Şimdi Ara

Age of empires 3 oynayan varmı varsa bir baksın lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
22.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ouna başladığımda direk ingizilzleri veriyo bana osmanlı yı nerden seçicem benmi yanlış yerden başlatıyorum acaba oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 12 Ocak 2006 22:13:39 >

• ilk açıldığında single player skirmish seçeneği ve ordanda senin seçimin kimle oynıyyacaksan onu seçersin zaten 4 devlet var osmanlı portekiz ingiliz birde rus ama isimini hatırlamıyorum campaing e gelince sen gevursun ve sana saldıran osmanlı birliklerini savuşturuyosun sonra osmanlının hakimiyetine son vermek için amansız bir savaşa başalmış oluyosun onun için campaing i hiç oynamadım adamlar bizi bize koyuyor onun için single player oyna bance ama sn bilirsin
  • arkadaşlar bu oyun için eksiksiz tr yama yama varmı ?
  • google da bi arat bulursan haber ver de bizde indirelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: övrenci

ilk açıldığında single player skirmish seçeneği ve ordanda senin seçimin kimle oynıyyacaksan onu seçersin zaten 4 devlet var osmanlı portekiz ingiliz birde rus ama isimini hatırlamıyorum campaing e gelince sen gevursun ve sana saldıran osmanlı birliklerini savuşturuyosun sonra osmanlının hakimiyetine son vermek için amansız bir savaşa başalmış oluyosun onun için campaing i hiç oynamadım adamlar bizi bize koyuyor onun için single player oyna bance ama sn bilirsin

kardeş saolasın ben zaten bu oyunu osmanlı ile oynamak için aldım

• Hocam geçen günleri bende kurdum oynicam. Oynadım Harbi Türk ü Türk e kırdırıyolar oynayın takılın maksat zaman geçsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkab -- 13 Ocak 2006 20:35:43 >
  • http://www.yamaarsivi.com/yama_detail.asp?yama_id=578
    buradan türkçe yamasını indirebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: övrenci

http://www.yamaarsivi.com/yama_detail.asp?yama_id=578
    buradan türkçe yamasını indirebilirsiniz

hocam saol bu çok iii oldu
  • Yeni şehir yapmayı seç bakalım.Belki o zaman Osmanlıları alabilirsin.
  • skirmish te turk olabiliosun campaign te ne verirse
  • artık skirmish de olmassa ya google dan yada hakia dan bakarsın aga ama ordada olcağını pek sanmıyorum aslı bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

Hocam geçen günleri bende kurdum oynicam. Oynadım Harbi Türk ü Türk e kırdırıyolar oynayın takılın maksat zaman geçsin.

aynene abi hem orda osmanlının ne kadar güçlü olduğunu anlıyoruz 2 saat osmanlıyla savaştım.Ama yenemedim o ayrı konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: salih705

quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

Hocam geçen günleri bende kurdum oynicam. Oynadım Harbi Türk ü Türk e kırdırıyolar oynayın takılın maksat zaman geçsin.

aynene abi hem orda osmanlının ne kadar güçlü olduğunu anlıyoruz 2 saat osmanlıyla savaştım.Ama yenemedim o ayrı konu

Osamanlılar harika yaaaaaaa

Top gücü mükemmel o yetiyor zaten

• ya oyun durdu devam etmiyo,play pause dugmesi ne ola ki? herseye bastım nerdeyse,bide idle villager dugmesini bulamıyroum,bostaki adamı direk nasıl bulcaz
  • arkadaşlar açık açık yazarsanız osmanlıyı nasıl alacağımızı daha iyi olur çünkü TARİHİN ALTIN HARFLERİ OSMANLIDAN BAŞKA BİŞİ YAZMAZ DÜNYAYA HÜKMEDİODUK TABİ

arkadaş demiş 2 saat uğraştım yenemedim dğoaldır 100 uğraşsanda yenememen lazım :D

+ kayıtlı oyunu açınca game paused diyor onu açmak için dakikalarca googleden aradım bilmeyenleriniz varsa söleyeyim
    klavyenizin üst tuşlarında (pause break) tuşu olacak pauseyle break yazısının altında uzun bi çizgi var o tuşa basarsanız düzelir saygılar
  • +++++++
    boşta duran işçiyi seçmek için yukarıda solda bi küçük insan var ona basacaksınız bildiğim kadarıyla

orduyu numaralandırmak için ctrl+ bir numara

bunları biliyor olabilirz ama bilmeyenlerde elbet vardır héhé
  • Yaw koloni değilde direk ülkenin kendisini yönetseydik keşke ben pek sevmedim bu oyunu yaa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakank

ya oyun durdu devam etmiyo,play pause dugmesi ne ola ki? herseye bastım nerdeyse,bide idle villager dugmesini bulamıyroum,bostaki adamı direk nasıl bulcaz

arkadaş boş işçi için nokta(.) tuşuna basman yeterli
  • saol . he tşk ler ya Allah rızası için Osmanlıyı nasıl alacaz

Osmanlılar oyunun başında sanki kötüymüş, işgalciymiş gibi gösterilmiş bence. Hatta oyun içinde geçen bir cümlede "I am Scothish, and you are Turkey dog!" (Ben İskoç’um sen ise Türk köpeğisin!) dendiğini duydumve çok sinirlendim. böyle sevdiğim bir oyunda bu lafların geçmesi beni üzdü :(/alıntı)

sizinle paylaşmak istedim

osmanlıyı almayı söleyin yeter benim için yaaa:'(
  • Single Player moduna giriş yapmak istediğimizde dört adet alt seçenek ile karşılaşıyoruz. Campaign, Skirmish, Custom Senario ve Saved Games. Campaign modu gerçekte oyunun tek kişilik olarak oynanılacak esas olan ve hikayeye dayalı bölümü. Bu seçenek üzerinden gittiğimizde, üç adet ana temadan oluşan uzun hikayeyi oynuyoruz. İlk bölüm, Osmanlılar (Ottomans) tarafından istila edilmekte olan Malta’nın şövalyesi St. John’un hikayesini konu alıyor. Oyunun bu ilk bölümlerinde Türkler’in savaşçı ve zalim görünen tavrı sakın moralinizi bozmasın. İlk bölümlerde görevler gereği fazlasıyla Türk Bayrağı taşıyan bina yok ediyoruz, ancak ilerleyen bölümlerde aslında gerçek düşmanımızın Türkler olmadığını hatta bizi büyük bir ihanetten koruyanlar olduklarını anlıyor ve artık Türkler ile omuz omuza dövüşüyoruz. Diğer bölümlerde sırasıyla Kızılderililerin, daha sonra da Fransızların hikayesini oynamaya devam ediyoruz.

hehe bide bunu okuyun bu da alıntı

buda osmanlı taktiğimiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.