Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
32
Favori
133.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firstemperor

age of ve warcraft gençliğimin oyunu indirdim ikisinide inşallah hayal kırıklığı yaşamam.

oyunu steamden satın aldım yükledi herşey normal hem single playerda hemde multiplayerda oyun başlamıyor, start game diyorum loading diyor tam oyun açılacakken kapanıyor, windows7 herhangibir hata kodu vermiyor sadece steam hata 41 veriyor. nasıl çözebiliriz

aynı şeyi bendede yapıyor geri iade edicem gün içinde çözemezsem.

edit: oyunun içindeki launcher dosyasını sil aok hd dosyasını aynı yere kopyala kopyanın adını Launcher yap bende işe yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 25 Haziran 2016; 1:46:15 >
  • Oynayan eklesin, seviyorum bu oyunu

Steam: LG_Emre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneler once cafede oynarken 200 populasyon limiti vardi ve buyuk haritada 3-4 kisi kapisirken oyun kitlenirdi

Dun arkadasla bir oyun attik limit 500 simdi arkadas grubumuz ile 4+ kisi ile 500 luk savaslar acarsak gene takilma olacakmi.

Oyunu kuran kisi host gorevi goruyorsa Uploadi en yuksek olanami actiralim ,yoksa bizim oynadigimiz korsan oldugu icinmi o kitlenmeler oluyordu.
    Yada saglam pc mi lazim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 27 Haziran 2016; 11:26:10 >
  • Arkadaşlar oyunu aldım indirdim Oynaya basıyorum beyaz bir ekran geliyor daha sonra bir kaç tıklama yaptığımda programı kapat yazısı çıkıyor. Bir kaç dakika o ekranda beklediğim halde hiç bir şey olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unchange

quote:

Orijinalden alıntı: firstemperor

age of ve warcraft gençliğimin oyunu indirdim ikisinide inşallah hayal kırıklığı yaşamam.

oyunu steamden satın aldım yükledi herşey normal hem single playerda hemde multiplayerda oyun başlamıyor, start game diyorum loading diyor tam oyun açılacakken kapanıyor, windows7 herhangibir hata kodu vermiyor sadece steam hata 41 veriyor. nasıl çözebiliriz

aynı şeyi bendede yapıyor geri iade edicem gün içinde çözemezsem.

edit: oyunun içindeki launcher dosyasını sil aok hd dosyasını aynı yere kopyala kopyanın adını Launcher yap bende işe yaradı.

aok hd dosyası nerede

• firstemperor kullanıcısına yanıt
    Steam\steamapps\common\Age2HD
  • eskiden çok oynuyordum şimdi de aynı tadı alabilir miyim?
  • Steam id kataklysm6247

bana burdakiler Voobly'e oranla çok amatör geldi
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    olmadı yine çalışmıyor. vista yükledim sırf bu oyun için olmadı yine
  • Şu oyunun optimizasyon problemini hala çözememişler beceriksizler.
  • Oyundan atıyo beyler çözen var mı

• Steamde hep böyle buglar mevcut bi halledemediler
    Orjinal olmayan oyunu indirip Voobly adında bi platformdan da oynayabilirsiniz. Daha az kasma ve donma mevcut ayrıca tüm windows sistemlerinde de sorunsuzca çalışıyor

• arkadaşlar yeni satın aldım oyunu ekleyin

http://steamcommunity.com/id/anjq/
  • alirsiniz. bende agustos sonu gibi aldim. suan 2000lere donmus gibiyim o donem hergun okul cikisi dersane cikisi giderdim. aradan 15yil gecmis. arkadaslarla oynamak daha zevkliydi tabide suanda da zevk veriyor bana. gunde 2 oyun atiyorum. kisa yollar degismis alisamadim ama olsun

• Oyunu hem anlatacak hemde beraber oyniyacağımız kişi varmı?

Oyunu biliyorum ev yapmasını flen'de adamlar cok hızlı davranıp hemen kesiyorlar

turkler savunmada iyi hunlara hiç ev gerek yok gibi bilgiler verebilcek arkadaş varmı? beraber gireriz de
  • İlk çıktığında oyunu almıştım. Hatta bu konunun başlarında bile yorumum var. O zamanlar lag sorunu vardı. Bugünlerde tekrar indirdim belki problem çözülmüştür diye. Aradan neredeyse 3 yıl geçmiş az önce bir oyuna girdim ve yine aynı lag sorununu yaşadım. Şu oyun için rezalet bir durum bu sorunu halletmemeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeanAtay

İlk çıktığında oyunu almıştım. Hatta bu konunun başlarında bile yorumum var. O zamanlar lag sorunu vardı. Bugünlerde tekrar indirdim belki problem çözülmüştür diye. Aradan neredeyse 3 yıl geçmiş az önce bir oyuna girdim ve yine aynı lag sorununu yaşadım. Şu oyun için rezalet bir durum bu sorunu halletmemeleri.

Hocam oyun P2P yani, oyuncular arası bağlantı üzerinden çalıştığı sürece bu lag sorunu düzelmez. Oyunun kendi sunucuları üzerinden çalışması lazım, oyuncular üzerinden değil. Dandirik free to play oyunların bile sunucuları varken koskoca Microsoft'un Age of Empires gibi bir isimde 3 kuruşluk masraftan kaçıp sunucu açmaması küfür gibi.

Ben de ilk çıktığında almıştım. Lag yüzünden oyna(ya)mıyorum.

• Merhaba,

AMD Radeon HD 7500/7600 serisi ekran kartı ve maksimum 1366x768 çözünürlüğe sahip bir PC'de oyunu oynamak istiyorum ama çözünürlük düşük geliyor ve oyun öğeleri çok büyük görünüyor. Steam'den satın aldığım age of empires II'de çözünürlük ayarı yapılamıyor.

Bu işi monitor almadan çözmenin imkanı var mıdır?

Teşekkürler
  • Multi oynamak isteyenler steam'den ekleyebilir.

Steam ID: sefacyhn
    http://steamcommunity.com/id/sefacyhn
  • arkadaşlar steam'den CS oyunu aldım. akşam saatleri lag yapıyor, doğru dürüst oynayamadım. ayrıca istediğim haritaya da giremedim.

daha çok AOE2 oynamayı seviyorum. şuan gameranger üzerinden oynuyorum. fakat orada 3-5 türk vardır-yoktur. hepsi güney amerikalı 300-500 lag gösteriyor, yine de oynanıyor. istediğim haritayı da oynayabiliyorum.

sorum şu: steam'de lag sorunu (ciddi anlamda) yaşar mıyım. CS'de olduğu gibi beni rastgele haritada mı oynatacak, yoksa oynayacağım haritayı seçebiliyor muyum. ve türk çok mu?. latin amerikalılar pek sarmıyor :))
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.