Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Feedliyorum diye patlattın beni Yalnız küçük kalıp mayınların orlarda 1.yi 2.yi trollemek en zevklisi valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 10 Mayıs 2015; 4:56:33 >
  • 1 saat kadar ilk 10 da kaldım dayanamayıp 3 kısı benı sıkıstırdı 3üde benı tek basına alamadı bırını feedleyıp ona yedırttıler
  • Nicki kürdistan yapınca bütün Türkler kovalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 10 Mayıs 2015; 9:55:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa serverı

Agar.io Oynuyoruzz!
  • Turklere top atip besleyen turklere selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Turklere top atip besleyen turklere selamlar

Hacı benden büyük Turkey görünce o top atıyor ben direk dalıyorum dümdüz :D Beni komple yiyince daha fazla büyüyor dimi sonuçta ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmim türkiye benden büyük bir türkiye gelince kendimi yediriyom :D sonuna gülücük koydum nickimin, başta yoktu. Peşimde biri vardi onunda arkadasında başka bir türkiye vardır, peşimdeki beni yemesin diye, dönüp türkiye ye yedirdim kendimi, o da diğerini yedi hahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Nicki kürdistan yapınca bütün Türkler kovalıyor

türk oyuncu sayısını göz önüne alırsak en tehlikeli nick olmalı bende çok şahit oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam ikiye nasıl bölünüyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional

tam ikiye nasıl bölünüyoruz?

boşluk tuşu ile hocam
  • Mevcut nicklerimizin başına DH koyup oynasak kollayabiliriz birbirimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi relaxadam1234 -- 10 Mayıs 2015; 10:58:59 >
  • Nicklerin başına Dh koyun beyler

Edit:Beni besleyeyim derken ölen Dh linin ruhu şad olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draqonn -- 10 Mayıs 2015; 11:10:45 >
  • TURKIYE DH yardıma gelin
  • Yolladım şunu belki kabul ederler

Agar.io Oynuyoruzz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 10 Mayıs 2015; 11:04:55 >
  • köşeye sıkıştık yediler :D

TURKIYE-DH

Agar.io Oynuyoruzz!
  • Reddit'te göremedim bununla ilgili mesajı. Başka yere yolladınız herhalde?
    Bu arada herkes nickinin başına [DH] koyarsa logomuz daha kolay bir şekilde kabul edilir.
  • bazı nickler komik
    gülerken kontrolü kaybediyorum :)
  • Biraz önce europe serverinde yaklaşık 5-6 tane türk vardık. Çok güzel ittifak kurduk gördüğüm küçük tr leri besledikten sonra ihtiyacım olduğunda kendilerini feda ederek beni büyütmeleri gözlerimi yaşarttı 1. olana kadar oynadım 1. olduktan sonra oyun zevkini kaybetti benim için . yanımdaki arkadaşlara çok teşekkürler keşke chat olsa da birbirimizi bulabilsek. Eğer bunu okuyorsanız mesaj atın forumdan oyuna hep beraber girelim arkadaşlar. Sizinle oynamak bir zevkti Agar.io Oynuyoruzz!

Edit: Yanlışlıkla öldürdüğüm olduysa affedin arkadaşlar isimler okunmuyor büyük ve 2-3 parça olunca. Dh Türk Adam a selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Imp -- 10 Mayıs 2015; 11:34:39 >

• haha manyak bir şeymiş yahu

nick "carantinas"
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

Biraz önce europe serverinde yaklaşık 5-6 tane türk vardık. Çok güzel ittifak kurduk gördüğüm küçük tr leri besledikten sonra ihtiyacım olduğunda kendilerini feda ederek beni büyütmeleri gözlerimi yaşarttı 1. olana kadar oynadım 1. olduktan sonra oyun zevkini kaybetti benim için . yanımdaki arkadaşlara çok teşekkürler keşke chat olsa da birbirimizi bulabilsek. Eğer bunu okuyorsanız mesaj atın forumdan oyuna hep beraber girelim arkadaşlar. Sizinle oynamak bir zevkti Agar.io Oynuyoruzz!

Edit: Yanlışlıkla öldürdüğüm olduysa affedin arkadaşlar isimler okunmuyor büyük ve 2-3 parça olunca. Dh Türk Adam a selamlar

[DH] Turkey bendm hocam

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.