Şimdi Ara

AGE OF EMPIRES 3 VE OSMANLI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.ageofempires3.com da osmanlılarla ilgili şunları yazmış

"For the Ottomans, Settlers spawn automatically from the Town Center. Building a Mosque and conducting research help keep that Settler production steady. Befitting their position straddling Europe and Asia, the Ottomans have more unique units than any other civilization."

özellikle son cümlesi iştah kabartıcı. Şu oyun çıksa da artık eve kapansam:)

Bi kac tane de ss koyayim..

Su goruntude ki suya iyi bakin..

Ve AOE3'un ve AOE cilarin o cok sevdigi biraz yeni theme muzigi.. Biraz once dinledim costum:)

Muzik burada tiklahttp://www.ageofempires3.com/Files/Audio/AoEIIIMainTheme.mp3

• Ayrica sayfada okuyup anlayabildigim kadariyla oyun icerisinde Osmanli'nin baskenti "constantinapole" olarak gosteriliyormus, fakat bizimkiler cok fazla mail atarak Istanbul olarak duzeltilmesini saglamislar:) Bu da guzel bir ayrinti. Mail atan herkese tesekkur ederim:)
  • RİCA EDERİM
  • abi oyun süpergeliyo oyun nezaman çıkcak
  • valla bende gönülden teşekkür ederim
  • Yok Kardeşim istanbul olarak falan değiştirmediler bi kere oyun hazır, ve de developer blug denen hırta atılan maile benim pazarım amerika ve avrupa siz kimsiniz gibi bi cevap geldi yani adamlar bizi avrupalı saymıyolar neyse bizde onlara en güzel cevabı 100.-YTL yerine 7,5.-YTL ödeyerek vermiş oluyoruz tahminimce :D
  • inşallah biraz ellerini çabuk tutarlar

benimde iştahım açıldı bir an önce çıksa iyi olur

sıkıldı m artık

öfffffffffffffffffff

• quote:

Orijinalinden alıntı: boracakir

Yok Kardeşim istanbul olarak falan değiştirmediler bi kere oyun hazır, ve de developer blug denen hırta atılan maile benim pazarım amerika ve avrupa siz kimsiniz gibi bi cevap geldi yani adamlar bizi avrupalı saymıyolar neyse bizde onlara en güzel cevabı 100.-YTL yerine 7,5.-YTL ödeyerek vermiş oluyoruz tahminimce :D

böle cevpa verdiğimiz için onlar öle cevap veriyo olmasınlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.