Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
30.302
Cevap
151
Favori
869.496
Tıklama
Giriş
    1087 Mesaj
    ALIN ÇOK SEVDİĞİNİZ OYUNUNUZUN SON HALİ. BENDE BÜYÜĞÜM BURDA OYUNU MİKTİLER NİKİM . YEŞİL OLAN 1. NİN SADECE ÇOK KÜÇÜK Bİ PARÇASINA BAKIN.HER ODA BÖLE ARTIK. SONRADAN GİRDİYSENİZ 1. LİĞİ FELAN UNUTUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 1 Ağustos 2015; 22:51:40 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Beyler bağlanamıyoruz verilen servera skipping diye bir şey diyor. Değişti mi sistem?

Birisi yardım edebilir mi? Connect ws li kodu girince bağlanmıyor aynı servera

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
    Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
    Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Take That

quote:

Orijinalden alıntı: smartlavyer

adam gibi turkiye server ında oynayamadık herkes olmuş ortak oyunun içine etmişler...

ortak oyun zaten hep vardı. ama bundan sonra odayı alan oyuna önce giren aptal değilse oyunu saatlerce kimseye vermez. çünkü oynamak çok basitleşti. 3000 lik adam alanın ortasında bölünmeden ordan oraya istediği gibi gidiyor.
    şu dördü 2 saatir gayet rahat takılıyor örneğin. dh li mütiş prolar girsin alsın 10 kişi bakalım alabileceklermi. 10 dk sonra bi yerde sıkışıyosun. güncellemeden önce oyunda bu adamlar liderken2 kişi 10 dk da serverı alıyorduk. çünkü saklanarak büyüme imkanı vardı. anasını bellediler oyunun. millet farkında değil ona şaşıyorum

Oyun içi gözle görülür değişime neden olan bir güncelleme olmadı. Tarayıcınızı kaldırıp yeniden kurmanızı ya da ctrl ile zoomlayıp, zomladığınızı ve ya farklı alternatifleri deneyin. Anlattığınız gibiyse problem sizin ayarlarınızda. Dediğim gibi eskisine nazaran gözle farkedilir pek bir değişiklik bulunmamakta.

İyi oyunlar.

• Yüzbaşı
    982 Mesaj
    quote:

quote:

Beyler bağlanamıyoruz verilen servera skipping diye bir şey diyor. Değişti mi sistem?

Birisi yardım edebilir mi? Connect ws li kodu girince bağlanmıyor aynı servera

Connect yöntemi artık çalışmıyor,aynı kişi ile oynamak isterseniz party modu getirdiler onu kullanabilirsiniz
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • hepinize yazıklar olsun bari dh tagı kullanmayın
    helede pokemon ile game nisckliler

Orijinalden alıntı: MrStimato

hepinize yazıklar olsun bari dh tagı kullanmayın
    helede pokemon ile game nisckliler

Ben bu gece kafayı yedim usta en az 5 dh nickli üye tarafından tag sahibi farklı tag ama ihanete uğradım paslaşıyoruz sonra adamlar başkaları ile ortak oluyor düzen filan kalmamış burada forum ruhu yok gelen giden kazık atıyor yalnız değilsin bu konuda
    |
    |
    307 Mesaj
    Beyler herkes herkesi yer olmuş. O yüzden çok dh tagıyla oynamıyorum, eğer tanıdığım yoksa. Çarlık rusyası skini güzel, onunla oynuyorum. Dh danger la kasıp kavurduk. Kimse o teşekkürler. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: swancher

quote:

quote:

adam gibi turkiye server ında oynayamadık herkes olmuş ortak oyunun içine etmişler...

ortak oyun zaten hep vardı. ama bundan sonra odayı alan oyuna önce giren aptal değilse oyunu saatlerce kimseye vermez. çünkü oynamak çok basitleşti. 3000 lik adam alanın ortasında bölünmeden ordan oraya istediği gibi gidiyor.
    şu dördü 2 saatir gayet rahat takılıyor örneğin. dh li mütiş prolar girsin alsın 10 kişi bakalım alabileceklermi. 10 dk sonra bi yerde sıkışıyosun. güncellemeden önce oyunda bu adamlar liderken2 kişi 10 dk da serverı alıyorduk. çünkü saklanarak büyüme imkanı vardı. anasını bellediler oyunun. millet farkında değil ona şaşıyorum

Oyun içi gözle görülür değişime neden olan bir güncelleme olmadı. Tarayıcınızı kaldırıp yeniden kurmanızı ya da ctrl ile zoomlayıp, zomladığınızı ve ya farklı alternatifleri deneyin. Anlattığınız gibiyse problem sizin ayarlarınızda. Dediğim gibi eskisine nazaran gözle farkedilir pek bir değişiklik bulunmamakta.

İyi oyunlar.

iş yerindede aynı. oyun baştan aşağı değişti. en basiti ne kadar yavaş ilerlediğini göremiyormusun güzel kardeşim. beni bilen bilir nikim HATASIZ PRO .5-10 dk da server alan adamım.iyi bi ortakla tabi. 8 9 kişi değil sadece 2 kişi. ortada diken miken yok. bi tane hayvan oluyor. ortalık açık. sağa sola sallıyor yancılarıyla.eskiden 5 dk da bi zirve değişirdi .şimdi gir bak odalara bi takım alıp gidiyor .sksen bişey yapamıyosun.

gelen edit: mozilla indirip denedim. daha hızlı normale yakındı oyun. ama çok takılıyodu. şimdi chrome kaldırıp yeniden deniycem. olursa sana duaı olurum. agariosuz yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 2 Ağustos 2015; 1:29:02 >

• Yarbay
    3986 Mesaj
    Bezdim dh tagli hainlerden. Kenshi ismiyle rusyada oynuyorum artik. Adamlarda cidden kalite ve zeka var...

|
    |
    DH tagi bir işe yaramıyor. Hep DH taglileryiyor biraktim DH tagini siz de bırakın böyle oynayacaksanız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: swancher

quote:

quote:

İyi oyunlar.

kardeş allah razı olsun senden sabahtan beri 50 tane mesaj yazdım . kimse bişey yazmadı. chrome yeniden kurdum .düzeldi.
    |
    |

• Yarbay
    2717 Mesaj
    Hain Supernova hala akillanmadin mi? Seni gordugum anda yiyecegim buugun afiyetle yedigim gibi :) kara listedesin.

5 mesajdan 4'ü şu beni yedi diye.. Boşverin tagı magı oynayın kendiniz veya pm ile haberleşin.

Şu an oynamak isteyen varsa pm atabilir mesela.
    |
    |

Orijinalden alıntı: PhantomX

Hain Supernova hala akillanmadin mi? Seni gordugum anda yiyecegim buugun afiyetle yedigim gibi :) kara listedesin.

nick neydi kardeşim o oyunda bende vardım galiba :) o supernova benide 8 kere bölünüp yedide
    teşekkürler arkadaşlar ekip güzeldi kalabalık olduğumuz için yanlışlıkla 1-2 kere takım arkadaşlarımı yedim,fakat sonturk bunu kasten zannettın herhalde her gelişimde beni yemeye çalıştın bende karşılık verdim anlamışsındır umarım.

dh litium 34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesse79 -- 2 Ağustos 2015; 3:10:26 >
    |
    |
    Resimde iyi cikmisiz

|
    |

Orijinalden alıntı: tuleva

quote:

Orijinalden alıntı: PhantomX

nick neydi kardeşim o oyunda bende vardım galiba :) o supernova benide 8 kere bölünüp yedide

Nick aynı phantomx, baska oyun olmasın, ilk 10 da kendi cabası ile buyumusken yedim hain supernovayı, bir de daha da zevkli oldu. Daha once onlarca DH li yemis, feedleyenleri yiyen, hatta feed verip biraz oynatip sonra kasten yiyen agır bir haindir kendisi.

• Yarbay
    2486 Mesaj
    bu çocuk oyunu hala oynanıyor mu?

aynen güzel olur birbirimizden haberimiz olursa daha kolay alırız serverı :D güzel bi ts ayarlanır o kolay siz grubu toplayın yeter
    |
    |
    velioguzhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.