Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
32
Favori
133.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Definitive Edition'ın konusu var mı bilmiyorum ama bu konuyu buldum sadece.

-----

Age of Empires II: Definitive Edition - Greatest Medieval Technologies

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Nisan 2020; 11:46:21 >
  • Definitive için ayrı konu yok sanırım.
    Aslında ilk mesajı düzenleyip AoE 2 tüm sürümler için genel konu yapabilirim. Karışıklık olur mu acaba?
  • yeni çıkan age of oyunlarının iki versiyonu var, arasındaki fark nedir? hangisini alsam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vampyrotheutis kullanıcısına yanıt
    İki versiyon derken hocam? Nasıl yani? İlk oyun ve ikinci oyun var.

-----

Age of Empires: Definitive Edition
    https://store.steampowered.com/app/1017900/Age_of_Empires_Definitive_Edition/

Age of Empires II: Definitive Edition
    https://store.steampowered.com/app/813780/Age_of_Empires_II_Definitive_Edition/

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    tam anlatamamışım, bu iki oyunun farkı ne onu öğrenmek istemiştim? ırklar mı farklı?

• vampyrotheutis kullanıcısına yanıt
    Hocam ikisi aynı oyun değil. Biri ilk oyun, diğeri ikinci oyun. Farklı oyunlar, dolayısıyla içerikleri de tamamen farklı. Senaryosu farklı, ülkeler farklı, oynanış farklı.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    anladım hocam tamamdır, teşekkür ettim ikisini de alayım o zaman :)

• Age of Empires: Definitive Edition bunu aldım ben de güzel olmuş görüntü kalitesi :) eskiden amma oynardık.
  • Beyler selam,

7 kişilik bir age of empires2 grubumuz var. 1vs1 2vs2 3vs3 BF ve 45dk treatyli oyunlar oynuyoruz. katılmak isteyen olursa bana yazsın
  • Oyunu sırf single campaign için aldım. Fransa senaryosunu bitirmek üzereyim. Epey zorlanıyorum oynarken. Benim saatler harcadığım görevi adam hard modda yarım saatte geçiyor. Rush dedikleri olayı yapamıyorum ben, geriye çekilip defans kasayım bu arada da tarla bağ bahçe işlerine gireyim diyorum ancak bu süreçte rakip de güçleniyor.
  • Sabaha kadar oynadim simdi yatakta taktik dusunup bunu yaziyorum uyuyamadim cok zevkli oyun hdsi var definitive alcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reyiz

Sabaha kadar oynadim simdi yatakta taktik dusunup bunu yaziyorum uyuyamadim cok zevkli oyun hdsi var definitive alcam
    Bende de HD versiyonu var ama Definitive Edition almaya gerek var mı bilmiyorum. Grafiklerde çok fark olsa da sonuçta oyun aynı oyun.
  • mekaniklerde de fark yok mudur hocam şu köylülerin salak gibi takılmasıydı zart zurt düzelmemiş mi
  • Arkadaşlar benim bi sorunum var ne yaptıysam cözemedim

Age of Empires 2 HD Kamera sorunu cok yakın gösteriyor .... 1 hafta ugraştım laptop dan oynuyorum cözünürlük denedim herşeyi denedim olmadı iyi bilen birisi varmi
  • 4RedSea kullanıcısına yanıt
    Çözünürlük monitörünüzün çözünürlüğünün üzerine çıkmıyor.
    Yani 1366x768 pcde 1080p açması imkansız.
    Sorununuz şayet buysa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Definitive için ayrı konu yok sanırım.
    Aslında ilk mesajı düzenleyip AoE 2 tüm sürümler için genel konu yapabilirim. Karışıklık olur mu acaba?
    bence DE olarak değiştirmeliyiz. DE'de şu an oyuncu sayısı cok fazla. DE-HD oyuncu oranı 95/5 gibi bir şey.
  • de nin mekaninleri de farklı. daha akıcı, irklarla ilgili degisikler var ve daha dengeli, hangi kaynakta ne kadar isci calisiyor toplam ve boşta işçi sayısı gibi özellikler var. de'ye alisinca canınız conqurers oynamak istemez baya fark var.

• başlık ve ilk mesaj güncelleştirildi
  • DE steam key satan varsa pm lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colaker -- 24 Haziran 2020; 21:54:36 >
  • https://www.ageofempires.com/news/steam-summer-deals-2020/?fbclid=IwAR2CjPH3debVYtj1HL--MluUuAZoWYSSjTsp3UR1wR9Ptqm9gktRI156li8

1&2DE - aoe3 - aom , %25ile%75 arası indirimde!!

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.