Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
32
Favori
133.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam'den aldım ama bir kere oynadım sanırım, voobly üzerinden oynamanızı tavsiye ederim.
  • Şu oyunu aynı kamera açısıyla günümüz grafikeriyle çıkarsalar ama oynanışa dokunmadan çok iyi olabilirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi çıldırıcam artık. Sabahtan beri steam üzerinden oynadığım her oyunda biri oyunda düşünce out of sync hatası alıyorum. Çıldırmamak elde değil
  • Arkadaşlar biz bir arkadaşımla multi oynuyorduk ancak kaydedip çıkmak zorunda kaldık.Acaba birlikte kaldığımız yerden devam edebilme şansımız var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Şu oyunu aynı kamera açısıyla günümüz grafikeriyle çıkarsalar ama oynanışa dokunmadan çok iyi olabilirdi

Nedense 3d yerine izometrik strateji oyunları daha çok hoşuma gidiyor(starcraft bw vs). İzometriğin de en iyi temsilcsi bana göre bu oyun(grafik, görsellik olarak). Bence bozmadan 4k yapsınlar yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

Abi çıldırıcam artık. Sabahtan beri steam üzerinden oynadığım her oyunda biri oyunda düşünce out of sync hatası alıyorum. Çıldırmamak elde değil

Oyunlarda puan kaybetmemek icin bilerek yapiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Punk kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor hocam o. Maden düştü oyundan yenik sayılsın.
  • Sauron kullanıcısına yanıt
    Hocam arada sırada bende de yapıyor. Bir ara hiç açılmıyordu oyun. Ben baya baya araştırdım internette. Out of sync yapmasının nedeni

-internet hızından dolayı olabilir, oyunda birileri lag yaparsa ve oyun oyuncuları birbirine bağdaştıramassa bu oluyo.
    ya da

- steamde oyunlar bölümüne gel, ageof u sağ tıkla dosya özellikler > yerel dosyalar > oyunun bulunduğu klasöre gel. Launcher.exe yi sil. AOE.exe diye (yani tıkladığın zaman oyunu başlatan exe) yi masa üstüne yapıştır ve ismini Launcher yap (Launcher.exe) ve daha once sildiğin Launcher dosyasının bulunduğu klasöre yapıştır.
    Yani kısacası orijinal Launcherı sil, oyunu başlattigin dosyayi kopyala ve ismini degistir.

ya da
    -Cache dosyalarını temizlemeni öneririm

2.si bende işe yaradı.
  • Mr. Punk kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yüzden puanlı oyun oynamıyorum, kafam rahat sinirlenmiyorum
  • bartabbeyaz kullanıcısına yanıt
    Galiba bende öyle yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Şu oyunu aynı kamera açısıyla günümüz grafikeriyle çıkarsalar ama oynanışa dokunmadan çok iyi olabilirdi

Bu arada arkadaşlar benimde canım istedi oynamak. Ramazanda güzel olur sahura kadar falan :D Aktif olarak oynayanlar kimler? Birde Game ranger programı varı onunla oynayan yok mu?

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Ohaa Allahtan başka bir şey dilesem olcakmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım optimizasyonu becerebilirler bu sefer ama hiç zannetmiyorum.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum fakat genelde voobly üzerinden AOE 2 scenerio bölümlerindeyim. CBA-CBA HERO vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatakIysm

Ben oynuyorum fakat genelde voobly üzerinden AOE 2 scenerio bölümlerindeyim. CBA-CBA HERO vs.

Bu senaryoları yeni duydum. Eklentiylemi geliyor. Age of'un dotası gibi olmuş. Bana öyle geldi en azından.
  • Demir77 D kullanıcısına yanıt
    Eklenti olarak scenario haritaları var sadece, mantık olarak farklı dota'ya benzemiyor. Kısmen feed-kill mantığı var, ona göre yeni heroların açılıyor vs
  • Yeni Age of Empires ne zaman çıkacakmış?
  • Cozunurluk paketini nerden indirdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

Cozunurluk paketini nerden indirdin?

milyon tane site gezdim,şimdi link bulamam ama evde klasöründe ise wetransfer yapar,buraya koyarım.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.