Şimdi Ara

Aga Bu Kırtasiye Ürünlerine Nolmuş? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
7.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • alsancakta sevgi yolu vardı her türlü korsan kalem, kitap alırdım ist de nerde vardır ?
  • Türkçe yazılan kitaplar da amerikadan geliyormuş.

Kaynak: Gözüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    hahah yazarım hocam :D bir tur atıcam zaten 2.elcilere türk kafası ticaret böyle oluyor bizde buldun mu sömür kafası sözde sömürgeci degiliz derler allahına kadar sömürgecisi biziz anasını satim
  • Selam gençler,

Eylülün 3. Haftası ilkokul-ortaokul ve liseler açılıyor biliyorsunuzdur.

Eylülün ilk iki haftası o kırtasiye ürünlerinin fiyatlarına tekrar bakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: su55

Selam gençler,

Eylülün 3. Haftası ilkokul-ortaokul ve liseler açılıyor biliyorsunuzdur.

Eylülün ilk iki haftası o kırtasiye ürünlerinin fiyatlarına tekrar bakmak lazım.
    Zaten zamı yapmalarının tek sebebi okullar açılırken bu fiyatlardan satacaklar işte . 1 top kağıt 10 tl den 25 tl ye çıktı resmen. Bir tek migrosta falan 15 tl ye var. 23 sayfa renkli çıktıya 14 tl para verdim. Birde burası büyük kırtasiye geçen yıla göre %100 den fazla zam yapmış. Kalemlere de inanılmaz zam geldiği ve geleceği söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Zaten zamı yapmalarının tek sebebi okullar açılırken bu fiyatlardan satacaklar işte . 1 top kağıt 10 tl den 25 tl ye çıktı resmen. Bir tek migrosta falan 15 tl ye var. 23 sayfa renkli çıktıya 14 tl para verdim. Birde burası büyük kırtasiye geçen yıla göre %100 den fazla zam yapmış. Kalemlere de inanılmaz zam geldiği ve geleceği söyleniyor.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam dün bir top a4 kağıda 18 lira ödedim o da 3-4 dükkan dolaştıktan sonra buldum. İlk dükkan 25 dedi bana da. Dedim noluyo .

• En guzeli ikinci elcilerden veya korsan almak adam aliyo bi kitabi orasini burasini beğenmediği icin birakiyo gidip kapıyorum bende hatta cogu yeni basim olmus oluyor bu saatten sonra gidip kirtasiyelere para dokmem

• Faber, Lamy, Kaweco, Caran d’Ache

• Aynı kırtasiyeden sipariş fişi ile aldığım A4 kağıt fiyatı

02.07.2018 - 17,50-TL
    16.08.2018 - 22,50-TL

Sadece 1,5 ayda fiyat %28-29 artmış.
  • rotring 500 hayal oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 dolara getirilen ürüne yapılması gereken zam 5 dolardan 7 dolar hesaplasak 4TL. Ama yaptıkları zam 24TL. Ekonomiden çok fırsatçılık bu.

• tunc@y kullanıcısına yanıt
    Dolar %28 artmadı ki. Fırsatçı ölücüler

• Kırtasiyeciyiz. Sattığımız fiyata alıyoruz şu an.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.