Şimdi Ara

aga neden hayatımızı boşa harcıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • neden aga forumda takılıyorumda çoğu insan asosyal tamam asosyallik kötü bir şey değil ama deki bari asosyalim yazılım öğreneyim dil öğreneyim youtube kanalı açayım oyun videoları olsun bilgi videoları olsun onları çekip atayım evde spor yapayım daha aklıma gelemeyecek bir çok şey var aktivite ama çoğunluğumuz çok ot gibi zamanlarımızı geçiyoruz sonra ise aradan ya 5 sene geçince ya da 10 sene geçince neden gençlik zamanlarımda şu işi yapmadım şu işe kalkışmadım elimde baya bir zaman vardı değerlenmedi diye yakınıyoruz aga bundan sonra bendede yakınma yok bundan sonra evde kaldığım sürece günde 12 saat kişisel gelişimim için çabalayacağım

• Asosyal insan dil öğrense ne olur öğrenmese ne olur
  • Ben kendi açımdan

Tembelim , aptalım , mal gibi yatıyorum vallahi sırtım catlicak yatmaktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeyzenEfendi kullanıcısına yanıt

• Moral motivasyonumuz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus00 -- 23 Aralık 2020; 1:22:6 >
  • Bizi bunları yapmaya iten bir çevre olsa mümkün.Tabi öncelikle bu şeyler kişinin kendisinde başlar.Yani just do it
  • Haklısın reis
  • İrade olmadıktan sonra istediğin kadar istekli ol bir işi bitiremezsin
  • Dostum hobi, spor vs . diyorsun da hakikaten irade olmayınca olmuyor. Üstelik ben sap gibi olmayı seviyorum ne yapayım. Zaten iş yok güç yok yalanlarla kendimizi avutuyoruz Hem salgın hem soğuk varken nasıl olacak bilmiyorum Allah halimize acısın.

• Bedava olduğu için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.