Şimdi Ara

Age of Empires 2: The Conquerors 1920x1080 Çözünürlükte Çalıştırma [Adım-Adım Çözüm] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
7
Favori
55.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok teşekkürler sorun crackdeymiş eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svetlovidov

windows 8 işletim sisteminde çalışmıyor çalışır hale getirmek mümkün müdür acaba?

Evet mumkun age of empires kisayoluna sag tikla uyumluluk sorun gidericiyi baslat ve windows xp servispack 3 u uyumla calisir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzyBozz

Oyun içi çözünürlük değişti güzel oldu ancak menüde ve oyun içinde fare kasıyor neden acaba? Nasıl düzeltebilirim?

Bu sorun cok cesitli sebeplerden ola bilihor w7 lerde uyumluluk sorunu halledilmeli .ve xp pack 3 ile calistirlirmali ...directxleri guncellemeli ve ekran karti suruculerini guncellemelisin ...anti virus kullandiysan format dahi atman gereke bilir bu sorun ici n yada baska bir oyun kurmalisin veya crack...13 yillik oyuncuyum cok oturum ve bilgisayar degistirdim ..bu sorunla karsilastigimda bunlarla cozdum voobliye bekleriZ

• quote:

Orijinalden alıntı: M3R4KL1

quote:

Orijinalden alıntı: OzzyBozz

Oyun içi çözünürlük değişti güzel oldu ancak menüde ve oyun içinde fare kasıyor neden acaba? Nasıl düzeltebilirim?

Bu sorun cok cesitli sebeplerden ola bilihor w7 lerde uyumluluk sorunu halledilmeli .ve xp pack 3 ile calistirlirmali ...directxleri guncellemeli ve ekran karti suruculerini guncellemelisin ...anti virus kullandiysan format dahi atman gereke bilir bu sorun ici n yada baska bir oyun kurmalisin veya crack...13 yillik oyuncuyum cok oturum ve bilgisayar degistirdim ..bu sorunla karsilastigimda bunlarla cozdum voobliye bekleriZ

1.0e patch ile vooblyden oynayabilirmiyiz acaba ? Eğer oynanırsa oynayacağım yoksa çok uğraştım gerçekten sorunsuz şekilde kurmak için bozamam

• Tabi oynaya bilirsin .pach c den sonra cikan bir duzeltme paketidir e .pach c den dusuk olmamasi yeterlidir die biliyorum.

• İnternetden indirdigim aoe2c Patch yüklenirken hata veriyor patchı yüklemek için oyunu cd den kurmak gerek (ama cd si piyasada yok çözümü yokmu)

• user patch yukledi digeri olmadı
    ancak user patchden sonrada exe dosyasını yenilmek gerekti zira cd istedi
    yeni exe yapıncada eski haline dondu

napcaz
  • ***NOT (Beklenmedik bir sorunla karşılaşırsanız)***

".bat" dosyasını oluştururken ve oluşturduğunuz ".bat" dosyasını açarken sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır seçeneğiyle tekrar deneyebilirsiniz. XP uyumluluk modlarını seçerek tekrar uyumlu bir biçimde açmayı deneyebilirsiniz. Yine de işlemlerde sıkıntı yaşarsanız oyunun ana yüklü sürümünde veya sistemle uyumluluğunda problemler olabilir ve yine pek çok farklı sebebi olabilir, sorunun kaynağından emin olamam o yüzden ayrıntıya girmeyeceğim. 9 Nisan'da Age of Empires II: HD Edition geliyor bu arada haberiniz olsun;

http://www.gamespot.com/age-of-empires-ii-hd-edition/

Bu patch dışında yine hayranların oluşturduğu forgotten empires ve userpatch1.2 gibi farklı geliştirme paketleri de var bunlarla da çözünürlüğü iyileştirebilirsiniz ve farkı özellikler katabilirsiniz. Siteleri ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

http://www.forgottenempires.net/install/
    http://userpatch.aiscripters.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzs.galactus -- 6 Mayıs 2013; 17:37:36 >

• http://imageshack.us/photo/my-images/11/vf5u.png/ böyle bi hata aldım. (Not: işletim sistemi windows8 ) fakat bundan dolayı olduğunu sanmıyorum
  • hocam eyvallah herşey mükemmel, çalışıyo fakat ekranın sol alt köşesinin o şekilde olması rahatsız etti beni bi çözümü yok mu? sonuçta yıllarca haritanın sag alt köşede olmasına alışmışız, orda boşluk olması rahatsız ediyor.
  • (eskı bır konuya ayak bastıgım ıcın ozur dılerım oncelıkle) abı oncelıkle teşekkurler ama bende farklı bır sorun var oyuna gırdıgımda ana menude ren yok resmen aşşagıyada resmını koyucam bı yardım edermısın eskı gunlerde cok oynardım bole oyunları
     Age of Empires 2: The Conquerors 1920x1080 Çözünürlükte Çalıştırma [Adım-Adım Çözüm]
  • Age of Empires 2 ve The Conquerors ikisinide kurdum oyuna girdiğim zaman menuden ses ve müzik sesleri geliyor fakat oyun başladığı zaman oyun esnasında hiç bir şekilde ses yok.bu konuda bilgisi olan var mı..?
  • Miragle kullanıcısına yanıt
    Ses ayarlarını defaulta almayı deneyebilirsin, düşük bir ihtimal de olsa değişiklik yapmış olma ihtimalin olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Ses ayarlarını defaulta almayı deneyebilirsin, düşük bir ihtimal de olsa değişiklik yapmış olma ihtimalin olabilir.

Oyun ici ayarlar kismindan mi yoksa baska bir ayarlar kismindan mi yapmaliyim.

Oyun içi ayarlardan
  • quote:

Oyun içi ayarlardan

Bi gariplik var ama anlamadim.oyun oynaken cağ atladiginda ses geliyor ama adamlardan veya savas esnasinda kilic sesleri falan his ses gelmiyor

Bilemedim o zaman hocam, olmazsa oynu silip baştan yükleyin belki düzelir
  • quote:

Bilemedim o zaman hocam, olmazsa oynu silip baştan yükleyin belki düzelir

Yardimin icin tskler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahve®engi

verdiğin wide screen yaması no original exe hatası veriyor

Age of Empires 2: The Conquerors 1920x1080 Çözünürlükte Çalıştırma [Adım-Adım Çözüm]

http://userpatch.aiscripters.net/ buradaki yamayı kurdum çözünürlük 1366x768 oldu ve renk sorunu düzeldi

Hocam konuyu hortlattık ama patchi nasıl kuracaz anlatır mısın?? :D Oyun kurulu suan giriyorum çöznürlük düşük yardım eder misn

• linkler ölmüş yenileyebilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.