Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
32
Favori
133.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lagdan çok şikayet eden olduğu için denemedim steam, iyi olan tarafı ne?
    [/quoteçok lag olmuyor ben devamlı oynuyorum 4 vs 4 de pingi sıkıntılı adamlar oluyorsa lag oluyor sadece.
  • oyunu en son yıllar önce oynamıştım.. steamden edindim oyunu ana menüdeki müziği çok özlemişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatakIysm

Lagdan çok şikayet eden olduğu için denemedim steam, iyi olan tarafı ne?

Şu abartılan lagla bi ben karşılaşmadım her halde.Japonyadan ABD den falan oyuncu bağlandı mı kasma oluyor biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa arkadaslar oyunu yeni indirdim ama ayarlarda görüntü kalitesi ve fareyle sağa sola kaydırma hızımız hakkında bir sey bulamadım yardım eder misiniz görüntü kalitesi eski emektar pc de bile bu hd olmasına ragmen daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperengk61

Sa arkadaslar oyunu yeni indirdim ama ayarlarda görüntü kalitesi ve fareyle sağa sola kaydırma hızımız hakkında bir sey bulamadım yardım eder misiniz görüntü kalitesi eski emektar pc de bile bu hd olmasına ragmen daha iyiydi

Oyun açıldığında ayarlar kısmına gir.Orada scroll speed var.Fare ayarını oradan yapabilirsin.Çözünürlük ayarında ise ne gibi sıkıntınız var anlamadım ? Tam ekran falan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

quote:

Sa arkadaslar oyunu yeni indirdim ama ayarlarda görüntü kalitesi ve fareyle sağa sola kaydırma hızımız hakkında bir sey bulamadım yardım eder misiniz görüntü kalitesi eski emektar pc de bile bu hd olmasına ragmen daha iyiydi

Oyun açıldığında ayarlar kısmına gir.Orada scroll speed var.Fare ayarını oradan yapabilirsin.Çözünürlük ayarında ise ne gibi sıkıntınız var anlamadım ? Tam ekran falan mı ?

Kardeşim görüntü kalitesi iyi değil yani hd olmasına rağmen yani ekran yakın ayrıntılar tam secilmiyor 1080p değil yani görüntü kalitesi

• Alperengk61 kullanıcısına yanıt
    Eskisi ile yenisi arasında pek fark yok zaten.Bi çîmlerle denizde düzeltme yapmışlar o kadar.

• Yok kardeşim onu biliyorum da yani eskiden oyun uzaktandı az şuan mobileyim yoksa foto atardimda yani çözünürlük sanki 800e600 gibi bir şey bu arada oyunu orjinal alamadım geçen indirim vardı bitmiş yetişemedim deneme amaçlı indirdim bunu ama buda böyle sorunlu

• quote:

Eskisi ile yenisi arasında pek fark yok zaten.Bi çîmlerle denizde düzeltme yapmışlar o kadar.

Kardeşim sanrım benim çözünürlük 900x600 yani en düşükte bunu nasıl yukarı çekerim ?

• quote:

quote:

Kardeşim sanrım benim çözünürlük 900x600 yani en düşükte bunu nasıl yukarı çekerim ?

http://forum.donanimhaber.com/m_73708668/tm.htm
  • quote:

quote:

quote:

Hocam buyrun bi görünü aldım..

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU]

Bu arada pc nin çözünürlüğü max 1366*768 oluyo sanırım bundan kaynaklı ama cok yakın zemine bunun bi çözümü yok mudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alperengk61 -- 15 Şubat 2016; 20:39:05 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada pc nin çözünürlüğü max 1366*768 oluyo sanırım bundan kaynaklı ama cok yakın zemine bunun bi çözümü yok mudur

Ben yok diye biliyorum benim masaüstünde de sıkıntılıydı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben yok diye biliyorum benim masaüstünde de sıkıntılıydı

yapma be hocam
  • Geçen indirimden 6 liraya aldım :D türkçe yaması var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_111336544/tm.htm

şu konuda ki arkadaş yayınlamış ama şu anda kaldırmış linki
  • Eyvallah beklemedeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler arkadasa steamdan Age of Empires II HD alacagim.
    Online multiplayer , veya ranked vari bir mac sistemi var ,surekli farkli oyuncularla oynanabiliyorsa alacagim bilgi verirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

Beyler arkadasa steamdan Age of Empires II HD alacagim.
    Online multiplayer , veya ranked vari bir mac sistemi var ,surekli farkli oyuncularla oynanabiliyorsa alacagim bilgi verirmisiniz.

Evet farklı oyuncularla oynanabiliyor sürekli.Ranked sistemi de var.
  • Steam profilim bu arkadaşlar.Beraber oynamak isteyenler ekleyebilir.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198169429137/
  • Arkadaşlar selam. Bazı bölümlerde populasyon max. 75. Bunu artırmanın bir yolu yok mudur? Bazı ırklarda 125 e kadar çıktı ama diğerlerinde tık yok.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.