Şimdi Ara

Age Of Empires 3 İşçi sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
27.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar age 3 te Osmanlıyı seçince sürekli işçi çıkıyor biz istemesekte onu nasıl durduracaz. Zaten 200 den fazla adam çıkaramıyoruz 1 sürü işçi oluyor savaşacak adam kalmıyor

• işçi iyidir bırak çıksın sürekli madenlere ve ete yöneltiltirsin
  • yeteri kadar et, odun ve madenin varsa işçiLeri öLdür, yerine asker çıkart.
  • quote:

Orjinalden alıntı: XeSetrA

yeteri kadar et, odun ve madenin varsa işçiLeri öLdür, yerine asker çıkart.

teşekkürlerr
  • quote:

Orjinalden alıntı: MikeWave

quote:

Orjinalden alıntı: XeSetrA

yeteri kadar et, odun ve madenin varsa işçiLeri öLdür, yerine asker çıkart.

teşekkürlerr

Konuyu açanla teşekkür eden...
  • ayıpsın bende çok teşekkürederim hepinize bana zaman ayırıp yardımcı olduğunuz için
  • Merkez bina da yada cami de bi upgrade var. Onu yaparsan paso işçi basar. Hangisiydi tam hatırlamıyorum.

Edit: 2. çağda camide "Galata tower district" diye bir upgrade var. Bunu yaparsan sana 20-45 arası işçi veriyor. 3. çağda Topkapı adıyla karşımızda 45-70 işçi veriyor. 4. çağda Tanzimat adlı bir upgrade. 70-99 arası işçi veriyor.

Yani bu upgrade leri yaptıkça işçi sayın artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahve uzmanı -- 29 Ekim 2008; 3:07:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emnn07

Kardeş Canım sıkıldı internetten tekrar indirmiştim oyunu ama Osmanlı Devletini Aldığımda Durmadan işçi çıkarıyor neden olduğunu çözemedim !!! yaptıysanız yardımcı olun . şimdiden teşekkürler ...

Osmanlı'nın oyunda özelliği o oyunda problem yok.
  • tamam tşk
  • age of empires 2 de bir tuş vardı boş duran işçileri gösteriyodu 3 dede varmı o ben bulamadım
  • hilmiturkut kullanıcısına yanıt
    . yada , kullanıcan. İkisini de sürekli kullan birisi boş askerleri biri de işçileri gösterir
  • Cami diktiginde orada kaç tane işçi olacagini upgrade'ler ile ayarlayabiliyorsun.İlk upgrade'i yapinca 45 işçi çikiyor, ne eksik ne fazla.45 işçiden birisi ölürse yerine yenisi çikiyor ama 45'i asmiyor.99 işçi bence ideal daha fazlasi gereksiz o yüzden camideki son upgrade'i yapma.Büyük ihtimal ile bütün upgrade'leri yapiyorsun o yüzden butun nüfusu işçiler olusturuyor.

Bu arada Osmanlı'nın Yeniçeri,Abus Gun ve şahi topu üçlüsü çok fena.Karşilarinda duracak bir Avrupa kara ordusu yok gibi, gerçekçi yapmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun data dosyalariyla oynarsan o isci sayisini etki etmeyecek sekilde yapabilirsiniz. Isci sayisi dert olmaktan cikar :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • data dosyasında köylü bölümü neresiydi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.