Şimdi Ara

Age of Empires: Definitive Edition Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Microsoft, PC Gaming Show E3 2017 basın konferansı esnasında Age of Empires: Definitive Edition'ı duyurdu. 

"Microsoft, piyasaya sürülmesinden 20 yıl sonra orijinal Age of Empires'ın Definitive sürümünü duyurmaktan gurur duyuyor. 4K grafikler, yeniden düzenlenen soundtrack, büyük oynanış geliştirmeleri, yeni anlatım, Xbox Live çok oyunculu ve başarımları ile tamamen yeniden oluşturulmuş Definitive sürüm klasik oyunu ve Rise of Rome genişlemesini geri getiriyor."

Age of Empires: Definitive Edition bu yılın sonlarında Windows 10 için çıkış yapacak. Yakın bir zamanda beta planlanıyor ve beta kayıtları ageofempires.com üzerinden yapılabilecek.

Orijinal Age of Empires 1997'de çıkmıştı. 

• <3

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yok artık, tüylerim diken diken oldu, buna çok ihtiyaç vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superötesi haber

• Yeni Age of duyurusuda geliyormuş, Gamescom'da duyuracağız dediler.
  • Çok heyecanlandım :)

• AoE 4 duyurusu sandım ilk başta :)

• ağır küfür edecektim ama baktım ki bu bir remastered değil remake olmuş

• Oyunların kralı

• Gözüme birşey kaçtı, hayır ağlamıyorum.

• Efsane haber lan bu
  • Yilsonu demeseydin cok iyiydi be

• Kirpiklerim bile dikeldi. Ne zaman windows 10'a geçerim diyordum. tamirci usta emrin, yaparım dedi. 1i pek oynamadım 2den başladım 3 iyi değildi..4 çıksa

• Aslında the rise of rome en baba oyundu. Eğer benim gibi çocukluğunda oynayan varsa o en baştaki rololo lafını duyunca tüyleri diken diken olur. gel rololo reyiz, zimmetimize geçireceğin çok asker var :)
  • Microsoft yıllardır böyle bir klasiği niye unuttu düşünüyordum. Sadece görsel olarak değil oynanış olarakta geliştirilmesi harika bir olay oldu. ilk oyunun herkesin hafızasında daha özel bir yere sahip olduğu bir gerçek.
  • 4K monitör alacağız mecburen.
  • işte olay budur yeni oyun yapmaya gerek yok böyle efsane klasikleri hd yap birazda grafikleri geliştir tamam. yeni oyun yapınca olmuyor çünkü beceremiyorlar. Stronghold Crusader içinde benzerini bekliyorum.
  • çok güzel olmuş kesinlikle oynanır bu

• bu sefer olmuş grafikler, öncekinin adı hd'ydi ama hiç öyle durmuyordu, bu sefer uğraşmışlar emek harcamışlar
  • Artık yenibir Age of Empires yapmalılar yeni binalar yeni animasyonlar yeni kale kuşatmaları falan olmalı muhteşem top efekleri patlamalar yıkılmalar olmalı oyunun formatı dışında herşeyi geliştirilip değiştirilmeli o zaman süper olacak işte
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.