Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (1338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bozkurt ile ikili oynarken DH li cok kisiyi beslemeye calistim ama bozkurt yiyip durdu. Bir de arada emirhan i ve goremedigim 1-2 ufak kisiyi dikkatsizlikten yedim ozur dilerim.
  • Jeibor kardeş burdaysan güzel oyundu eline sağlık . DH buse denen kezbanı feedlemeseydik serveri vermezdik kızı o kadar feedledik 1 tane w atmadı tek başına oynadı
  • XDiscovery X kullanıcısına yanıt
    İNSANLARI LEKELİYECEĞİNE ACABA NEDEN BÖLE YAPTILAR DESEN İYİ OLUR. YANINA GELDİM BERABER Ortak oluruz diye BELLA ile 100 kere yediniz beni. sonra gelip de bize ahkam kesme burda ufaklık.oyununa bak. illa senle ortak olucam diye bişeyde yok. sen ortak olmak istemedin bizi yedin sonra yenilince başlıyosunuz kudurmaya senin amacın nedir????
  • Dh Takımı nickli arkadaş w yapıp feedledik ama o naptı geldi bizi yedi neyse
  • Beyler bağlanamıyoruz verilen servera skipping diye bir şey diyor. Değişti mi sistem?
  • demon_hunters D kullanıcısına yanıt
    Sana sadece bir soru soracağım. Madem ben seni feedlemedim diye beni yedin peki dh pro team 'i neden yemeye çalışıyorsun ?
    dh KİN benim ve bi yazı yazmıştım oku bence. sen beni feedlemedin diye yemedim sen ve BELLA denen çocuk beni yediniz defalarca. ben DH değilmiyim???? demekki senin için pek de önemli değilmiş DH olmak.pro team denen arkadaşı hatırlamıyorum yediğimi ama yemişimdir. hepsinide yedim. nedenlerinide açıkladım 2 3 gün önceki yazımda mesajlarıma bak görürsün.
    Seni yiyen herkes çocuk oluyor anladığım kadarıyla . Ama sen bütün dh lıları yemeye çalışıyorsun. Neyse fazla uzatmayacağım zaten seni kasıtlı olarak yememişimdir küçücük şeysin senin için bölünmem bile..
  • Oynayan varsa oynayalım.
  • Dh machine varya tam aradığım oyuncusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Beni yiyen herkes çocuk olmuyor çok komiksin. belkide çocuğum yaşındasındır hiç düşündünmü? neyse ben bütün DH lileri yiyosam bir önceki sayfayı aç ve Oğuzhan arkadaşımızın teşekkür mesajını oku ve birazdan onunla oynayacağım. bir daha da kimseye ön yargıyla gitme yakışık almaz bir delikanlıya.
    O yazdığın mesajı okudum şimdi. SUDOLFİNE ve THISISANGARA ya hain demişsin .Ben ikisiylede oynadım ve çok dürüstçe oyun oynuyorlar. Bana önyargılı yaklaşma diyorsun ama kendin önyargının hat safhasındasın.Bütün mesajlarında yaşından bahsediyorsun. Senden küçük olabilirim doğrudur. Bu senle aynı düşüncede olacağım demek değildir.Bu arada hep bellaya laf çarpıyorsun demekki en çok o yemiş seni. Kin ve Nefret kötü şeylerdir bunuda belirteyim . Saygılar..
  • Bu oyunu hala oynayan var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    skypeden ben sen oğuz oynayalım bide darkslider kim ya hep onla takılıyorum iyi birisi azönce bize ihanet ettiler dh ilkan a kısacasi darkslider dhilkan bide ben

Agar.io Oynuyoruzz!

dhplus güvenmeyin

dhliler hariç herkesi feedlemeye müsait arkadaş

Agar.io Oynuyoruzz!

Agar.io Oynuyoruzz!

takım olmaya çalışan 5k lık arkadaşları yedi hain adamlar güvenip feedledi okadar yazık böyle insanlara acıyorum eline ne geçti acaba mutlumu oldu dh tagını nası layık görüyor kendine bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xMuratY -- 1 Ağustos 2015; 21:07:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Bu oyunu hala oynayan var..

Şuan tüm serverlerda 200bin kadar insan oynuyor. Oyuna laf atmayın boşuna
    thisisangara ile oynadım iyiydi
    senin okumandada sıkıntı var. arkadaşım sorunun ne? sudolfine kim hain dedi???? bi daha bana mesaj yazma çünkü okuma problemin var seninle anlaşamıyacağım. this is angara denen adam ben dh tagıyla oynarken kaç defa yemiştir sayamadım. sudolfin güvenilcek adamdır onunla oynarım demişim. DO U understand me?
  • xMuratY X kullanıcısına yanıt
    murat kardeş bi yemek yiyeyim gelicem sonra bütün gece oynarız eğer burda olursanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Bu oyunu hala oynayan var..

eski hali güzeldi. gelen güncellemeyle sıçtı. yakında fazla kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demon_hunters

senin okumandada sıkıntı var. arkadaşım sorunun ne? sudolfine kim hain dedi???? bi daha bana mesaj yazma çünkü okuma problemin var seninle anlaşamıyacağım. this is angara denen adam ben dh tagıyla oynarken kaç defa yemiştir sayamadım. sudolfin güvenilcek adamdır onunla oynarım demişim. DO U understand me?

quote:

Orijinalden alıntı: demon_hunters

ARKADAŞLAR .. çoğunuz yaşı benden baya küçüktür. Ama ben bu siteye 10 küsür yıl önce ilk üyeliğimi yapmıştım. sonra unuttuk gitti. bu agar denen oyunu oynayalım dedim. arkadaşımdan da tagı alayım dedim. dürüstçe herkesi feedledik besledik aklınıza ne gelirse yaptık. ama ne görelim arkadaşımla beni btün dh ciler yemeye başladı. bundan 2 ay öncesinden bahsediyorum. niklerimiz çalındı. herşeyi yaptılar. dedikki bu oyun böle olmucak. bizde intikam alalım sizlere oyun oynatmama kararı aldık. DH KİN orjinal KİN den bahsediyorum adam 15 bin kütleye sahipken ben 20 yim adam bana bölünüyodu. ve evet sahte KİN ben oldum . SUDOLFİN , THİS ANGARA POSEDİON bilmem ne bütün nikler. hepiniz hainsiniz bize tek kelime etme hakkınıza sahip değilsiniz.size bu oyunu zehir ettik yeterince. DH KİN ve DH NEFRET bizleriz. KİN benim sahte olan. ve bakıyorum adam akıllı oynayan adamla oynarım. ve bakıyorum orjinal KİN posediona teşekkür ediyo oyunundan dolayı o bendim:)) siz dürüst oynarsanız bizde oynarız 30 yıldır oyun oynuyorum ama sizin seviyenize düşmek zorunda kaldık. Şunu hiç anlamadım . yanınıza gelen adama ufak iken 1 2 bin kadar besleyip sonra yiyosunuz neden insanlarla dalga geçiyosunuz? ben ve arkadaşım sizin diğerlerine yaptıklarınızı size yaptık ve hoşnut olmadınız. lütfen artık akıllı oynayın. güvenden bahsediyosanız siz hain olmayınen önce. çünkü neredeyse hepinizle oynadım. en dürüstünüz SATELLİTE nikli arkadaş ve SUDOLFİN gerçekten geriniz hep hainsiniz. saygı içerisinde cevaplarsanız sevinirim. biraz aynaya bakın...

Al bakalım

• 
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.