Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhantomX

quote:

Orijinalden alıntı: tuleva

quote:

Orijinalden alıntı: PhantomX

Hain Supernova hala akillanmadin mi? Seni gordugum anda yiyecegim buugun afiyetle yedigim gibi :) kara listedesin.

nick neydi kardeşim o oyunda bende vardım galiba :) o supernova benide 8 kere bölünüp yedide

Nick aynı phantomx, baska oyun olmasın, ilk 10 da kendi cabası ile buyumusken yedim hain supernovayı, bir de daha da zevkli oldu. Daha once onlarca DH li yemis, feedleyenleri yiyen, hatta feed verip biraz oynatip sonra kasten yiyen agır bir haindir kendisi.

Bi arkdasla büyüoduk yanlarına gittik bizide yediler işte. Sonra büyüyüp biz yedik onları. Tam mesajı attığın saat civarıydı ondan sordum senmıydın die :)

• arkadaşlar 2 gün öncesine kadar 1 hafta boyunca oyuna girmedim. DH KIRMAZ diye çakmam çıkmış hainlik yapıyormuş. İmzamda olan tag ve isim harici olan KIRMAZ yazan kişileri yiyin M harfi ve nickin sonundaki değişik şekilden tanıyın artık. Beni hain ilan edenler asıl hainlerdir.
    İyi forumlar...
  • acımasız bi oyun oldu. dh, ekşi kim geldiyse nokta kadar kaldı yanımızda :)) bu ara un named takılıyorum. en son 30000 felandı sanırım

Agar.io Oynuyoruzz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarges

Eskilerden kim kaldı bee herkes gitmiş
    DH Türk
    DH Hacı Naber
    DH Bora
    DH Caatayk
    DH Cmkntr
    DH Asosyal bu kişilere gerçekten çook teşekkür ederim benimle oynadıkları için en eski takım arkadaşlarımı yazdım hatırlamadığım bir iki kişi de olabilir bu kişilerle güzel oyunlarımız vardır hepsi adamın hammaddesidir neyse ben gitmiyorum gidenler oluyor ondan yazmak istedim buralardayım yani ve en eski kadro dışında oynadığım arkadaşlara da teşekkür ederim güzel yardımları için :)

En önemlisi de DH FATMA Seni seviyorum hadi evlenek

Kardesim beni en uste yazmis
    Bende oyundayim ama TR severlarina girmemeye calisiyorum,zaten bu ismi kullanan bir kac kisi daha turedi zaten..
    Biraz once bi kac arkadsla guzel bi oyun oynadik ama isim farkliydi tabi..
    TR server biraz acayip olmus,ben hic tag kullanmadim bugune kadar,normal DH yzip isim aliyorum...
    Eger 300-500 puan arasi ise adam bakmadan atliyor,tam tersi 3000-5000 puan arasi ise kimse tag aramiyor,dort bir yanin DH kayniyor...
    Bir ara oynayalim seninle,bakalim gelisme var mi oyununda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Take That

şu küçük kırmızı arkadaşla 10 dan fazla dh liyi odadan sildik. kusura bakmayın gençler bu yeni tarzda oynamak çok basit ayrıca daha hızlı bölünüyo. ben yinede eski tarzı istiyorum

Agar.io Oynuyoruzz!

Yeni tarz eski tarz nedir hocam ? Güncelleme falan mı geldi oyuna ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun zaman sonra oyuna girdim. DH tag'i yoktu tabii. Jontürk ve Delta buralarda mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garuda

arkadaşlar KİN benim bir tane adam çıkmış kin benim diyor ayrıca sahte olduğunuda söylüyor benim nickim yuvarlak içerisinde KİN yazıyor önündede dh tag var başka kin görürseniz itibar etmeyin yeyin lütfen
    bu vatandaş demon_hunters KİN diye beni çakmam olmuş nasıl bir adamdır anlamadım kendini

н hocam aynı odaya geldim adımın başında dh tagı var adım voyvod

Hain çıktı yanına gidip w attım bölünüp yedi cidden çoluk çocuk dolu ağız tadıyla da yardımlaşılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightr -- 3 Ağustos 2015; 19:40:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro grey

quote:

Orijinalden alıntı: hayallerakdeniz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayallerakdeniz

quote:

yav dh sonsöz kim abi adama zorla küfür ettirirsiniz lan niye yiyosun allah allah

Aynı oyunda sen de beni yedin.

adın neydi ben bilerek yemem dh lileri abi adam görüyo top 2 deyim elli tane dh li besliyorum gelip beni yiyor o dh sonsöz beni bul olum adamsan yaz buraya

Chapulling. Orada çok hain vardı, Sonsöz de onlardan biriydi. Forumdan olduğunu sanmıyorum.

hocam görmedim ben seni kusura bakma ama bu sonsöz hayvan gibi büyükken 4 kez yedi onun bunun ..

Rica ederim hocam, önemli değil.

• Lightr kullanıcısına yanıt
    kime ve neye hainlik yapmışım? sözlüğü aç bakalım hain ne demek? kendi takımım var sana vermek zorundamıyız onu anlamadım. ve diğer mahlukat kinin çakması bilmem ne diyip duruyor. allahım sen bana sabır ver. kin kelimesinin icadını kendisimi yapmışki o benim diyor? siz nasıl insanlarsınız ben size anlam veremiyorum. hainsem eğer gördüğünüz yerde yiyin beni bu kadar basit yiyemezsenizde çamur atmıcaksınız alt tarafı oyun.
  • Neden bölünen parçanın etrafında 10 tur atıyorsunuz ya neden neden neden!!!!!!40 defa başıma geliyor,hücrem tam birleşicekken bilerek birleştirmiyorum hatta ileri götürüyorum bi parçasını hala anlamıyorsunuz ya!
  • hocam az önce, önce besleyip sonra bölünüp yiyen sizmiydiniz yoksa çakmanızmı

@hayallerakdeniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constanza -- 3 Ağustos 2015; 20:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demon_hunters

kime ve neye hainlik yapmışım? sözlüğü aç bakalım hain ne demek? kendi takımım var sana vermek zorundamıyız onu anlamadım. ve diğer mahlukat kinin çakması bilmem ne diyip duruyor. allahım sen bana sabır ver. kin kelimesinin icadını kendisimi yapmışki o benim diyor? siz nasıl insanlarsınız ben size anlam veremiyorum. hainsem eğer gördüğünüz yerde yiyin beni bu kadar basit yiyemezsenizde çamur atmıcaksınız alt tarafı oyun.

O zaman o tagı sil birader burada dh olarak yardımlaşmaya çalışıyoruz sen tam tersini yapıyorsun amaç bu zaten hainliğin anlamını sen zaten iyi bilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: lithiium

Facebook ile bağlanırsan level atladıkça daha büyük başlıyorsun

Teşekkürler ya :) bende diyordum yeni bir hilemi çıktı diye , böyle yapmaları kötü olmuş haksızlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

quote:

Teşekkürler ya :) bende diyordum yeni bir hilemi çıktı diye , böyle yapmaları kötü olmuş haksızlık.

O kadar büyük bir fark da olmuyor hocam ben 14 leveldim en son, 30-40 civarı boyutta başlıyorum. Level arttıkça, sonrakine geçmekte uzun sürüyor.
  • S.a Klaniniza Gelmek İsterim ?Kaan Berk MERAL Facebook grubunuza istek yolladim
  • Merhaba ben [DH] ZippoCH :)
    İsmini hatırlamadığım bir dhliyle baya paslaştık burada mı acaba o?

• Agarda 37 Levelim Oyunu İyi Bilirim Sıkıntı Bir Durumda Nasil Kaçarim veya Takim Arkadaşimi Nasil Beslerim Adam Bizi Yemeden vs. Gibi Durumlarda Napicağimi Bİliyrum
  • Arkadaşlar takımlı yani mavi yeşil kırmızı bölümde oynarken misal adamın üzerine çıkmış rakip geliyor salağın teki yardım edeyim derken önüne geçiyor oradan yapışıp beslemeye çalışırken hızını kesiyor ve hem kovalanan hemde besleyeni yutuyor. Birde tam büyük hücrelerden kaçarken önüne bir salak gelir yolu kapatır illa ben geçicem diye çekilmez yolu açıcağına böylelerini görünce çıldırıyor insan.

Birde bu kırmızı mavi yeşil takımlı bölümün içine edenler var burada farklı renklerden kişilerle takım kurup herkesi kendi takımlarındakileri bile yiyorlar, yahu bu yöntemi sadece bir takım haritayı tamamen ele geçirince oyunu döndürmek için yapın sonra bırakın, eğer buna rağmen bırakmıyorlarsa diğer renklerde bunlara karşı birleşşin. Birde azınlık olan renklere oyunu döndürmek için ortak olalım yazıyorum adamlar geliyor sürekli bana saldırıyorlar ne kadar gerizekalılar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsley

quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

quote:

O kadar büyük bir fark da olmuyor hocam ben 14 leveldim en son, 30-40 civarı boyutta başlıyorum. Level arttıkça, sonrakine geçmekte uzun sürüyor.

Öyle olurmu ya ben sürkeli mavi kırmızı yeşil takımlı yerde oynadığım için 5-10 puan bile ilaç gibi geliyor 10 puanla başlamak ile 40 puan ile ikiye bölünecek kadar puanda başlamak arasında dağlar kadar fark var. Çok büyük avantaj sağlıyor heleki adam proysa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Constanza

hocam az önce, önce besleyip sonra bölünüp yiyen sizmiydiniz yoksa çakmanızmı

Yüksek ihtimal bu benim.

Hocam, orada üstten çakma DHler takip ediyordu. Onların takip ettiğini bilmiyordunuz. Ben de siz güçsüz kalmayın diye size girecektim. Yeterli derecede beslediğimi düşündüm, feedlemekle daha fazla vakit kaybetmeyelim diye spacele içinize girmeye kalktım ama çok az bir farkla yemiş oldum sizi. Ve orada düşmana karşı yalnızca siz vardınız yanımda.

edit: Sonradan etiketlemişsiniz, şimdi gördüm.

Ve hocam inanın ben tanıdığım hiçbir DHliyi bilerek yemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayallerakdeniz -- 3 Ağustos 2015; 20:56:00 >

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.