Şimdi Ara

Ağdaki Access Pointleri Tek Tek Görmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, sorum başlıktaki gibidir. Büyük bir ağda yaklaşık 15 tane access point var. Bu konuda detaylı bir bilgim yok ama muhtemelen en yakın AP'e bağlanıyorum. Ben çeken diğer AP'lere bağlanmak istiyorum fakat ağ tek isimde görünüyor. Ben listeden istediğim AP'e bağlanmak istiyorum mümkün müdür?

• MyLanViewer ile ağdaki pc ve diğer tüm cihazları görebilirsün. bağlanma konusuna gelince, ap' lere erişim yetkin var ise istediğin ayarı yapmak mümkündür.
  • Merhaba;

Wifi Analyzer ı deneyiniz.

Kolay gelsin.
  • cemcakmak kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Programın 12 saatlik deneme sürümünü aldım. Şöyle bir problemim var; listeden hangi AP'yi seçersem seçeyim fark etmeksizin yine en yakın olana bağlanıyor. Acaba neyi yanlış yapıyor olabilirim? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuEngineer

Merhaba,

Programın 12 saatlik deneme sürümünü aldım. Şöyle bir problemim var; listeden hangi AP'yi seçersem seçeyim fark etmeksizin yine en yakın olana bağlanıyor. Acaba neyi yanlış yapıyor olabilirim? :)
    Selamlar,

Sizlik bir durum yok 15 Ap olan sistemde Wireless Controller da vardır ayarlamalar o şekilde yapılmıştır siz hangisini seçerseniz seçin en yakın yani en yuksen sinyal aldığınız cihaza bağlıyordur sizi.
  • cumhuraltan kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum teşekkürler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuEngineer

Anlıyorum teşekkürler. :)
    ben anlamadım valla, o program ile o ağa bağlanmayı nasıl denedin ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.