Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
30.302
Cevap
151
Favori
869.434
Tıklama
Giriş
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ercozzi

Cakgalkarlos denen hain bi güzel küfürü yedin kardeşim, Biz Süpermario ile serveri bitirdik adam kalmadı en son DH tagı var diye carlosa güvendik, Oda sağlam ortak diye bir yalaka ile ortak olup bizi yedi bundan sonra Cakgalkarlos yeni girmiş olsan bile oyuna seni yicem affetmem biz 1.30 saattir uğraşıyoruz emeğimizi heba ettin helal valla

süpermario benim güzel oyundu eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCady -- 1 Ağustos 2015; 14:13:56 >
    |
    |

• Teğmen
    169 Mesaj
    ortak aranıyor
    Her zaman siz mi beni yiyeceksiniz? Bir de ben yemiş olayım.
    |
    |

link at
    |
    |
    qwerty18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Binbaşı
    1085 Mesaj
    dh basbelası abi bölünecek kisi varken fırsatı kaçırma, birde hızlı space yapsan feedleyince kayıp oluyor. ceyhan.
    |
    |
    team yok mu link atın
    |
    |
    |
    |
    dh voyvoda olarak oyundaydım dh delidoktoru burayı okuyorsan eğer çok kulaklarını çınlattım seni yiyebilicek konumdayken dh lisin diye bıraktım gittim sen gitmişsin yabancı adamlarla ortak olup bize saldırıyorsun. elimden geldiğince bütün dh leri besledim dh komando okuyorsan güzel oyundu sağolasın bir hain yüzünden gittik ama sağlık olsun
    |
    |
    dh murat kusura bakma bilerek yedim seni oynayamıyorsun boş boş w atmaktan başka birşey yapmıyorsun bölünmeyi bilmiyorsun,sinir ettin önünde vızır vızır adamlar geçiyor yemiyorsun neyi bekliyorsun anlam veremedım bu tür adamlar ile takılmam ben ,başkasıyla takım ol kardeş kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesse79 -- 1 Ağustos 2015; 16:19:00 >
    biraz seri lütfen yaa shawshang çok riske girme küçükken bile 16 ya ayrılıp geziyorsun dikkatli olalım biraz nephilis sen de seri oyna feed kullanma lütfen az büyüt bizi spacele dolaş en büyük kütle bizdeydi korkmayın... çıkmadıysanız alalım :)

peekay chappuling siz gelmeden önce büyük kütle kaybetmiştik bi de az ileri de adamlar vardı çok büyütemedik kusura bakmayın

DH BURAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetizano -- 1 Ağustos 2015; 15:59:25 >
    Vodvodya kardeşimle iyi kastık serveri ele geçirdik sonra connect hatası ve boom gitti 1 saatlik emek
  • Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Anandroid

Vodvodya kardeşimle iyi kastık serveri ele geçirdik sonra connect hatası ve boom gitti 1 saatlik emek

güzel oyundu dostum sağolasın sen donunca diğer dh li topladı seni sonra bana hiç vermediler sonrada et lere yedirdiler zaten
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Abijim Bana Ordan Bi Tag Gönderirmisin. Nick'i Ayarladımda Sahte TAG geziyom oyunda
    |
    |
    Carsley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu sahibinin dağıttığı yeni tag vardı üzerimde. DH boltpilot ile DH prestij kimse 3 kere yediniz be arkadaş. Yanlışlık olmuştur küçüktüm görmemişlerdir dedim.Azcık büyüdüm 200 lük oldum bolt gene üstüme atladı.

Adam gibi oynamak isteyen özelden yazsın arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shupusbu -- 1 Ağustos 2015; 17:11:23 >
    |
    |
    137 Mesaj
    Oda varsa gelelim.
    |
    |
    |
    |
    Pandora Box -Vin dicarlo pdf Türkçe Çeviri

http://forum.donanimhaber.com/m_108669954/f_//tm.htm#108669954
    |
    |
    Nickini tam okuyamadım değişik harflerdi DH Amnesia'ydı sanırım en son serverdan attı beni,oyun için teşekkürler

DH Fatma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jessara -- 1 Ağustos 2015; 18:08:04 >
    |
    |
son dakika
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.