Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
32
Favori
133.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanda çalan müzik beni birden geçmişe götürdü ne turnuvalar yapardık bu oyunda artık win 7 de renk sorunu olmadan oynayabileceğiz. Yalnız oyuna pek fazla bir yenilik getirmemişler sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrammar -- 7 Mart 2013; 21:14:28 >
  • Bence HD'si geldiyse geriside gelir . WorkShop desteği gelmiş yaşatırlar bu oyunu , 20 dolar bir efsane için gayet makul bir fiyat bence düşünsenize sorunsuzca online girip kapıştığımızı lig sistemi kurdumuzu ? dehşet ötesi olurdu
  • Pek bir fark yok.Oyunu hd yapıp 20 dolardan satıyorlar.Grafikleri biraz daha geliştirseler daha güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

Fragmanda çalan müzik beni birden geçmişe götürdü ne turnuvalar yapardık bu oyunda artık win 7 de renk sorunu olmadan oynayabileceğiz. Yalnız oyuna pek fazla bir yenilik getirmemişler sanırım...

Yenilik gelmese bile en azindan renk sorunu olmadan, yüksek çözünürlükde online oynaya bilecegiz....

• bu microsoft'u anlamak mümkün değil.madem böyle bir düşüncen vardı neden Age of Empires Online pabucu dama atıldı.bir şeyi de paraya dökme microsoft.AEO2 şu güzelim oyunu adam akıllı geliştiricilere verse şaheser çıkar ama heba etti güzelim oyunu.AOE online daki crafting sistemini buna getirmişler galiba eski oyundan pek farkı yok.Ama ilk göz ağrım olduğu için saygım sonsuz.
  • four pack 60 dolar. var mi 3 kisi daha ortak alalim beraber.
  • HD filan hikaye. Sırf multiplayer desteği için bile Steam'dan satın alırım
  • Abooowww Hemen takımı topluyorum
  • microsoft böyle bir oyunu devam ettirmediği için pişman olacak. yalnız microsoft ile ilgisi yok başka bir firma yapıyor. sanki steamden ilk kez bir oyun alacam

valla çok pis oynayasım geldi. harici de vardı kurup oynayayım bari.
  • Cilala, parlat, yapıştır...
  • Oduncu

Madenci

Tamam

Yaparım

Allah Allah!

• http://steamcommunity.com/groups/AoE2HD-Tr şöyle bir grup açtım arkadaşlar etkinlikler falan yaparız buyrun beklerim
  • Uykusuz geceler geri geliyor.... bu sene mezun olacaktim

• quote:

Orijinalden alıntı: Selahaddin Eyyübi

bu microsoft'u anlamak mümkün değil.madem böyle bir düşüncen vardı neden Age of Empires Online pabucu dama atıldı.bir şeyi de paraya dökme microsoft.AEO2 şu güzelim oyunu adam akıllı geliştiricilere verse şaheser çıkar ama heba etti güzelim oyunu.AOE online daki crafting sistemini buna getirmişler galiba eski oyundan pek farkı yok.Ama ilk göz ağrım olduğu için saygım sonsuz.

AOEO oyun tarihinin en stresli oyunuydu heralde hem oyuncular hem geliştiriciler için. Oyun motorunun en baştan yetersiz olması, GFWL kısıtlamaları ve P2W imajı yüzünden asla istenen düzeye gelemeyecekti. Gerçek parayla alıp oyunu en başından beri oynayanlar için üzücü bir son. En azından M$ az da olsa ders almış gibi görünüyor bununla avutuyorum kendimi.

• Ön sipariş yapınca key olarak mı geliyor yada direk kütüphaneye mi geliyor?
  • şu en son çıkan adamlar ne deniyordu onlara unuttum. aracı patlatanların sesi simpsondaki homerın sesine benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk-eagle

Ön sipariş yapınca key olarak mı geliyor yada direk kütüphaneye mi geliyor?

Acil cevap lazım..
  • Direk kütüphaneye geliyor hocam.

Bu oyun için 20 dolar mükemmel bir fiyat bence.Çünkü fiyatı ne olursa olsun sonuna kadar hakedecektir.
  • Allahım sana şükürler olsun.

2 sevinçli haber. Çok sevindim. Hemde doğum günümde çıkacakmış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.