Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (1335. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.254
Cevap
145
Favori
918.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peekay

quote:

Orijinalden alıntı: Mitralyoz16

quote:

Orijinalden alıntı: hayallerakdeniz

Bu serverda DH yok diye Minerva ile girmiştik. Mitralyoz oyuna girer girmez yarı parçamı istediği için verdim. Sonra aldığı kadarını verdi. Çünkü insan kalmayı becermiş. Daha düne kadar aynı gruptayken Anaconda bölünüp Minerva ile beni yedi. Ardından Profexor yedi.

Biriniz gelir yarı parçamızı alır, biriniz gelir feed dilenir, diğeriniz de gelir yer.

Siz nasıl insansınız? Yanımda adam gibi oynayan bir kişi olsaydı hiçbiriniz olmazdınız orada.

Yazıklar olsun sizin arkadaşlığınıza da insanlığınıza da!

Hocam sizi bizden taniyip da yiyen olmaz. Bir yanlislik olmustur.

Beni bile 6-7 binleri 3 kere bulmama rağmen yediniz, bir yanlışlık olmamıştır.

güncel dh taglı kimseyi görmüyorum artık, kullanılmıyor artık sanırım ?
  • Bu oyun oynamayı bilenle daha güzel , dh murat bence çok iyi oyuncusun.Seni yanlışlıkla yiyince , dönersin diye bekledim.Ama sen uzun süre dönmeyince mustafa diye pek bilmeyen birini besledim.Zaten sonra onu depo iken rakip alınca yapacak bişi kalmadı...
  • Hainlere (dh dehşet) i de ekleyin böyle hain görülmedi . Neden böyle yapar ki insan !
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakgalkarlos

Beyler ne yaptığınız belli değil. 10 kişi bi arada gezmeyin lütfen. Alın bi kişi yanınıza, takılın beraber. Dün dh kübra ile gayet keyifli geçti. Ama supervisor müydü neydi, ismini görmeden patlattım onu neyseki yemedim ama gitmiş normal biriyle takım olmuş. Sonra hepimizi yedi sağolsun o dhli olmayan.

Bir de dh kro, champion, Türk ve tayfası ne aç insanlarmışsınız. Her gördüğünüzde yediniz beni sağolun.

Artık yanıma birini aldığımda diğerlerini es geçerim..

Ben sizi dh tagıyla hep görüyorum.Ama beni bir kere bile feedlediğiniizi hatırlamıyorum.Bnece burada insanlara sitem etmeden önce kendinizi de eleştirmelisiniz.
  • 1 kişiyle team oluyoruz 4-5 dh li arkadaş gelior onlarıda büyütüyoruz zor durumda çoğu yardım etmiyor.Bundan sonra 1 kişiyle oynıcam boş yere dolanmayın.
    Nick:SüPERMARİO
  • slowmotion napıyorsun kardeşim be ! :( bizi yiyip kürtle takım oldun. Kime güveneceğimizi bilmiyoruz
  • Ben seni tanıyorum ama forumdan. Oyunda hangi ismi kullanıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh tabanca hayati değerlerine iyice küfür edildi haberin olsun
  • velioguzhan kullanıcısına yanıt
    aynen dün gece iyidik elinize sağlık
  • Arkadaşlar cidden sinir bozuyosunuz ben 1.yim DH taglı görüyorum ufacık besliyorum kocaman yapıyorum adamı 2. olan adamla karşılaşınca komple kendimi veriyorum adam 2.yle arkadaş olup beni yiyor bu kadar karaktersiz olmayın yeter artık bakın oyundaki nick [ TR ÜLKÜCÜ ] beni bilen bilir nasıl oynadığımı vs. rica ediyorum şu emeğimi heba etmeyin ben sizi insan yerine koyup feedliyosam hainlik yapmayın.
  • Dh zarges haindir ananın bacının kulaklarını çınlattım haberin olsun
  • Bir dh diğer dh yi nasıl yer anlamadım feedliyor gibi yapıyor sonra ra ta ta space bu şeref yoksunluğudur yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Take That

bu oyuna nolmuş aq herkes hayvan gibi . şu facebook denilen skko şeyden mi öle. bide çok ağır ilerliyoz . içine sıçtılar güzelim oyunun. bilmeyenlere gün doğdu

Aynen dediğin gibi ben eskiden 15 dk da listeye girerdim şimdi giremiyorum oynamayı bilmeyenler 1.sıraya geçmiş :D
  • hangi serverdayıs
  • 2 feedlesen birşeyin eksilmez cimri kardeş sana yol su elektrik olarak geri döner .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ???°6?????°6???

Dh zarges haindir ananın bacının kulaklarını çınlattım haberin olsun

2 günlük uyesin foruma. Gelip burda seni yiyen herkese hain diyorsun. Ya sabır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revealling

quote:

Orijinalden alıntı: Take That

bu oyuna nolmuş aq herkes hayvan gibi . şu facebook denilen skko şeyden mi öle. bide çok ağır ilerliyoz . içine sıçtılar güzelim oyunun. bilmeyenlere gün doğdu

Aynen dediğin gibi ben eskiden 15 dk da listeye girerdim şimdi giremiyorum oynamayı bilmeyenler 1.sıraya geçmiş :D

6-7 dk da 1 . çok 1. oldum iyi ortakla. sabahtan beri oynuyorum oyun o kadar boktan olmuş ki. özel klavye mouse almıştım. boşa aldık. hiç bi zevki kalmadı. bi giriyon herkes hayvan gibi. yemliyon adamı sağa sola saçılıyo. oyun çok ağır. dikenler eskisi gibi dengeli değil. bazı alanlar bomboş saklanamıyosun. kısacası sk gibi yapmışlar güzelim oyunu. işin garibi kmse farkında değil .
  • Kardeş beni seni biliyorum görüyorum oyunda sürekli özelden mesaj at ben sana tag vereyim sende tag olmadığı için yiyolardır seni
  • Oyunun eski tadi kalmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iletişimde sıkıntı çektiğimiz için facebook üzerinden grup açtım :https://www.facebook.com/groups/101787236840545/
    Bu da benim hesap :https://www.facebook.com/profile.php?id=100009690438928
    Ts üzerinden de bişeyler yapılmalı neyse gelmek isteyen gelsin gruba nicklerinizi yazıp da gelirseniz birbirimizi tanıma acısından iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.