Ara

Age of Empires: Definitive Edition Duyuruldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yap yenisini müşterin hazır mikisoft yatma.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sabah sabah müthiş oldu.
  • şu videodaki şarkının tam linkini bulabilecek bir babayiğit?
  • Tamam iyi güzel olmuş ama şuna harcayacağın vakti daha güzel bir oyun yaparak harcasaydınız oda olurdu..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Vendrick kullanıcısına yanıt
    Age of Empires: Definitive Edition Duyuruldu
  • AoE 4 gelse daha çok sevinirdim bu oyun zamanında çok iyi efsane bir oyundu oynadık bitti gitti. Yine de alınır tabi rts açlığı var piyasada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda duyduğum en güzel haber. Age of Empires 1'in hastasıyız... Çoğu kişi bilmez bu oyunu. İkinci değil de, birinci oyunun hastası olanlar çok iyi bilir.

https://www.youtube.com/watch?v=sR6so_0Vu58
  • Hemen karar vermeyin grafikleri videoda kötü duruyor zaten daha yeni geliştirildiği için böyle siz en iyisi orjinal sitesine bakın da görün şu resimlere bakın helehttps://www.ageofempires.com/media/ dahada geliştirilcek buna eminim başta bende diyordum grafikleri çok kötü diye ama resimlerden sonra heyecan bastı.
  • efsane haber ne zaman çıkacak steamde olacak mı nasıl satın alıcaz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

efsane haber ne zaman çıkacak steamde olacak mı nasıl satın alıcaz??

Heyecanını beğendim. Seninkini güvercinle gönderebilirler
  • Allahim müthiş haber. 4 ile ikisinin haberini birlikte aldım. Heyecan bastı valla.

Öncelikle bu oyunu istikrarlı 10 yıldır oynuyorum. Bu oyun çıkış tarihine nazaran tarihi gerçekciligi olan bir oyun. Yani bu oyunda uygarliklar tarihe göre ayarlanmış. Bu inanılmaz keyif verici. Yani uygarliklari biliyorsanız ve oyunda ona göre olursanız inanılmaz haz alıyorsunuz. Tarihteki askeri birliklerin de olması büyük zevk. Bu oyunun en büyük handikapi görsel yetersizlikti zaten. Örneğin Centrionlar ile Hoplite savaş taktığı yapsak bu oyunun hazzı iki katına çıkardı. Ya da Legionlar ile okçuları koruyabilsek. Belki bunlar oyuna dahil edilir bilemiyorum. Ama görsel olarak bir şeyler katacakları kesin. Çoğu kişi Age Of 2 ön plana çıkarır. Buna kattiyen katılmıyorum. Esas Bu oyun devrim niteliğindedir. Ilk uygarliklarin o basitlikten, komplekse çıkışının keyfini almak içindir. Sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun yarın çıkış yapıyor, age 2 de ki oyun motorundan kaynaklı kasılmalar donmalar olmazsa büyük umudum var oyundan.
  • steam sürümü çıktı deneyen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.