Şimdi Ara

Ağaç kesme odun motoru Motorlu Testere (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.454
Cevap
24
Favori
329.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

.325" zincir icin ,4.8mm yuvarlak eğe uygundur.

Oregon v.s kaliteli urunleri tercih edin, dişler çelik olduğu için, adi eğe işe yaramıyor. Eğeyi torpuleyen zincir gordu bu gozler  Ağaç kesme odun motoru Motorlu Testere 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stihl akülüler nasıl? deneyen var mı?

• arkadaşlar bana da öyle ucuz yollu, senede 1-3 defa az miktarda odun kesmek için bir hızar lazımdı. sanırım en uygunu zomax 5030 var 800 lira civarlarına. pek para vermek istemiyorum doğrusu, youyube inceleme yok ama sizce nasıldır kullanan var mı?

• murattekno kullanıcısına yanıt

Dediğiniz şartlardaki en uygun makine. Bütçeniz belli yapacaginiz iş belli. Makina nin fiyatı belli. Yedek parçası bol ucuz ve kullanışlıdır. Düşünmeyin alın

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun .
    Tereddüt yaşama sebebiniz nedir ,tam olarak.
  • TUĞRUL 37 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Tereddütüm markadan değil aslında. Orijinal ürün gönderirler umarım, bazı yorumlarda Oregon palasının çakma pala olduğunu okudum. Umarım her şeyi ile orijinal ve sorunsuz makinedir.

Bir de biraz daha iyisini alsamıydım acaba tereddütüm var. Bizim oraların ağaçları kalın değil ama serttir gürgen, meşe, palamut gibi. İnce gövdeli ağaçlar ama mukavemeti yüksek baya. Zaten en fazla kavak keser babam o da kolay olur her makine için.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    4 - 5 bine alınan shtillerde bile sorun yaşayanlar var.
    Benim gibi uyduruk çin motoru alacağınıza ,en azından bi zomax alıp ,sorun çıkma şanşını düşürmüş olursunuz.
    Köy yerlerinde motor arızaları çok can sıkıyor. Tamirciye git - gel ,yakında yok ,uzakta var.
    Tam iş zamanı motor çalışmaz. Harcadığınız para ve zaman var ,ayrıretten.
    Daha iyisi konusunda ,tabiki daha iyileri var. Çok kullanılmayacak denilip uygun olsun diyerek düşük marka veya markasız motor alıyoruz .Olsun buda bi tecrübedir.
    Bizim Rtrmax motor tam iş zamanı su koyveriyor ,şuan kapağı değişti , çalışıyor. Kesmesinde problem yok aslında.
    Ama böyle devam ederse direk bayisinden shtill alıcaz . Onlamı uğraşıcaz işin gücü bırakıp.
  • beyler bana da cevap lütfen .

Zomax ZM5030 vs stihl ms 170

hangisi sizce

• stihl tabikide

• snurks1499 S kullanıcısına yanıt

foruma göre zoomaxta iyi hem de yarı fiyatına

• foruma göre zomax iyi değil bu kanıya nereden vardınız

hurda hurdadır o zomax dan bendede var kenarda yatıyor öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: snurks1499

foruma göre zomax iyi değil bu kanıya nereden vardınız

hurda hurdadır o zomax dan bendede var kenarda yatıyor öyle

peki stihl orjinal nerden alınır?

• merkep kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmış galiba
    Shtill ile zomax karşılaştırılamaz.
    Sadece uyduruk çin motoru alınacağına ,en azından biraz fiyat yükseltilip ,en az bi zomax olsun deniliyor.
    Zomax her modeli değilde ,bi kaç modelini motor ustaları beğeniyor.

stihl bayileri ve tarımkredi kooperatifinden

tarım krediye giderseniz bayiden daha uyguna alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: merkep

beyler bana da cevap lütfen .

Zomax ZM5030 vs stihl ms 170

hangisi sizce

Sitil tabi ki. mumkunse MS180.

• herkese teşekkürler. yakınımda almanyadan getirdiğini söyleyen biri var ms 360. 1800 tl diyor. ama internette ms 360 la ilgili bir bilgi bulamadım. ms 170/180 den daha mı iyidir. yoksa eski model diye mi pek bilgi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: merkep

herkese teşekkürler. yakınımda almanyadan getirdiğini söyleyen biri var ms 360. 1800 tl diyor. ama internette ms 360 la ilgili bir bilgi bulamadım. ms 170/180 den daha mı iyidir. yoksa eski model diye mi pek bilgi yok

ucuz demiş orta üst seviye makinadır 360 ms170-180 giriş seviyesi

galiba 360 yerine 361 ile kıyaslama yapman gerek piyasada 361 var

bolcada ms360 çakması vardır dikkatli olunuz

her yerinde madein germany yazar ama hiçbir stihl de germany yazısını göremezsin. yalnız orjinal her stihlde tüm parçalarında vidasına kadar stihl amblemi ile donatılmıştır

yani her parçasında vidasına dahil stihl damga arayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snurks1499 -- 26 Aralık 2020; 19:40:52 >

Öyle mi? 🤔 Onun da üzerinde made in Germany yazıyordu. Sahteymis demek sizin dedigineiz göre

üzerinde koccaman germany yazar bu aleni sahtedir

sadece motorun serinumarası yazan yerinde china usa gibi ibareler bulunur başka bir eyrinde bu yazı olmaz

mesela benim palada madein usa yazıyordu ama modelle ilgili bilgiler gömme kazınmıştır

stihl hiçbir modelinde yapıştırma stihl yazmaz

kabartma vidasına kadar stihl yazar ayrıca her parçanın numarasıda üzerinde yazar o numaradan parça tedarik edip tamir yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snurks1499 -- 26 Aralık 2020; 19:45:42 >
    Anladım. Çok teşekkür ederim. Dikkate alacağım bu bilgileri
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.