Şimdi Ara

Aga Bu Kırtasiye Ürünlerine Nolmuş? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
7.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35 liralık kalem grip 2011 mi üçgen yani
    ne aldın peki
  • fosfor tayfaya büyük darBE

STABİLO İSYANI
  • Hocam doğru söyle adını benden görüpte mi koydun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RezOdtüİnşaat -- 18 Ağustos 2018; 16:31:23 >
  • biraz ekonomi biraz fosforlular sayesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RezOdtüİnşaat

Hocam doğru söyle adını benden görüpte mi koydun :)
    Yok hocam.
  • Ben hep 50 liralık aldığım için beni etkilemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her bok pahalı kitap video olsun herşey yapıcak bir şey yok artık yemiyip test kitabı alıcaz :D ya da korsan 2.el kovalıcaksın ben öyle yapıcam korsan kovalıcam hiç umrumda degiller yok emekmiş yok şeymiş her yerden sömürülüyoruz aq
  • ucuza kalem isteyen pentel fiesta 2 ye baksın bugün ankarada olgunlar kitabevinde 3 tl ye gördüm. Pentel jolt falan vardı 3 tl ye. 15 tl ye falan da pensan my iq alınabilir. Alacaksanız şu aralaralın bazı kırtasiyeler zamı yansıtmamış oluyor geçen sene 6 tl ye almıştım my iq yu düşünün gerisini
  • Türk markaları da doları bahane edip fiyatları yükseltmiş kalemlerde boşver git 2 liraya mikronun kalemini al 2 liraya faber silgi (mezunsan ösym nin de bu sene verdığı efso mavi silgi) bi tane de renkli kalem işini görür taş çatlasa 10 tl tutar kalemler için
    Kitaplar için de yapcak bişey yok parça parça alıcaz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lala2332 -- 18 Ağustos 2018; 21:12:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardHit

her bok pahalı kitap video olsun herşey yapıcak bir şey yok artık yemiyip test kitabı alıcaz :D ya da korsan 2.el kovalıcaksın ben öyle yapıcam korsan kovalıcam hiç umrumda degiller yok emekmiş yok şeymiş her yerden sömürülüyoruz aq
    ÖYle hocam valla. Bugün doğum günümdü evdekilere dedim bana pasta , börek falan alacaksanız almayın o parayla kitap ya da kalem alayım dedim tamam dediler. Ama kitap alırım herhalde bu kalem fiyatları ne ya.

@freezyslot
    Eyvallah hocam yazdım.

@lala2332
    Mezunum hocam. Öyle yaptım hocam gittim adel'in 5 liraya bir kalemi vardı ondan aldım güzel bir şey. Ellerim büyük benim tam oturmadı ama idare edecez artık. Efsane artmış fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAŞKOMİSER ORHAN

35 liralık kalem grip 2011 mi üçgen yani
    ne aldın peki
    Yok hocam Faber Castell Grip plus alacaktım da 13-14 liraydı en son şimdi olmuş 38-40 lira arası. Vazgeçtim gidip 5 liraya adel aldm.
  • 3 sene once 15 tl ye faber castel uclu kalem almistim hala onu kullaniyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaneB

3 sene once 15 tl ye faber castel uclu kalem almistim hala onu kullaniyorum
    Güle güle kullanın hocam.
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    ya korsan ya kaçak ya da ankarada isen zafer çarşısı tek çözüm kitap için :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardHit

ya korsan ya kaçak ya da ankarada isen zafer çarşısı tek çözüm kitap için :D
    Yok hocam Ankara'da değilim. O çarşının özelliği ne ki?
  • Babamın kırtasiye dükkanı var. Etiket makinası her gün çalışıyor. O gün pos kağıdı götürdüm sipariş (10 tanesi 17.5₺) kadın isyan etti bu ne böyle daha geçen hafta 10₺ye aldım diye. Bi baktık malın gelişi 15₺ zaten. Kısaca her şeye baya zam geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

Babamın kırtasiye dükkanı var. Etiket makinası her gün çalışıyor. O gün pos kağıdı götürdüm sipariş (10 tanesi 17.5₺) kadın isyan etti bu ne böyle daha geçen hafta 10₺ye aldım diye. Bi baktık malın gelişi 15₺ zaten. Kısaca her şeye baya zam geldi
    Hocam ucuza faber castell grip plus ayarlama imkanı var mı saygı değer babanızın? 20-25'e ayarlayabilirse alırım.
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    hocam tüm ögrenciler kitapçılardan gider alır 2.el ucuz olmasından dolayı ben mesela kardeşime üniden kitap istediler adam dedi 100 tl gittim zafer çarşısından 20 tl ye aldım
  • Olsun Allahimiz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Hocam ucuza faber castell grip plus ayarlama imkanı var mı saygı değer babanızın? 20-25'e ayarlayabilirse alırım.

Alıntıları Göster
    Hocam elimizde kalmamış ama 30₺ vardır en az diyor babam. Şehir Adana yalnız ama ben de itüde okuyorum verirdim :D

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.