Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (1349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zelloda Konuşcak Pro Bir Arkadaş Arıyorum
  • arkadaşlar serverlara nasıl bağlanbilirim? burada verilen iplerden bahsediyorum
  • SUP ™ ADLI OYUNCUYU TANIYAN BILEN VARMI GUZEL OYUNDU
    COK BUYUYUNCE OYUN DONUYOR TAKILDIK YEDILER
  • skaype olursa oynayabılırız hocam
  • arkadaşlar benim nickimde "bengeldim" genelde avrupa serverında oynuyorum denk gelirsek ne ala :)
  • Beyler şekilli nickleri nasıl yazıyorsunuz? KArakter eşlem ile deniyorum olmuyor.
  • oynamıyo abi artık bu oyun. sağdan soldan sekiz on parçaya bölünüp yutanlardan. adam ekranın en sağından en soldaki küçücük adam bölünüyo. oyuna giriyosun 4 tarafından 100 katın adamlar geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jude Law -- 5 Ağustos 2015; 16:00:03 >
  • DH AZE buralardaysan bana ulaşabilirmisin dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recognize

DH AZE buralardaysan bana ulaşabilirmisin dostum.

Bende demin azeyle oynadım.
  • kaanyavuz kullanıcısına yanıt
    Forum nickini biliyormusunuz?

Sizin nick ne idi oyunda?
  • Ulan şerefsiz başında dh tagı var diye güvendik parçamızı verdik yanına 2-3 soytarı almışsın beni yemeye çalışıyorsun madem yiceksin niye dh tagı koyuyorsun.Burdaysan bana ulaş
    Agar.io Oynuyoruzz!
  • Tag verebilicek varmı BirTost diye giriyorum yiyorsunuz
  • dh bozbaykus eğer okuyorsan arkadan adam space atıyordu ondan spaceyle kaçayım derken seni yedim yanlışlıkla oldu kusura bakma voyvoda ben
  • shawshang sağolasın ama bu discovery ile süper novadan bir feed almadan biriktirdiğimiz herşeyi mahvettiler olmaz bunlardan
  • supernova - discovery

burak ve bozkurt

arasında kaldım meğersem kapışıyorlarmış depo olunca ne yapacağımı şaşırdım kusura bakmayın :(
  • shawshang kullanıcısına yanıt
    kapışma felan yoktu ben seni gördüm girdim küçüktün bozkurtla beraberdin ama seni yanlışlıkla yiyince gelene kadar onları geçmiştik. onlarda bizi yemeye kalktı. yani kendi yağımızda kavruluyorduk biz...
  • Adam gibi toplanında şu teröristleri yenin da ortalık pkk hpd ypg gomunist ne ararsan var hepsi yardımlaşıyor bütün serverlerın içine etmişler...
    siz milleti 10 kişi olup yemeyi biliyorsunuz şunları da yiyinde görelim ?
    gerçi çoğu kez dhlilerin onlarla iş birliği yaptığını da gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meksika erkeği -- 5 Ağustos 2015; 17:30:28 >
  • Ooo beyler akiyorsunuz

Agar.io Oynuyoruzz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 57BEŞİKTAŞLI57

Dibinde ki k*rt,amed,pkk,ypg,hpg,ydgh gibi nickli oyuncuları yemiyorlar,dh nickli adamı yiyorlar,DH-Bozkurt nickim dibindeki pkk sempatizanı yemektense küçücük olan beni yiyorlar.
    Dh nin yarısı terörist semapatizanlığı yapıyor

Aynısını diyorum ben de kaç gündür... dh tagıyla oyundakilerin büyük kısmı bu teröristlerle yardımlaşıyor ve ben teröristlere karşı koyduğumda ben küççücük olduğum halde adam benim nereden baksan bin katım ama bana bölünerek beni yiyor...

Teröristlere yese büyüyecek ama onlar da terörist yanlısı olduğu için direkt beni yiyorlar
  • ÇOOOK güzel oyundu işin ilginç tarafı hepimizde farklı dh tagı vardı ama çok uyumlu bir takım olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanyavuz -- 5 Ağustos 2015; 18:16:02 >
  • 
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.