Şimdi Ara

ağam yine bizimle eğlenir alkole zam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
3.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün gün ortası zengin bir muhitteki carrefoursa super den alış veriş yaptım ve kasada önümde bekleyen bodyci abi dikkatimi çekti
    lüküs marka visky (yuvarlak içe basılmış gibi 3 kenarı olan şişede) 238 lira nakit ödeyip çıktı
    vay be paraya bak diye düşündüm
    sonra yok yaw öyle deeldir bugün ctesi herüfün misafiri gelecektir ona özel alıyordur yoksa her gün içecek değil ya
    yada benim gibi her gün 30 liralık köpek öldürenle zehirlenmektense ayda bir kaliteli viski içerim daha iyi demiştir

diye düşüncelere daalıp gittim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir dönem bulaştım sonra sağlığım için vazgeçtim 3 senedir nargile dahil içmiyorum ama özgürlüklere saygım var yapılan zamlar resmen eziyet etmek, insanları kırbaçlamak.

• Belediyeler çiftçiden üzüm alsın içki fabrikasına versin fabrikada bunun karşılığında içki versin... belediyelerde ayda 1 vatandaşa ücretsiz içki versin isteyenede meyve suyu

belediyeler fırıncılar odasının tekel yapısından halkı kurtarmak için nasıl halk ekmek yapmışsa böyle bir şey neden olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 6 Temmuz 2019; 18:29:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

Belediyeler çiftçiden üzüm alsın içki fabrikasına versin fabrikada bunun karşılığında içki versin... belediyelerde ayda 1 vatandaşa ücretsiz içki versin isteyenede meyve suyu

belediyeler fırıncılar odasının tekel yapısından halkı kurtarmak için nasıl halk ekmek yapmışsa böyle bir şey neden olmasın?
    alkolden sigaradan aldıkları vergiler olmasa bu ülke batar ki zaten battı
  • Ekmeğe makarnaya yine zam geliyor.Bu kısımlara ne zırvalayacaksınız ? Neymiş iyi oluyormuşmuşmuş...

He arkadaş çok iyi oluyor çok.

İçki harammış.Len devlete o kadar para niye gidiyor o zaman ? O para ne oluyor
  • kendi biramı kendim yapıyorum, babam da rakı yapıyor ailecek ucuza demleniyoruz.
  • Evde rakı yapımını ögrendik . Sarap yapimini zaten biliyoduk..sıra viski ve bira yapımında.. milletimiz bunu da cözer

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Bu mesaj silindi.
    Her türlü pisliği yapan malum dine inananların ahireti mi? Teşekkürler kalsın.

Salam ve sosis ile.

• 163 nedir
    sovemıyoruz da yazıklar olsun

• İçkilere yapılan zamma sevinen çomarlar; devlet bizim sağlığımızı düşündüğü için değil, yeni makam araçları almak, yeni saraylar yaptırmak ve daha çok yandaşını zengin etmek için yapıyor bu zamları. Ve siz hala cebinizde 5 kuruş ile sürünürken, ağzınız açlıktan bok kokarken savunuyorsunuz bunu...

Biraz için de beyniniz çalışsın.

• Reis'ten önce (R.Ö.) single malt viski mi bilirdiniz bre densizler.
    Gençler bilmez anca gurbetçi akrabanın getirdiği Johnnie Walker Red Label olurdu.
    A haber bu konuda bir belgesel çekmeli.
  • BeylerBeyi35 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amsterdam 16 tl olmuş, hay ben böyle işin. Bir keyfimiz vardı adamlar onu da elimizden aldılar. Robot gibi yaşamamızı istiyorlar.
  • Köpek öldüren jb fiyatına bak

• AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    kıymetlinin ellerinden öpüyorum anladın sen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.