Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
30.302
Cevap
151
Favori
869.751
Tıklama
Giriş
    3 Mesaj
    DH BOLDPİLOT BURAYI OKUYORSAN BEN DH VOYVODA BÖLÜNEREK FALAN PASLAŞIYORDUK SENİNLE ŞUANKİ BESLEDİĞİN DH VOYVODA BEN DEĞİLİM BENİM NİCKİ KOPYALAMIŞ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lightr

Dh republic kimse fena bi ders olmuştur küçükken yardım etmeyip top 10 girdiğimde yedi ben 3. olduğumda yanıma gelip w attı ama kendisini yiyerek birinci oldum etme bulma dünyası

çok büyükken bende kim görmüyorum yediklerim küçükse,
    |
    |
    |
    |
    oyunda gene bi tuhaflık var. sabah bi kaç saat oynadım normaldi. 3-4 server aldık 2 si dh lilerindi .gayet güzel oynanırken şu an bi tuhaflaştı . bendemi var bu problem binlerce kişide. anlamadımki misal adam diken carpıp patladığında parçaları slow motion dağılıyo sağa sola. yada space bastığında ağır çekimde bölünüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmen64 -- 2 Ağustos 2015; 18:54:58 >
    |
    |

• Senle başlarda çok güzel oynuyorduk sonradan faken çıkınca kime güveneceğimi şaşırdım o ara oyun rakip takıma gitti zaten :) Neyse beyler bu aralar baya aktiftim bundan sonra 2-3 hafta yokum size iyi oyunlar..
    |
    |
    satanicc666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BOLTPİLOT-agar.io

Senle başlarda çok güzel oynuyorduk sonradan faken çıkınca kime güveneceğimi şaşırdım o ara oyun rakip takıma gitti zaten :) Neyse beyler bu aralar baya aktiftim bundan sonra 2-3 hafta yokum size iyi oyunlar..

fakem çıkınca bende dh karagumruk olarak girdim tekrar gördüm seni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesse79 -- 2 Ağustos 2015; 19:27:40 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Take That

oyunda gene bi tuhaflık var. sabah bi kaç saat oynadım normaldi. 3-4 server aldık 2 si dh lilerindi .gayet güzel oynanırken şu an bi tuhaflaştı . bendemi var bu problem binlerce kişide. anlamadımki misal adam diken carpıp patladığında parçaları slow motion dağılıyo sağa sola. yada space bastığında ağır çekimde bölünüyo

oyun çok değişti çoğu farkında bile değil.Eskiden akıcı bir şekilde oynanıyordu şimd oynanmıyor başlarken çok ağır başlıyor normalde çok hızlı başlıyordu.Sürekli bir donma takılma oluyor lag çok oluyor.Mausu götürdüğün yere 2 sn sonra gidiyor bazen akıcılık gitmiş berbat olmuş bütün tarayıcıları denedım opera mozılla falan hepsinde aynı

birde bu harıta olayı var bunuda sanırım benden fazla kımse farketmedı 2 kutleyken gordugumuz harıta aslında tek kutleyken gordugumuz harıtaydı , sımdı ekranda kocaman kendımızı goruyoruz harıtayı buyutmusler anladın herhalde demek ıstedıgımı tam anlatamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesse79 -- 2 Ağustos 2015; 19:32:37 >

• Binbaşı
    1087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jesse79

quote:

Orijinalden alıntı: Take That

oyun çok değişti çoğu farkında bile değil.Eskiden akıcı bir şekilde oynanıyordu şimd oynanmıyor başlarken çok ağır başlıyor normalde çok hızlı başlıyordu.Sürekli bir donma takılma oluyor lag çok oluyor.Mausu götürdüğün yere 2 sn sonra gidiyor bazen akıcılık gitmiş berbat olmuş bütün tarayıcıları denedım opera mozılla falan hepsinde aynı

birde bu harıta olayı var bunuda sanırım benden fazla kımse farketmedı 2 kutleyken gordugumuz harıta aslında tek kutleyken gordugumuz harıtaydı , sımdı ekranda kocaman kendımızı goruyoruz harıtayı buyutmusler anladın herhalde demek ıstedıgımı tam anlatamadım

bu sabah düzgündü bende. saat 4 gibi felan bozuldu. nasıl deyim grafikler bile böle daha parlak flaş oyunu gibi eliyo bana şu an girdiğimde. çok ağırlaştı oynanmıyo. dikenler çok az. dediğin gibi görüş açısı bi tuhaf ve alan küçüldü gibi sanki. sabah düzgün oynadığım için gene normale döneceğini düşünüyorum. örneğin denemek için şöle bişey yapıyorum. büyüyorum.dikene gelip patladığımda parçalarım etrafa saçılıyor ve ölece donup kalıyor. yuvarlak şekilde.normalde bölünen parçaların toplanması lazım gene bi araya. çok oynayan var belki ondan kaldırmıyo.
    |
    |

• Saatlerdir elimizde olan serverı bu iki hain aldı. Şimdi gelen her DH'liyi yiyorlar.

Ben geri giriyorum, gelecek olan varsa bekleriz.
    quote:

Orijinalden alıntı: hayallerakdeniz

Saatlerdir elimizde olan serverı bu iki hain aldı. Şimdi gelen her DH'liyi yiyorlar.

Ben geri giriyorum, gelecek olan varsa bekleriz.

hocam ben geldim adım v ile başlıyor
    |
    |

"WINTER IS COMING"
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    amk oyunu bi tuhaflaştı. en basitinden diken yok çok çok az.normal oyunda bisürü diken vardı. sabah ne güzel terör estiriyodum lan. noluyo arkadaş kıracam pc yi şimdi. boktan flaş oyunu gibi şu an bende.

şu anki boktan oyun

normal oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 2 Ağustos 2015; 20:52:40 >
    başka bi oda. diken yok gene . bana aynı oyun demeyin kardeşim bende sorun var bunlardadamı var. dikenler bendemi görülmüyo. herifler oyun kasıyo diye belli saatlerde boktan flash sürüme felanmı geçiyo nedir anlamadım. 5 saattir böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 2 Ağustos 2015; 21:05:43 >

Not: Depo olarak kalan ve space kullanmayanlar gelmesin lütfen. Yem oluyoruz sonra.
    quote:

Orijinalden alıntı: hayallerakdeniz

Yeni hainimiz. Gelmek isteyen?

Not: Depo olarak kalan ve space kullanmayanlar gelmesin lütfen. Yem oluyoruz sonra.

aynen hocam hain bunlar destek yok bende oradayım minera da orada
    |
    |

"WINTER IS COMING"
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Eskilerden kim kaldı bee herkes gitmiş
    DH Türk
    DH Hacı Naber
    DH Bora
    DH Caatayk
    DH Cmkntr
    DH Asosyal bu kişilere gerçekten çook teşekkür ederim benimle oynadıkları için en eski takım arkadaşlarımı yazdım hatırlamadığım bir iki kişi de olabilir bu kişilerle güzel oyunlarımız vardır hepsi adamın hammaddesidir neyse ben gitmiyorum gidenler oluyor ondan yazmak istedim buralardayım yani ve en eski kadro dışında oynadığım arkadaşlara da teşekkür ederim güzel yardımları için :)

En önemlisi de DH FATMA Seni seviyorum hadi evlenek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zarges -- 2 Ağustos 2015; 21:57:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jessara

• Yüzbaşı
    613 Mesaj
    DH gülücük burda mı? La sen ne şerefsiz adamsın naber diye birisiyle ortak oynuyorsun resmen. O bölünüyor buna atıyor bu bölünüyor ona atıyor. Azıcık delikanlı oynayın oynayacaksanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neto_ -- 2 Ağustos 2015; 21:50:22 >
    |
    |

D İ R E N İ Ş !
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: Zarges

Eskilerden kim kaldı bee herkes gitmiş
    DH Türk
    DH Hacı Naber
    DH Bora
    DH Caatayk
    DH Cmkntr
    DH Asosyal bu kişilere gerçekten çook teşekkür ederim benimle oynadıkları için en eski takım arkadaşlarımı yazdım hatırlamadığım bir iki kişi de olabilir bu kişilerle güzel oyunlarımız vardır hepsi adamın hammaddesidir neyse ben gitmiyorum gidenler oluyor ondan yazmak istedim buralardayım yani ve en eski kadro dışında oynadığım arkadaşlara da teşekkür ederim güzel yardımları için :)

En önemlisi de DH FATMA Seni seviyorum hadi evlenek

efsane takım
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
30,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.