Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
32
Favori
133.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet multiplayer ı arkadaslarinizla hamachi den falan oynayamiyormusunuz ki?Steam dan aliyorsunuz orayi anlamadim ben.

Biz eskiden oyle oynardık hep.Sanal LAN kurarak yani.
  • hamachi tarih oldu biz de önceden öyle oynardık... steam den oyunu alıp girince otomtik ağlara yönlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

hamachi tarih oldu biz de önceden öyle oynardık... steam den oyunu alıp girince otomtik ağlara yönlendiriyor.

hd indiridm ama hamachi den multi olmuyormuş,

conqueros 1,0c kurulu bir paket indirdim,bir de yüksek çözünürlürk+widescreen ve bi sürü iyileştirme yapan patch çaktım,mis gibi oldu oyun.

illaki bu durumu yaşayacak arkadaşlar vardır diye yazdım,HD'de hamachi ile multi olmuyor :)

Wide screen görüntüsü;

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 17 Şubat 2017; 8:19:41 >

• steam en iyisi.. bazen çok uygun fiyatlara veriyorlar..
  • The Conquerors serisini internet üzerinden oynamayabilmeyi o kadar çok isterdim ki... İlla hamachi kurup lan'dan mı oynucaz? 5 ay önce falan birkaç gün atmıştık yine de LAG problemi son bulmamıştı. Gerçekten böyle bir oyun için çok üzücü bir durum. Lan'dan oynarmışçasına kasıntısız bi şekilde oynamayı çok istedim. Hele 3 4 kişi girince... Abooooo inanılmaz bi ping trafiği peyda oluyo. O sorun artık yok, mesajı görmeyi o kadar çok istedim ki... Ama maalesef ping problemi devam ediyor değil mi?
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    cevap: steam
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    zaten steamden oynuyorum dostum da yine de ping çıkıyor oyunda. komutlarda 1 2 sn gecikme oluyor. eski internet kafe yıllarında oynadığımız gibi oynayamıoz. ne güzeldi 4e 4 oynarken bile kasma olmazdı lan game olduğu için. şimdi arkadaşla 1 v 1 atıcaz (steam üzerinden) oyun başında bi ping girio oyun sonuna kadar geçmio.
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    kablolu bağlantıda da oluyor mu ping?
    Kablolu bağlantı yapma şansım olmadı arkadaş başka yerde ben başka yerde. =) Tek kişi oynadığımda olmuyor. KAbloluda da olmaz.
  • Biz remastered diye AoE II ve AoM:EE alalım adamlar 15-20 lira dlc yapsın ayıptır :D
    çok uygunda adam her türlü parayı götürüyor valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

The Conquerors serisini internet üzerinden oynamayabilmeyi o kadar çok isterdim ki... İlla hamachi kurup lan'dan mı oynucaz? 5 ay önce falan birkaç gün atmıştık yine de LAG problemi son bulmamıştı. Gerçekten böyle bir oyun için çok üzücü bir durum. Lan'dan oynarmışçasına kasıntısız bi şekilde oynamayı çok istedim. Hele 3 4 kişi girince... Abooooo inanılmaz bi ping trafiği peyda oluyo. O sorun artık yok, mesajı görmeyi o kadar çok istedim ki... Ama maalesef ping problemi devam ediyor değil mi?

Şu oyunu steama bağlanmadan lan üzerinden oynamanın bir yolu yok mu? 4 5 arkadaş oynamak istiyoruz hd sürümde nasıl oynayabiliriz çözüm bulamadık. Eski oyunu oynuyoruz hala

• mX-L4S3R kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulursanız ben de öğrenmek isterim.
  • Arkadaşlar bişey söyleyeceğim.

Yahu uzun zaman sonra bu oyunu tekrar yükledim ama
    4 düşman seçiyorum
    hepsini dost yapıyorum
    oyunu en zor olarak açıyorum
    yinede çok güçsüz kalıyorlar nedir sebebi
    bazıları savaşmadan fes ediyor kendini...
  • Oyunu hangi senaryoda açıyorsun o önemli. Bir de how do you turn this on yazıyorsan sıkıntı büyük
  • omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Deathmatch olarak açıyorum açıyorum

Arkadas hiç şifre yazmıyorum tarla sürüyorum ağaç kesiyorum yani :) HiLE SIFIR
  • Age Of Empires 3 ya da EU4 Basar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

hamachi tarih oldu biz de önceden öyle oynardık... steam den oyunu alıp girince otomtik ağlara yönlendiriyor.

hd indiridm ama hamachi den multi olmuyormuş,

conqueros 1,0c kurulu bir paket indirdim,bir de yüksek çözünürlürk+widescreen ve bi sürü iyileştirme yapan patch çaktım,mis gibi oldu oyun.

illaki bu durumu yaşayacak arkadaşlar vardır diye yazdım,HD'de hamachi ile multi olmuyor :)

Wide screen görüntüsü;

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU]

kardeş indirimlerde oyun 10 tl oluyor , bukadar uğraşacağına alırsın rahatça dünya geneli oynarsın.

• Beels kullanıcısına yanıt
    10 liraya düşen Normali mi yani bu yeni çıkan yamaları mı diyorsunuz yoksa?
  • mX-L4S3R kullanıcısına yanıt
    Voobly ile oynanabiliyor
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.